Whatsapp

SCONTO -20% - usa il codice 1WEEK valido senza minimo ordine

02020202days
03030303hours
16161616min
03030303sec
Shporta (bosh) 0
Microsoft Office 2016 Home & Business (MAC) (KARTËLÇELËS)

Microsoft Office 2016 Home & Business (MAC) (KARTËLË ÇELËSI)

JC9E25
60,99 € Tax included

Licencat tona dërgohen brenda 24/48 orësh nga marrja e pagesës, të gjitha çelësat e produktit janë origjinalë dhe nuk kanë asnjë afat skadimi, mund të riinstalohen në të njëjtin pajisje aktivimi. Duke blerë këtë produkt, do të merrni gjithashtu softuerin digjital për të shkarkuar nga serverat e Microsoft me bashkëngjitur çelësin e produktit në Keycard për aktivizimin e softuerit, përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të duhur.


  Licencë e vlefshme për 1 pajisje

  I përputhshëm me Mac

  Keycard Zyrtare

  Suport 24/7 edhe në Whatsapp

  Asnjë afat skadimi

  Ri përdorim në rast formatimi

  Përditësime të vazhdueshme

Produkt i padisponueshëm
Të tjera 39 njerëz po shikojnë këtë produkt
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Informacion mbi produktin "Microsoft Office 2016 Home and Business për Mac"

Të shkruash tekste, të krijosh prezantime, të krijojë tabela, të menaxhosh llogari email dhe të shkruash shënime, të gjitha këto janë të mundura me Microsoft Office Home and Business 2016 për Mac. Tani mund të përfitosh avantazhin maksimal të suite Office në kombinim me metodat inovative që vetëm një Mac mund të ofrojë. Microsoft Office Mac 2016 Home & Business është veçanërisht i përshtatshëm për përdoruesit më të kërkuar privatë dhe për bizneset e vogla. Ai përfshin programet më të popullarizuara të Office si Word, Excel, PowerPoint, Outlook dhe për herë të parë edhe OneNote. Microsoft Office Home and Business Mac 2016 është përshtatur specifikisht për karakteristikat unike të kompjuterëve Mac.

Elementë të rëndësishëm në Microsoft Office Mac 2016 Home & Business:

Mijëra modele online me dizajn profesional lejojnë një hyrje të thjeshtë në Microsoft Office Home and Business 2016 për Mac.

Tekstet dhe grafikat janë të optimizuar për ekranet retina dhe duket më të qarta se kurrë në Mac.

Navigimi i thjeshtuar në dokumente, fletë kalkulimi dhe prezantime falë multi-touch.

Menyja e re e shiritit intuitive: Me Office Mac 2016 Home and Business mund të arrihen shpejt komandat e dëshiruara.

Outlook, më shumë se një thjesht menaxhim i postës elektronike

Mund të menaxhohen email-et me Outlook së bashku me kontaktet, takimet dhe çdo aktivitet tjetër. Falë mbështetjes së "Push-messaggi", Microsoft Office Mac 2016 Home & Business, mbajnë kutinë tuaj të postës gjithmonë të përditësuar. Mund të lëvizni email-et, t'i kaloni ato në arkiva online dhe të keni më shumë hapësirë në kutinë e postës. Anëtarët e kalendarit, në anën tjetër, ju lejojnë të rregulloni më mirë takimet tuaja.

Opsione të reja në Word, Excel dhe PowerPoint

Në Word, skeda e re "Projects" lejon qasje të shpejtë në elementet e dizajnit dhe mundëson krijimin e dokumenteve gjithmonë profesionalë në disa sekonda. Opsioni i ndarjes është përmirësuar në krahasim me versionet e mëparshme. Tani ka mundësinë të lë komente në tekst: Punohet më lehtë në Microsoft Office Home and Business 2016 Mac, falë ndarjes me të tjerët e dokumenteve. Opsioni "Insights" ju lejon të kërkoni në Bing informacione kontekstuale ndërsa punoni në tekstin.

Në Excel do të ndihmoheni nga "tabelat e rekomanduara" për të gjetur tabelën optimale për të dhënat tuaja. Do të keni në dispozicion për analizat tuaja Tabela pivot në sasi të mëdha, për të thjeshtuar vlerësimin dhe përpunimin e të dhënave. Me ndihmën e Formula Builder të përmirësuar, falë Microsoft Office 2016 Home and Business për Mac, krijimi i formulave speciale për vlerësimet tuaja, do të jetë shumë i thjeshtë.

Duke përdorur PowerPoint të Microsoft Office Mac 2016 Home & Business, do të keni pamjen më të mirë të mundshme nga ana e prezantuesit. Gjatë prezantimit nuk do të humbni kurrë shenjën, do të mund të merrni shënime, të vendosni një timer dhe të shikoni gjithmonë slajdin e ardhshme në paraprakë. Publiku, megjithatë, do të shohë vetëm projeksionin në slajdin e tanishëm. Me Office Mac 2016 Home and Business, do të mund të ndryshoni dizajnin e prezantimit me një klik të thjeshtë në "Variantet" e opsioneve.

Microsoft Office Home and Business 2016 për Mac tani me OneNote

Për herë të parë është i disponueshëm me Office Home and Business 2016 për Mac, OneNote, bllok shënimesh digjitale për Mac. Kështu do të mund të mbani të gjitha shënimet tuaja nën sy, të shtoni tekste, foto, lidhje dhe elemente të tjera, përveç organizimit të regjistrimeve në kategori.

Kudo në rrjet me shërbimin cloud

Ambienti ynë i punës po bëhet gjithnjë e më mobil dhe i gjerë, shpesh nuk kemi më një vend pune të qëndrueshëm ku të mblidhen të gjithë kolegët. Me shërbimin cloud Onedrive të Microsoft, Microsoft Office Mac 2016 Home & Business, krijon një ambient pune fleksibël, në mënyrë që të jetë e mundur të hysh në çdo pikë të botës në dokumentin, duke mundur ta ndash ose ta modifikosh së bashku me kolegët. Përdorni dokumentet tuaja me Office Mac 2016 Home and Business në iPhone ose iPad.

MICROSOFT OFFICE HOME & BUSINESS 2016 PËR MAC - KËRQETAT E SISTEMIT

Platformë

 Mac

Sistemet operative të mbështetura

 Mac OS X, Versioni 10.15 - 10.13

Procesor

 Kompjuter Mac me Procesor Intel

RAM

 4 GB RAM

Disk i fortë

 6 GB hapësirë e disponueshme në diskun e fortë

 Formatim HFS+ (i njohur edhe si Mac OS Extended ose HFS Plus)

Karta grafike

 Monitor me rezolucion 1280 x 800 ose më të lartë