Whatsapp

SCONTO -35% - usa il codice SUNWEEK 

00000000days
23232323hours
52525252min
25252525sec
Shporta (bosh) 0
MICROSOFT WINDOWS 7 NDERMARRJE
Për produktet në formatin digjital, dorëzimi bëhet në 5 minuta nga marrja e pagesës, përmes emailit.
Për produktet në formatin digjital, dorëzimi bëhet në 5 minuta nga marrja e pagesës, përmes emailit.

MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE

2C94ME
27,94 € Tax included

Dërgimi i dërguar digjitalisht përmes postës elektronike brenda pak minutave nga marrja e pagesës, është fjala për licenca digjitale ESD, të gjitha çelësat e produkteve janë origjinalë dhe nuk kanë asnjë afat skadimi, mund të rinstalohen në të njëjtën pajisje aktivizuese. Duke blerë këtë produkt do të merrni softuerin digjital për të shkarkuar nga serverat tanë me bashkangjitur çelësin e produktit për aktivizimin e softuerit, përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të duhur.

Licenca e përdorur dhe e lënë pas dore nga pronari i mëparshëm sipas vendimit të Gjykatës Evropiane C-128/2011 (shih)


  Licenca e vlefshme për 1 pajisje

  I përputhshëm me Windows

  Dorëzim Digjital i menjëhershëm

  Asistencë 24/7 edhe në Whatsapp

  Asnjë afat skadimi

  I ri-përdorshëm në rast formatimi

  Përditësime perpetuale

I disponueshëm
Të tjera 39 njerëz po shikojnë këtë produkt
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Informacione për produktin "Windows 7 Enterprise"

I projektuar për të përmbushur nevojat e bizneseve të vogla dhe të mesme, sistemi operativ Windows 7 Enterprise ofron një kombinim efektiv të inovacioneve, performancës së përmirësuar dhe produktivitetit.

Windows 7 Professional është në përputhje me mënyrën tënde të punës. Një PC që përgjigjet në kohë të shkurtra, mundëson një produktivitet më të madh dhe ofron një mbrojtje më të madhe nga rreziqet. Mund të ekzekutosh shumë programe produktiviteti për Windows XP në modalitetin Windows XP dhe të rikthejë të dhënat lehtësisht me kopjimet e automatizuara rezervë. Mund të lidhesh me rrjetet e kompanisë në mënyrë më të lehtë dhe më të sigurt me Shtimin në domain.

Përgjigje e menjëhershme: PC-ju yt nuk ka qenë kurrë aq i shpejtë për të hyrë ose dalë nga modaliteti i pezullimit

Ekzekuto shumë programe produktiviteti për Windows XP në modalitetin Windows XP

Funksionet e reja të sigurisë të avancuara të lejojnë të mbrosh të dhënat dhe të ndash skedarët, dosjet dhe pajisjet në mënyrë të thjeshtë, me ose pa një server

I projektuar për të mbrojtur informacionet konfidenciale falë optimizimit të sistemit të enkriptimit, teknologjive të avancuara të kopjimit rezervë dhe përmirësimeve në termat e mbrojtjes nga rreziqet që vijnë nga Interneti, spyware dhe softueret e tjera dëmtuese

Windows 7 Enterprise ka disa funksione më shumë krahasuar me Windows 7 Professional.

Dy funksionet që i vlerësoj si kryesore brenda Windows 7 Enterprise (në krahasim me Professional) janë:

  • Mundësia për të përdorur funksionalitetin Bitlocker, i cili të lejon të mbrosh të dhënat e tua duke i enkriptuar.
  • Mundësia për të shtuar gjuhë të tjera në sistemin operativ (bëhet nga Windows Update).