Whatsapp

SCONTO -50% - usa il codice 50SPEC valido senza minimo ordine

00000000days
23232323hours
01010101min
47474747sec
Cart (empty) 0
-50% Microsoft Windows 8.1 Pro (STICKERS)

Microsoft Windows 8.1 Pro (STİCKERLİ)

49SV2A
Save 50% €13,97 Tax included
€27,94

Lisanslarımız, ödeme alındıktan sonra 24/48 saat içinde gönderilir, tüm ürün anahtarları orijinaldir ve hiçbir son kullanma tarihi yoktur, aktivasyon cihazında yeniden yüklenebilirler. Bu ürünü satın alarak, ayrıca Microsoft sunucularından indirilecek dijital yazılımı ve yazılımın etkinleştirilmesi için Keycard'da ekli ürün anahtarını da alacaksınız, tüm doğru kurulum talimatları dahildir.

1 cihaz için geçerli lisans

Windows ile uyumlu

Resmi etiket

Whatsapp üzerinden 24/7 destek

Son kullanma tarihi yok

Formatlama durumunda yeniden kullanılabilir

Sürekli güncellemeler

Unavailable product
Altre 34 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

Politiche per le spedizioni

Politiche per i resi merce

"Windows 8.1 Pro" Ürün Bilgisi

Microsoft Windows 8.1 Professional, Windows 8'in genişletilmiş sürümüdür. Özellikle Dokunmatik Ekran için tasarlanmıştır, bu platformda iş için optimal destek sağlar, hem işletmeler hem de profesyonel kullanıcılar için. Windows 8.1 Pro işletim sistemi, yalnızca Tablet ve uyumlu el cihazlarında değil, aynı zamanda geleneksel mouse ve klavye üzerindeki dizüstü bilgisayarlar veya bilgisayarlarla da kullanılabilir. Microsoft Windows 8.1 Pro, kullanıcılarına yeni bir arayüz, optimize edilmiş bir sistem ve yeni özellikler ve uygulamalar ile destek verir.

Windows 8'in bir uzantısı olarak, Microsoft Windows 8.1 Professional da profesyonel kullanıcılar ve işletmelere yöneliktir. Kullanıcı arayüzü User-Friendly'dir ve Dokunmatik Ekran kullanımı için tasarlanmıştır. "Karo" görünümü sayesinde, kullanıcı her zaman en önemli uygulamalar ve belgeler hakkında tam bir genel bakışa sahip olur ve bu nedenle hızlı bir şekilde erişebilir. Windows 8.1 Pro, "kopyala" ve sistem işlemleri gibi tekrarlanan işlemleri hızlandırmak için optimize edilmiştir. Bu şekilde, cihazınız, yalnızca yeni özellikler ve estetik güncellemeleriyle değil, aynı zamanda yüksek performansıyla dikkat çeken işlevsel ve güçlü bir işletim sistemine sahip olacak.

Microsoft Windows 8.1 Professional'da Yeni Olan Nedir?

Windows 8.1 Pro işletim sistemi, birçok yenilik sunar. Ayrıca Windows 8'den devraldığı bazı yeni temel özelliklere sahiptir:

Modern kullanıcı arayüzü: Dokunmatik Ekran için "Karolar" şeklinde Metro Stili

Internet Explorer 11: Yeni Windows Web Tarayıcı

Veri transferinin optimizasyonu ve yönetimi: Kopyalama işlemleri duraklatılıp devam ettirilebilir

Yeni Görev Yöneticisi: Süreçler, performansı artırmak için yönetilir

Windows Store: Yeni ve özel uygulamaların satın alınması için

Windows Defender: Antispyware

Windows 8.1 Professional, Windows 8 Pro'nun tüm özelliklerine sahiptir, örneğin Uzaktan Masaüstü, Alanlara Erişim, Dosya Şifreleme Sistemi, Grup Yönetimi, Sanal Sabit Diskten Başlatma. Ayrıca, Microsoft Windows 8.1 Pro'ya birçok yeni özellik eklenmiştir ve yeni optimizasyonlar yapılmıştır.

Windows 8.1 Professional İşletim Sisteminde İyileştirmeler

Windows 8 Pro'ya kıyasla, Microsoft Windows 8.1 Professional'da estetik, teknik ve sistem iyileştirmeleri yapılmıştır. En belirgin fark, modern kullanıcı arayüzü Metro stil "karolar" veya klasik Windows arayüzü arasında seçim yapma olanağıdır. Windows 7'de olduğu gibi, Win 8.1 Pro ile başlat menüsünde mouse'un sağ tuşunu kullanabilirsiniz. Bu şekilde, kullanıcılar, sistemi yalnızca Dokunmatik Ekran olarak değil, aynı zamanda klasik klavye ve mouse ile de kullanabilir. Ayrıca, Microsoft Windows 8.1 Pro, çeşitli modern profesyonel uygulamalarla donatılmıştır. Fotoğraf, Film, Müzik ve Kamera yönetimi için mevcut uygulamalar, işlevselliği iyileştirilmiştir.

Microsoft Windows 8.1 Professional'ın Gücü

Sayısız yenilik ve kullanıcı arayüzünün optimizasyonu sayesinde, Windows 8.1 Professional, profesyonel programlarla dolu, güçlü ve esnek bir platform olup, işletmeleri ve profesyonelleri desteklemeye uygundur. Performansın artması sayesinde, Win 8.1 Pro, güçlü ve güvenilir bir işletim sistemidir ve modern uygulamalar ve arayüz hem bilgisayarlarda hem de el sistemlerinde kullanılabilir.

WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL - SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Platform

Windows

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 8.1

İşlemci

En az 1 GHz işlemci veya SoC

RAM

32-Bit için 1 Gb veya 64-Bit için 2 Gb

Sabit Disk

32-Bit için 16 Gb veya 64-Bit için 20 Gb

Grafik Kartı