Whatsapp
Cart (empty) 0
MICROSOFT WINDOWS 11 HOME

MICROSOFT WINDOWS 11 HOME

WIN111
24,99 € Tax included

Dërgesa e dorëzuar digjitalisht përmes postës elektronike brenda disa minutave nga marrja e pagesës, bëhet fjalë për licenca digjitale ESD, të gjitha çelësat e produktit janë origjinalë dhe nuk kanë asnjë afat skadimi, mund të instalohen përsëri në të njëjtën pajisje të aktivizimit. Duke blerë këtë produkt do të marrësh softuerin digjital për të shkarkuar nga serverat tanë me bashkëngjitur çelësin e produktit për aktivizimin e softuerit, duke përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të saktë.

Licencë e përdorur dhe braktisur nga pronari i mëparshëm sipas vendimit C.E. C-128/2011 (shiko)


  Licencë e vlefshme për 1 pajisje

  I përshtatshëm me Windows

  Dorëzim Digjital i menjëhershëm

  Mbështetje 24/7 edhe në Whatsapp

  Asnjë skadim

  Ri-përdorueshme në rast formatimi

  Përditësime të përhershme

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to 3,75 €
10 10% Up to 24,99 €
25 15% Up to 93,70 €
50 20% Up to 249,86 €
Available
Altre 52 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Windows 11 vjen me mjete të lehta për t'u përdorur që mund të të ndihmojnë të optimizosh hapësirën në ekran dhe maksimizosh produktivitetin. Luaj lojërat më të fundit me grafikë që konkuron me realitetin. Luaj me lojtarët në konsolë. Luaj me pajisjet që të pëlqejnë. Kur bëhet fjalë për lojëra në mënyrën tënde, Windows 11 e bën të mundur këtë.

Kërkesat e sistemit

Procesor: 1 gigaherc (GHz) ose më shpejt me 2 ose më shumë bërthama në një procesor 64 bit ose Sistemin në Chip (SoC).

RAM: 4 gigabajt (GB).

Memorizimi i pajisjes: nga 64 GB ose më shumë Shënim: për detaje të mëtejshme, shih më poshtë në “Informacione të mëtejshme mbi hapësirën e memorizimit për të mbajtur Windows 11 të përditësuar”.

Firmware i sistemit: UEFI, i përshtatshëm me Secure Boot. Kontrollo këtu për informacione se si PC-ja juaj mund të jetë në gjendje të plotësojë këtë kërkesë.

TPM: Moduli i Platformës së Besueshme (TPM) versioni 2.0. Kontrollo këtu për udhëzime se si të aktivizosh PC-në tënde për të plotësuar këtë kërkesë.

Karta grafike: E përshtatshme me DirectX 12 ose më pas me driver WDDM 2.0.

Ekran: Ekran me definicion të lartë (720p) me një diagonale më të madhe se 9 inç, 8 bita për kanalet e ngjyrës.