Whatsapp

SCONTO -20% - usa il codice 1WEEK valido senza minimo ordine

03030303days
15151515hours
37373737min
57575757sec
Shporta (bosh) 0
MICROSOFT OFFICE 2016 SHTËPI & STUDENT (MAC) (PAKETË ZYRTARE)

MICROSOFT OFFICE 2016 HOME & STUDENT (MAC) (PAKETA ZYRTARE)

KE934P
85,39 € Tax included
Licencat tona dërgohen brenda 24/48 orësh nga marrja e pagesës, të gjitha çelësat e produktit janë origjinalë dhe nuk kanë asnjë afat skadence, mund të rinstallohen në të njëjtin pajisje aktivizimi. Duke blerë këtë produkt do të merrni gjithashtu softuerin digjital për të shkarkuar nga serverat Microsoft me çelësin e produktit të bashkangjitur në Keycard për aktivizimin e softuerit, përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të saktë. Licenca e vlefshme për 1 pajisje E përshtatshme me Mac Box Zyrtar Mbështetje 24/7 edhe në Whatsapp Asnjë skadencë E rikuperueshme në rast formatimi Përditësimet e përjetshme
Produkt i padisponueshëm
Të tjera 37 njerëz po shikojnë këtë produkt
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

6 GB e lirë në diskun e fortë

Ekran

Rezolucion 1280 x 800

Informacion mbi produktin "Microsoft Office 2016 Home and Student për Mac"

Shkruarja e teksteve, krijimi i prezantimeve, krijimi i tabeleve, menaxhimi i llogarive të postës elektronike dhe shkrimi i shënimeve, gjithçka është e mundur me Microsoft Office Home and Student 2016 për Mac. Tani mund të përdorni maksimumin e suitës Office në kombinim me metodat inovative që vetëm një Mac mund të ofrojë. Microsoft Office Mac 2016 Home & Student është i përshtatshëm veçanërisht për përdoruesit më të kërkuar privatë dhe për biznese të vogla. Ai përfshin programet më të popullarizuara të Office si Word, Excel, PowerPoint, Outlook dhe për herë të parë edhe OneNote. Microsoft Office Home and Student Mac 2016 është përshtatur specifikisht për karakteristikat unike të kompjuterëve Mac.

Elemente të rëndësishme në Microsoft Office Mac 2016 Home & Student:

Mijëra modele në linjë me dizajn profesional lejojnë një hyrje të thjeshtë në Microsoft Office Home and Student 2016 për Mac.

  • Tekstet dhe grafikat janë të optimizuara për ekranet retina dhe duken më të qarta se kurrë në Mac.
  • Navigimi i thjeshtuar në dokumente, fletë kalkulimi dhe prezantime falë multi-touch.
  • Menuja e re intuitive me shirita: Me Office Mac 2016 Home and Student mund të arrini shpejt komandat e dëshiruara.
  • Outlook, më shumë se thjeshtë menaxhim i postës elektronike

Mund të menaxhoni email-et me Outlook së bashku me kontaktet, takimet dhe çdo aktivitet. Falë mbështetjes "Push-messaggi“, Microsoft Office Mac 2016 Home & Student, mbajnë kutinë tuaj të postës gjithmonë të përditësuar. Mund të lëvizni email-et, t'i kaloni ato në arkivat online dhe të keni më shumë hapësirë në kutinë tuaj të postës. Anëtarët e kalendarit, në anën tjetër, ju lejojnë të organizoni më mirë takimet tuaja.

Opsione të reja në Word, Excel dhe PowerPoint

Në Word, skeda e re "Progetti" lejon një akses të shpejtë në elementet e dizajnit dhe lejon të krijohen dokumente gjithmonë profesionale në disa sekonda. Opsioni i ndarjes është përmirësuar në krahasim me versionet e mëparshme. Tani keni mundësi të lini komente në tekst: Punohet më lehtësisht në Microsoft Office Home and Student 2016 Mac, falë ndarjes me të tjerët të dokumenteve. Opsioni "Insights" ju lejon të kërkoni në Bing informacione kontekstuale ndërsa punoni në tekstin.

Në Excel do të ndihmoheni nga "tabelat e rekomanduara" për të gjetur tabelën optimale për të dhënat tuaja. Do të keni në dispozicion për analizat tuaja Tabele pivot në sasi të mëdha, për të thjeshtuar vlerësimin dhe përpunimin e të dhënave. Me Formula Builder të përmirësuar, falë Microsoft Office 2016 Home and Student për Mac, krijimi i formulave speciale për vlerësimet tuaja, do të jetë shumë i thjeshtë.

Duke përdorur PowerPoint të Microsoft Office Mac 2016 Home & Student, do të keni pamjen më të mirë të mundshme nga ana e prezantuesit. Gjatë prezantimit nuk do të humbisni kurrë shenjën, do të mund të merrni shënime, të vendosni një timer dhe të shihni gjithmonë slajdin e ardhshëm në parashikim. Publiku, megjithatë, do të shohë vetëm projeksionin në slajdin e tanishëm. Me Office Mac 2016 Home and Student, do të mund të ndryshoni dizajnin e prezantimit me një klik të thjeshtë në "Variantet" e opsioneve.

Microsoft Office Home and Student 2016 për Mac tani me OneNote

Për herë të parë është në dispozicion me Office Home and Student 2016 për Mac, OneNote, notepad digjitale për Mac. Kështu do të mund të mbani të gjitha shënimet tuaja nën sy, të shtoni tekste, fotografi, lidhje dhe elementë të tjerë, si dhe të organizoni regjistrimet në kategori.

Kudo në rrjet me shërbimin e cloud

Ambienti ynë i punës bëhet gjithnjë e më i lëvizshëm dhe i gjerë, shpesh nuk kemi më një vend pune të qëndrueshëm ku të tubohemi të gjithë kolegët. Me shërbimin cloud Onedrive të Microsoft, Microsoft Office Mac 2016 Home & Student, krijon një ambient pune fleksibël, në mënyrë që të jetë e mundur të aksesohet nga çdo pikë e botës dokumenti, duke mundur ta ndajë ose ta modifikojë së bashku me kolegët. Përdorni dokumentet tuaja me Office Mac 2016 Home and Student në iPhone ose iPad.

MICROSOFT OFFICE HOME & STUDENT 2016 PËR MAC - KËRKOHEN SISTEM

Platforma

Mac

Sistemet operative të mbështetura

Mac OS X, Versioni 10.15 - 10.13

Procesori

Kompjuter Mac me Procesor Intel

RAM

4 GB RAM

Disku i fortë

6 GB hapësirë e lirë në diskun e fortë

6 GB hapësirë e lirë në diskun e fortë Formatimi HFS+ (i njohur gjithashtu si Mac OS Extended ose HFS Plus) Kartë grafike Monitor me rezolucion 1280 x 800 ose më i madh Kartë audio /