Whatsapp

SCONTO -20% - usa il codice 1WEEK valido senza minimo ordine

03030303days
15151515hours
26262626min
17171717sec
Shporta (bosh) 0
-75% MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS (WINDOWS)

MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS (WINDOWS)

CS942S
Ruaj 75% 15,00 € Tax included
59,99 €

Dërgesa dorëzohet digjitalisht përmes postës elektronike brenda disa minutash nga marrja e pagesës, bëhet fjalë për liçensa digjitale ESD, të gjitha çelësat e produkteve janë origjinalë dhe nuk kanë asnjë afat kohor, mund të instalohen sërish në të njëjtin pajisje aktivizuese. Duke blerë këtë produkt do të merrni softuerin digjital për t'u shkarkuar nga serverat tanë me bashkëngjitur çelësin e produktit për aktivizimin e softuerit, përfshirë të gjitha udhëzimet për instalim të saktë. 

Liçensa e përdorur dhe braktisur nga pronari i mëparshëm sipas vendimit C.E. C-128/2011 (shiko)


  Liçensa e vlefshme për 1 pajisje

  Është e përshtatshme me Windows

  Dorëzim Digjital i menjëhershëm

  Suport 24/7 edhe në Whatsapp

  Asnjë afat kohor

  Mund të përdoret sërish në rast formatimi

  Përditësime të përhershme

I disponueshëm
Të tjera 99 njerëz po shikojnë këtë produkt
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Informacion mbi produktin "Microsoft Office 2016 Professional Plus" Microsoft Office Professional Plus 2016 është i drejtuar kryesisht për biznese dhe individë me nevoja më të mëdha. Programet Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access dhe Skype për Biznes të Office Professional Plus 2016, plotësojnë çdo nevojë zyrësore. Qoftë në krijimin e letrave, modeleve ose tabelave, prezantimeve, projekteve, bazave të të dhënave ose në organizimin e e-mail-eve tuaja; puna juaj me aplikacionet e Office Professional Plus 2016, do të arrijë gjithmonë standardet më të larta profesionale me pak klikime. Funksionet e reja të Office 2016 Professional Plus Me "Insights" kërkoni direkt në dokumentat tuaja informacione nga interneti që lidhen me punën tuaj. Një lidhje me Bing siguron rezultate të shpejta. "Tell Me": Asistent kërkimi për të gjetur shpejt funksionet brenda çdo programi. Në Excel, një funksion i plotësimit automatik ju lejon të plotësoni automatikisht të dhënat që duhet të futni në sasi të mëdha. Me një klikim të thjeshtë, mund të krijoni parashikime të dobishme të serive të të dhënave që përfaqësojnë trendet e ardhshme. Me opsionet e shtypjes online të Publisher, mund të kurseni kohë dhe të siguroni rezultate profesionale. PowerPoint ofron mundësinë për të ekzekutuar prezantimet online, duke i ndarë ato në web. Kështu do të jetë e mundur të shihen edhe nga ata që nuk kanë instaluar PowerPoint. Sfondi "Black Theme" lejon të punoni në një regjim që është miqësor për sytë. Lehtësia e punës në grup në kohë reale përmes Microsoft Onedrive. Microsoft Office Professional Plus 2016 ofron 5 gigabajte depozitim në cloud. Shfletimi i shpejtë përmes një ndërfaqeje përdoruesi miqësore Ndërfaqja e përdoruesit intuitive e Microsoft Office Professional Plus 2016 lejon një shfletim të shpejtë brenda programeve. Menyja e shiritit lejon të gjeni, tani edhe më shpejt, funksionet më të përdorura falë vendosjes së tyre intuitive. Me asistentin e kërkimit "Tell Me" nuk do të mbeteni kurrë të bllokuar dhe do të merrni funksionet e dëshiruara nga programet e ndryshme në mënyrë të thjeshtë dhe të shpejtë, duke bërë punën tuaj më efikase. Opsionet e reja të komunikimit të Office Professional Plus 2016 Duke integruar Skype Business ju dhe bashkëpunëtorët dhe kolegët tuaj do të jeni gjithmonë në kontakt. Microsoft Office Professional Plus 2016, ofron mundësi të reja në fushën e mesazheve të menjëhershme, video-konferencave dhe telefonisë IP. Shkëmbimi i informacionit, lejon të sqarohen dyshimet eventuale mbi projektet. Duke përdorur shërbimin cloud Microsoft Onedrive, edhe shkëmbimi i të dhënave do të jetë më i thjeshtë. Me Office Professional Plus 2016 mund të punoni së bashku, për suksesin e aktivitetit tuaj, me fleksibilitetin më të madh. Tani vendi juaj i punës është kudo ku ndodheni. Microsoft Office Professional Plus 2016 dhe Windows 10 Dizajni dhe ndërfaqja e përdoruesit e Office 2016 Professional Plus bazohen në Windows 10. Të dy programet janë të integruara në mënyrë të përsosur, kështu që aplikacionet e Office dhe sistemi operativ duken si një e tërë. Optimizimi për pajisjet me prekje, lejon një punë fleksibile dhe të rrjedhshme. Përdorni PC-në tuaj për të menaxhuar dokumentet tuaja, ose bëjeni këtë në laptopin, tabletin ose smartfonin tuaj. Jini krijues kudo me Office Professional Plus 2016, për të rritur prodhimtarinë e kompanisë tuaj. MICROSOFT OFFICE PROFESSIONAL PLUS 2016 - KËRKIME SISTEMI Platformë Windows Sistemet operative që mbështeten Windows 11 Windows 10 Windows 8 Windows 7 + Service Pack 1 Windows 10 Server Windows Server 2012 R2 Windows Server 2012 Windows Server 2008 R2 Procesor Procesor 32 Bit ose 64 Bit i së paku 1 GHz dhe set i komandave SSE2. RAM

 2 GB RAM

Disk i fortë

3 GB hapësirë e lirë në disk

Karta grafike

Për shpejtimin grafik të hardware-it kërkohet karta grafike DirectX10