Whatsapp
Cart (empty) 0
Windows 11 Edukimi

Windows 11 Edukimi

WED115
24,99 € Tax included

Dërgesa e dorëzuar digjitalisht përmes postës elektronike brenda pak minutave nga marrja e pagesës, bëhet fjalë për licenca digjitale ESD, të gjitha çelësat e produktit janë origjinalë dhe nuk kanë asnjë afat, mund të rinstalohen në të njëjtin pajisje të aktivizimit. Duke blerë këtë produkt ju do të merrni softuerin digjital për të shkarkuar nga serverat tanë me bashkangjitur çelësin e produktit për aktivizimin e softuerit, duke përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të saktë. 

Licenca e përdorur dhe e hedhur nga pronari i mëparshëm sipas vendimit C.E. C-128/2011 (shiko)


  Licenca e vlefshme për 1 pajisje

  Është e përshtatshme me Windows

  Dorëzimi Digjital i menjëhershëm

  Mbështetje 24/7 edhe në Whatsapp

  Asnjë afat

  Ri-përdorshme në rast të formatimit

  Përditësimet vazhdojnë përgjithmonë

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to 3,75 €
10 10% Up to 24,99 €
25 15% Up to 93,71 €
50 20% Up to 249,90 €
Available
Altre 27 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Windows 11 Edukimi 

Me një version teknikisht modern dhe të sigurt të Windows 11, institucionet arsimore kanë gjithashtu një bazë të mirë. Të dy studentët dhe mësuesit kanë kështu një zgjidhje të sigurt dhe gjithmonë të përditësuar për të zhvilluar më tej formimin e tyre.

Për të kuptuar shumë funksione të reja dhe përparësitë e Windows 11 Edukimi, ia vlen të hedhësh një sy pas teknologjisë së sistemit operativ. Përparësitë e mëposhtme e bëjnë Windows 11 zgjedhjen më të mirë si sistem i ri:

- Integrim i përsosur i Microsoft Teams në shiritin e aplikacioneve

- Krijim i grupeve të ndryshme të desktop në dizajn të ri

- Rishikim i plotë i Microsoft Store

- Strukturim më i mirë i widgets direkt në menu start

- Optimize ndërthurjen në gjendjen e mëparshme në ristartime

Me shumë rishikime të vet, Windows 11 Edukimi nuk ndahet plotësisht nga paraardhësi i tij. Megjithatë, versioni siguron që funksionimi tani është shumë më efikas. Lidhshmëria më e mirë është një çështje e rëndësishme, sidomos për nxënësit dhe studentët, të cilët janë grupi i synuar i Windows 11 Edukimi. Kështu, marrëveshjet mbi temat e shkollës dhe studentëve janë shumë më të thjeshta dhe prezantohen në mënyrë më të strukturuar.

Kërkesat e Sistemit:

Procesori: 1 gigahertz (GHz) ose më i shpejtë me 2 ose më shumë bërthama në një procesor 64 bitësh të përputhshëm ose SoC (System on a Chip)

Memoria: 4 GB RAM

Hapësira në diskun e fortë: 64 GB ose më i madh

Karta grafike: DirectX 12 ose më i madh me driver WDDM 2.0

Ekran: ekran me rezolucion të lartë (720p) me diagonale më të madhe se 9 inç dhe 8 bitë për kanal të ngjyrës

TPM: TPM (Trusted Platform Module) versioni 2.0

Firmware i sistemit: UEFI i aktivizuar për Secure Boot