Whatsapp

SCONTO -50% - usa il codice 50SPEC valido senza minimo ordine

00000000days
23232323hours
17171717min
36363636sec
Cart (empty) 0
Windows 8.1 Enterprise (STICKERS)

Windows 8.1 Enterprise (STICKERS)

235MQP
€27,94 Tax included

Lisanslarımız, ödemenin alınmasından itibaren 24/48 saat içinde gönderilir, tüm ürün anahtarları orijinaldir ve hiçbir son kullanma tarihi yoktur, aktivasyon cihazında yeniden yüklenebilirler. Bu ürünü satın alarak, Microsoft sunucularından indirilecek dijital yazılımı ve yazılımın etkinleştirilmesi için Keycard'daki ürün anahtarını da alırsınız, doğru kurulum için tüm talimatlar dahildir.

1 cihaz için geçerli lisans

Windows ile uyumlu

Resmi Etiket

Whatsapp üzerinden 24/7 destek

Son kullanma tarihi yok

Biçimlendirmede yeniden kullanılabilir

Sürekli güncellemeler

Unavailable product
Altre 37 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

Politiche per le spedizioni

Politiche per i resi merce

"Windows 8.1 Enterprise" Ürün Bilgisi

Microsoft'un işletim sistemi olan Enterprise Edition, Seattle'deki yazılım şirketi tarafından işletmelerin ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır. Bu sebeple, Microsoft Windows 8.1 Enterprise'ın indirilmesi, Windows 8'in temel sürümünün tüm özelliklerini ve Windows 8.1 güncellemesinin iyileştirmelerini içerir, ayrıca işletim sisteminin son kullanıcı sürümlerinde eksik olan çeşitli ek özellikler de bulunmaktadır. İşletim sistemi ayrıca, kullanıcının sistemi verimli bir şekilde kullanmasını destekleyen revize edilmiş bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Windows 8.1 Enterprise Edition'ın bir başka kazanan yönü ise, masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar üzerinde birden fazla platformu çalıştırabilme yeteneğidir. Dokunmatik ekran cihazlarına optimize edilmiş işletim desteği sayesinde, akıllı cihazlarda bile profesyonel bir şekilde çalışma olanağı sunar.

Şirket Ağları İçin Daha Fazla Güvenlik

Bilgi güvenliği, özellikle profesyonel ortamlarda mutlak bir önceliktir. Windows 8.1 Enterprise Key ile şirketler, çalışanların özgürlüğünü çok fazla kısıtlamadan şirket ağlarının güvenliğini en üst düzeye çıkarma anahtarını elde ederler. Bu güvenlik konsepti, özel kullanıcı kimlik doğrulama işlemleri içerir ve kullanıcıların Windows Biometric Framework (WBF) aracılığıyla parmak izi sensörlerini kullanarak kimlik doğrulamasında bulunabileceği bir yapıyı içerir. Ayrıca, AppLocker, sistem yöneticilerine programları, scriptleri, clientları ve kurulum programlarını merkezi olarak engelleme ve bireysel erişim hakları atama yeteneği sağlar. Buna DirectAccess eklenir, bu sayede kullanıcılar, Virtual Private Network (VPN) bağlantısına ihtiyaç duymadan şirket kaynaklarına erişebilirler.

Disk Şifreleme ve Windows To Go

Windows 7 ve 8'in Enterprise sürümleri gibi, 8.1 sürümü de BitLocker 8.1 teknolojisi ile profesyonel uygulama için özel olarak geliştirilmiştir. Mevcut sürüm için optimize edilmiş disk şifrelemesi, kullanıcının hem sistem birimini hem de herhangi bir sabit disk birimini ve çıkarılabilir ortamı şifrelemesine olanak sağlar. BitLocker'ın iyileştirilmesi, güvenlik konusunda hassas verilerini bilen şirketler için büyük bir avantajdır. Windows 8.1 Enterprise'ın indirilmesi lehine bir diğer özellik de, Windows To Go'nun pratik özelliğidir. Bu özellik sayesinde, korunan iş uygulamaları ve verileri içeren tamamen çalışır durumda bir işletim sistemi hemen bir USB belleğe taşınabilir. Bu, iş seyahatlerinde kısıtlamalar olmaksızın güvenli bir ortamda çalışmak için idealdir.

Eski Güç Noktalarına Dönüş

Tüm yenilikler ve özel özelliklere ek olarak, işletme sürümü son kullanıcı sürümlerinin rahatlığını da sunar. Örneğin, Enterprise Edition'da, navigasyonu önemli ölçüde kolaylaştıran Başlat düğmesi geri döner. Ayrıca, özellikli karolarla metro tarzı yüzey ve standart masaüstü arasında opsiyonel geçiş, çeşitli terminal cihazlarında önemli ölçüde iyileştirilmiş bir işlem sağlar. Bu nedenle, modern bir kullanıcı arayüzü, sezgisel kullanılabilirlik ve yüksek güvenlik standartlarına sahip bir işletim sistemi arayan tüm profesyonel kullanıcılar için Windows 8.1 Enterprise Key almak değerlidir.

Windows 8.1 Enterprise'da Önemli Yenilikler

Dokunmatik ekran, fare ve klavye için işletim optimizasyonu.

Başlat düğmesinin geri dönüşü ile sezgisel kullanılabilirlik.

Bir USB bellekte taşınabilir Windows sistemi oluşturarak seyahatlerde ve hareket halindeyken şirket verilerinin basitleştirilmiş düzenlenmesi (Windows To Go).

VPN bağlantısı olmadan şirket kaynaklarına merkezi erişim kontrolü DirectAccess aracılığıyla.

Erişim haklarının yönetimi ve grup politikaları AppLocker üzerinden.

Sanal akıllı kartlar ve biyometrik parmak izi sensörleri aracılığıyla kullanıcı kimlik doğrulaması için güvenli prosedür.

İşlemci

1-GHz CPU

Ana Bellek

1 GB (32 Bit), 2 GB (64 Bit)

Grafik Kartı

DirectX 9 grafik işlemci

Ses Kartı

n. d.

Sabit Disk

16 GB (32 Bit), 20 GB (64 Bit)

Ekran

Minimum 800x600 piksel çözünürlük, en az 1366x768 piksel çözünürlük önerilir