Whatsapp

SCONTO -30% - usa il codice SATWEEK 

00000000days
19191919hours
49494949min
32323232sec
Cart (empty) 0
Microsoft Windows 7 Enterprise (STIKERA)

Microsoft Windows 7 Enterprise (STICKERS)

04DIF2
24,39 € Tax included

Licencat tona dërgohen brenda 24/48 orësh nga marrja e pagesës, të gjitha çelësat e produktit janë origjinalë dhe nuk kanë asnjë afat skadimi, ato mund të rinstalohen në të njëjtin pajisje aktivizimi. Duke blerë këtë produkt do të merrni gjithashtu softuerin digjital për të shkarkuar nga serverët e Microsoft me çelësin e produktit të bashkangjitur në Keycard për aktivizimin e softuerit, përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim korrekt.


  Licencë e vlefshme për 1 pajisje

  I përshtatshëm me Windows

  Stiker zyrtar adesiv

  Suport 24/7 edhe në Whatsapp

  Asnjë afat skadimi

  I ri-përdorshëm në rast formatimi

  Përditësime të përhershme

Unavailable product
Altre 41 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Informacione mbi produktin "Windows 7 Enterprise"

I projektuar për të përmbushur nevojat e bizneseve të vogla dhe të mesme, sistemi operativ Windows 7 Enterprise ofron një kombinim efikas të inovacioneve, performancës së përmirësuar dhe produktivitetit.

Windows 7 Professional është në kohë me mënyrën tënde të punës. Një PC që përgjigjet në kohë të shkurtra, lejon një produktivitet më të madh dhe ofron një mbrojtje më të madhe nga rreziqet. Mund të ekzekutosh shumë programe të produktivitetit për Windows XP në modalitetin Windows XP dhe të rikthejë lehtësisht të dhënat me kopjet rezervë automatike. Mund të lidhesh me rrjetet e kompanisë në mënyrë më të lehtë dhe më të sigurt me Shtimin në domain.

Përgjigje e menjëhershme: kompjuteri yt nuk ka qenë kurrë aq i shpejtë për të hyrë ose dalë nga gjendja e pezullimit

Ekzekuto shumë programe të produktivitetit për Windows XP në modalitetin Windows XP

Funksionet e reja të sigurisë së avancuar të lejojnë të mbrosh të dhënat dhe të ndash skedarë, dosje dhe pajisje në mënyrë të thjeshtë, me apo pa një server

I projektuar për të mbrojtur informacionet e rezervuara me optimizimin e sistemit të kriptimit, teknologjitë e avancuara të kopjimit të rezervë dhe përmirësime në mbrojtjen nga rreziqet që vijnë nga interneti, spyware dhe software të tjerë të dëmshëm

Windows 7 Enterprise ka disa funksione më tepër se Windows 7 Professional.

Dy funksionet që une mendoj se janë kryesore në Windows 7 Enterprise (në krahasim me Professional) janë:

  • Mundësia për të përdorur funksionin Bitlocker, i cili të lejon të mbrosh të dhënat e tua duke i kriptuar.
  • Mundësia për të shtuar gjuhë të tjera në sistemin operativ (bëhet nga Windows Update).