Whatsapp

SCONTO -20% - usa il codice 1WEEK valido senza minimo ordine

03030303days
15151515hours
43434343min
37373737sec
Shporta (bosh) 0
MICROSOFT OFFICE 2016 SHTËPI & STUDENT (MAC)

MICROSOFT OFFICE 2016 SHTËPI & STUDENT (MAC)

MWI324
42,69 € Tax included

Dërgesa e dorëzuar digjitalisht përmes postës elektronike brenda disa minutave nga marrja e pagesës, bëhet fjalë për licenca digjitale ESD, të gjitha çelësat e produktit janë origjinalë dhe nuk kanë asnjë afat skadimi, mund të rinstallohen në të njëjtin pajisje aktivimi. Duke blerë këtë produkt do të marrësh softuerin digjital për të shkarkuar nga serverat tanë me bashkangjitur çelësin e produktit për aktivizimin e softuerit, përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të duhur. 

Licenca e përdorur dhe e braktisur nga pronari i mëparshëm sipas vendimit C.E. C-128/2011 (shih)


  Licenca e vlefshme për 1 pajisje

  E përputhshme me Mac

  Dorëzim Digjital i menjëhershëm

  Suporti 24/7 edhe në Whatsapp

  Asnjë skadim

  Mund të ri-përdoret në rast formatimi

  Përditësimet e përjetshme

I disponueshëm
Të tjera 29 njerëz po shikojnë këtë produkt
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

4 GB RAM

Informacione për produktin "Microsoft Office 2016 Home and Student për Mac"

Shkruarje e teksteve, krijim i prezantimeve, krijim i tabelave, menaxhim i llogarive të postës elektronike dhe shënime, të gjitha këto janë të mundura me Microsoft Office Home and Student 2016 për Mac. Tani mund të përfitohet më shumë nga suita e Office në kombinim me metodat inovative që vetëm një Mac mund të ofrojë. Microsoft Office Mac 2016 Home & Student është i përshtatshëm veçanërisht për përdoruesit më të kërkuar privatë dhe për bizneset e vogla. Ai përfshin programet më popullore të Office si Word, Excel, PowerPoint, Outlook dhe për herë të parë edhe OneNote. Microsoft Office Home and Student Mac 2016 është përshtatur posaçërisht për karakteristikat unike të kompjuterëve Mac.

Elemente të rëndësishme në Microsoft Office Mac 2016 Home & Student:

Mijëra modele në internet me dizajn profesional lejojnë një hyrje të thjeshtë në Microsoft Office Home and Student 2016 për Mac.

  • Tekstet dhe grafikat janë optimizuar për ekranet retina dhe duken më të qarta se kurrë në Mac.
  • Navigimi i thjeshtë në dokumente, fletë kalkulimi dhe prezantime falë multi-touch.
  • Menyja e re intuitive me shirita: Me Office Mac 2016 Home and Student mund të arrihen shpejt komandat e dëshiruara.
  • Outlook, më shumë se një menaxhim i thjeshtë i postës elektronike

Mund të menaxhoni email-et me Outlook së bashku me kontaktet, takimet dhe çdo aktivitet tjetër. Falë mbështetjes "Push-messaggi", Microsoft Office Mac 2016 Home & Student, mbajnë kutinë tuaj të postës gjithmonë të azhurnuar. Mund të lëvizni email-et, t'i kaloni ato në arkiva në internet dhe të keni më shumë hapësirë në kutinë e postës. Anëtarët e kalendarit, nga ana tjetër, ju lejojnë të rregulloni më mirë takimet tuaja.

Opsionet e reja në Word, Excel dhe PowerPoint

Në Word, skeda e re "Projekte" lejon një akses të shpejtë në elementet e dizajnit dhe lejon krijimin e dokumenteve gjithmonë profesionale në disa sekonda. Opsioni i ndarjes është përmirësuar në krahasim me versionet e mëparshme. Tani keni mundësinë të lini komente në tekst: Punohet më lehtësisht në Microsoft Office Home and Student 2016 Mac, falë ndarjes me të tjerët të dokumenteve. Opsioni "Insights" ju lejon të kërkoni në Bing informacione kontekstuale ndërsa punoni në tekst.

Në Excel do të ndihmoheni nga "tabelat e rekomanduara" për të gjetur tabelën optimale për të dhënat tuaja. Do të keni në dispozicion për analizat tuaja Tabela pivot në sasi të mëdha, për të thjeshtuar vlerësimin dhe përpunimin e të dhënave. Me ndihmën e Formula Builder të përmirësuar, falë Microsoft Office 2016 Home and Student për Mac, krijimi i formulave speciale për vlerësimet tuaja, do të jetë shumë e thjeshtë.

Duke përdorur PowerPoint të Microsoft Office Mac 2016 Home & Student, do të keni pamjen më të mirë të mundshme nga ana e prezantuesit. Gjatë prezantimit nuk do të humbisni kurrë shenjën, do të mund të merrni shënime, të vendosni një kohëmatës dhe të shihni gjithmonë slajdin e ardhshme në parashikim. Por, publiku do të shohë vetëm projeksionin në slajdin aktuale. Me Office Mac 2016 Home and Student, do të mund të ndryshoni dizajnin e prezantimit me një klik të thjeshtë në "Variantet" e opsioneve.

Microsoft Office Home and Student 2016 për Mac tani me OneNote

Për herë të parë është në dispozicion me Office Home and Student 2016 për Mac, OneNote, bllok shënimesh digjitale për Mac. Kështu do të mund të mbani të gjitha shënimet tuaja nën sy, të shtoni tekste, foto, lidhje dhe elemente të tjera, përveç organizimit të regjistrimeve në kategori.

Kudo në internet me shërbimin cloud

Mjedisi ynë i punës po bëhet gjithnjë e më i lëvizshëm dhe i gjerë, shpesh nuk kemi më një vend pune të qëndrueshëm ku të grumbullojmë të gjithë kolegët. Me shërbimin cloud Onedrive të Microsoft, Microsoft Office Mac 2016 Home & Student, krijon një mjedis pune fleksibël, në mënyrë që të jetë e mundur të hyhet në dokument nga çdo pikë e botës, duke mundur ta ndajë ose modifikojë atë së bashku me kolegët. Përdorni dokumentet tuaja me Office Mac 2016 Home and Student në iPhone ose iPad.

MICROSOFT OFFICE HOME & STUDENT 2016 PËR MAC - KËRKIME TË SISTEMIT

Platforma

 Mac

Sistemet operative të mbështetura

 Mac OS X, Versioni 10.12 (JO I KOMPATIBËL ME CATALINA , BIG SUR, MONTEREY, VENTURA)

Procesori

Kompjuter Mac me Procesor Intel

RAM

4 GB RAM

4 GB RAM

Disk i fortë

 6 GB hapësirë e disponueshme në diskun e fortë

 Formatimi HFS+ (i njohur edhe si Mac OS Extended ose HFS Plus)

Karta grafike

 Monitor me rezolucion 1280 x 800 ose më i lartë

Karta audio

 /