Whatsapp
Cart (empty) 0
Windows 11 Pro N për Stacionin e Punës

Windows 11 Pro N për Stacionin e Punës

WS89T6
59,00 € Tax included

Dërgesa dorëzohet digjitalisht përmes postës elektronike brenda pak minutash nga marrja e pagesës, bëhet fjalë për licenca digjitale ESD, të gjitha çelësat e produkteve janë origjinal dhe nuk kanë asnjë afat skadimi, mund të rinstalohen në të njëjtin pajisje aktivimi. Duke blerë këtë produkt do të merrni softuerin digjital për të shkarkuar nga serverat tanë me të bashkangjitur çelësin e produktit për aktivizimin e softuerit, duke përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të duhur.

Licenca e përdorur dhe e braktisur nga pronari i mëparshëm sipas vendimit C.E. C-128/2011 (shih)


  Licenca e vlefshme për 1 pajisje

  E përputhshme me Windows

  Dorëzim digjital i menjëhershëm

  Mbështetje 24/7 edhe në Whatsapp

  Asnjë afat skadimi

  Ri-përdorueshme në rast të formatimit

  Përditësime të përhershme

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to 8,85 €
10 10% Up to 59,00 €
25 15% Up to 221,25 €
50 20% Up to 590,00 €
Available
Altre 33 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Windows 11 Pro N për Stacionin e Punës

Versioni e re e Windows bind me shumë funksione të interesuara, me një dizajn të ri dhe, natyrisht, me një gamë të gjerë të versioneve. Prandaj, është e vlefshme për kompanitë të përdorin Windows 11 Pro N për Stacionin e Punës dhe të çojnë punën e tyre në një nivel të ri.

Veçanërisht në operacionet e përditshme, është e rëndësishme të kesh një kohë ngarkimi të shkurtër dhe një ekzekutim të lëmuar në çdo moment. Me Windows 11 Pro N për Stacionin e Punës, performanca dhe efikasiteti i nevojshëm janë qendra e tërë sistemit operativ. Veçanërisht për integrimin e pajisjeve me performanca bazë më të larta, ky version i Windows 11 bëhet një bazë shumë e mirë.

Vëmendja rreth Windows 11 Pro N për Stacionin e Punës nuk është vetëm mbi pajisjet përfundimtare vetë, por natyrisht edhe mbi aksesoret e shoqëruar. Si në versionin e mëparshëm, gjëra si lidhja e adaptuesit me SMB Direct janë natyrisht të integruara. Kështu, Windows 11 premton një kursim të kohës të konsiderueshëm dhe një kënaqësi shumë më të madhe për përdorimin operativ. Në kombinim me një rritje të konsiderueshme të performancës së memorjes dhe sistemeve moderne të të dhënave, mbani të sigurt.

Shumë funksione të reja për Windows 11 Pro N për Stacionin e Punës

Nuk do të keni nevojë të kërkoni larg për të gjetur karakteristika të reja dhe të emocionuara me Windows 11 Pro N për Stacionin e Punës. Shiriti i ri i aplikacioneve, menuja kontekstuale e optimizuar, widgetet ose Microsoft Store janë shembuj të mirë të zhvillimit të sistemit operativ. Gjithashtu, sistemet e njëjta të mëparshme vazhdojnë të mbështeten nga Microsoft, çka do të thotë se nuk ka sfida të reja për rrjedhat e punës tuaj. Në kombinim me operimin e përmirësuar për pajisjet me prekje dhe integrimin e penave në ekran, mbani të sigurt. Kështu, Windows 11 Pro N për Stacionin e Punës ju ofron edhe më shumë siguri si sistem operativ për punën tuaj të përditshme.

Kërkesat minimale

Procesori Të paktën 1 GHz ose më i lartë - 2 ose më shumë bërthamë në procesor 64 bitësh ose SoC (System on a Chip).

Memoria (RAM) 4 GB

Hapësira në diskun e fortë Të paktën 64 GB ose më e madhe - këshillohet një memorie më e madhe për më shumë sisteme dosjesh, përditësime dhe të tjera.

TPM Trusted Platform Module (TPM) versioni 2.0

Firmware i sistemit Aktivizimi i UEFI për një nisje të sigurt

Karta grafike Karta grafike me DirectX 12 ose më të vonshëm dhe driver WDDM 2.0

Ekran Rezolucion i lartë (720p), diagonale më e madhe se 9 inç, 8 bitë për kanal ngjyre