Whatsapp
Cart (empty) 0
Windows 11 Pro N

Windows 11 Pro N

SO8L22
24,99 € Tax included

Dërgesa do të dorëzohet digjitalisht përmes postës elektronike brenda pak minutash nga marrja e pagesës, bëhet fjalë për licenca digjitale ESD, të gjitha çelësat e produktit janë origjinalë dhe nuk kanë asnjë afat skadimi, ato mund të rinstalohen në të njëjtin pajisje aktivizimi. Duke blerë këtë produkt, do të merrni softuerin digjital për të shkarkuar nga serverat tanë, i bashkangjitur me çelësin e produktit për aktivizimin e softuerit, duke përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të saktë.

Licenca e përdorur dhe e braktisur nga pronari i mëparshëm sipas vendimit të Gjykatës Evropiane C-128/2011 (shiko)


  Licenca e vlefshme për 1 pajisje

  I përputhshëm me Windows

  Dorëzim Digjital i menjëhershëm

  Suport 24/7 edhe në Whatsapp

  Asnjë afat skadimi

  Ri-përdorueshëm në rast të formatimit

  Përditësime të vazhdueshme

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to 3,75 €
10 10% Up to 24,99 €
25 15% Up to 93,71 €
50 20% Up to 249,90 €
Available
Altre 61 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Windows 11 Professional N është një sistem operativ i sigurt, i qëndrueshëm dhe me performancë të lartë. Ai përmban shumë funksione të reja me të cilat mund të organizoni punën tuaj të përditshme në mënyrë profesionale. Përdoruesit më të kërkuar dhe kompanitë, në veçanti, mund të përfitojnë shumë avantazhe nga funksionet e reja dhe mundësitë e tyre të gjerë.

Për më tepër, Windows 11 Pro N mbrojtë sistemin tuaj dhe të dhënat tuaja nga akseset e padëshiruara duke garantuar një nivel të lartë të sigurisë. Kërcënimet e ndryshme të përditshme si sulmet kibernetike, viruset dhe wormat nuk kanë asnjë mundësi të depërtojnë në sistem operativ.

Windows 11 Professional N është pasardhësi i drejtpërdrejtë i Windows 10 Pro N dhe është një produkt i Microsoft. Nëse ke punuar tashmë me sistemin operativ të mëparshëm, e njeh tashmë profesionalizmin e tij. Në këtë version janë integruar shumë novitete me qëllim të rritjes së prodhimit, duke përfshirë mundësinë e shikimit dhe organizimit në mënyrë të rregullt të programeve dhe dosjeve të hapura.

Për më tepër, në Windows 11 Professional N komunikimi ka një rol thelbësor. Falë mjeteve të integruara si Microsoft Teams, mbani kontakt të vazhdueshëm me kolegët dhe partnerët tuaj të punës për të diskutuar dhe sqaruar çështjet e rëndësishme.

Shënim: Ky sistem operativ është një edicion „N“, prandaj përmban të gjitha funksionet e zakonshme përveç paketës multimedial. Kjo do të thotë se nuk është e mundur të përdoren programe dhe teknologji multimediale, si Windows Media Player ose një Regjistrator zëri.

Funzionalitetet e Windows 11 Pro N

- Përshtat programet dhe funksionet sipas nevojave tuaja dhe rrjedhës së punës tuaj me disa klikime.

- Mjetet dhe funksionet e rëndësishme janë zgjeruar dhe optimizuar për një prodhimtari më të madhe në proceset e biznesit dhe të punës.

- Punoni me më shumë desktopë për të pasur gjithmonë një pamje të përgjithshme. Kalimi nga një desktop në tjetrin bëhet me disa klikime ose përmes një kombinimi të tastierës.

- Mundësi për të futur të dhëna në Windows 11 Professional N edhe përmes ekranit të prekshëm, lapsit ose komandës zërore.

- Dizajni i Windows 11 Pro N është përmirësuar dhe duket krejtësisht i ri dhe i freskët. Në punën tuaj të përditshme keni mundësinë të lini të hapura shumë programe, dosje dhe dosje punësh në të njëjtën kohë dhe të mbani gjithmonë nën vështrim situatën e përgjithshme.

- Në krahasim me sistemet e tjera operative si, për shembull, versioni Home, Windows 11 Professional N mbështet hardware me performancë shumë më të lartë. Është e mundur, në fakt, ta bëni atë të funksionojë me një memorie RAM deri në një maksimum prej 2 TB.

- Bëni menaxhimin dhe shpërndarjen të lehtë dhe të shpejtë për sektorin e biznesit. Kjo heq nevojën për të kryer cilësimet dhe mirëmbajtjen individuale, duke ju kursyer kohë dhe punë.

Kërkesat minimale

Procesori Së paku 1 GHz ose më i lartë - 2 ose më shumë bërthama në procesorin 64 bit ose SoC (System on a Chip).

Memoria (RAM) 4 GB

Hapësira në diskun e fortë Së paku 64 GB ose më i madh - rekomandohet një memorie më e madhe për më shumë sisteme dosjesh, azhurnime dhe të tjera.

Karta grafike me DirectX 12 ose më të ri dhe driver WDDM 2.0