Whatsapp
Cart (empty) 0
WINDOWS 8.1 ENTERPRISE

WINDOWS 8.1 İŞLETİM SİSTEMİ

8LGY62
€30,49 Tax included

Ödemenin alınmasının ardından birkaç dakika içinde e-posta yoluyla dijital olarak teslim edilen sevkiyat, ESD dijital lisansları söz konusudur, tüm ürün anahtarları orijinaldir ve herhangi bir süresi yoktur, aktivasyon cihazında yeniden yüklenebilir. Bu ürünü satın alarak, yazılımın etkinleştirilmesi için ürün anahtarının eklendiği, yazılımı sunucularımızdan indirebileceğiniz dijital bir yazılım alırsınız, doğru bir kurulum için tüm talimatlar dahildir.

C.E. C-128/2011 kararına göre önceki sahibi tarafından kullanılan ve terk edilen lisans. (gör)

1 cihaz için geçerli lisans

Windows ile uyumlu

Anında Dijital Teslimat

Whatsapp üzerinden 24/7 destek

Süresi yok

Biçimlendirmede yeniden kullanılabilir

Sonsuz güncellemeler

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to €4,57
10 10% Up to €30,49
25 15% Up to €114,33
50 20% Up to €304,88
Available
Altre 86 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

Politiche per le spedizioni

Politiche per i resi merce

"Windows 8.1 Enterprise" Ürün Bilgisi

Microsoft işletim sisteminin Enterprise Edition'u, Seattle yazılım şirketi tarafından işletmelerin ihtiyaçlarına göre uyarlandı. Sonuç olarak, Microsoft Windows 8.1 Enterprise indirmesi, Windows 8'in temel sürümünün tüm özelliklerine ve Windows 8.1 güncellemesinin geliştirmelerine ek olarak, işletim sisteminin son kullanıcı sürümlerinde eksik olan çeşitli ek özellikler içerir. İşletim sistemi ayrıca, kullanıcının sistemi verimli bir şekilde kullanmasını destekleyen yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü ile donatılmıştır. Windows 8.1 Enterprise Edition'un bir başka güçlü yanı, birden çok platformun masaüstü bilgisayarlarda, dizüstü bilgisayarlarda, tabletlerde ve akıllı telefonlarda çalıştırılabilmesidir. Dokunmatik ekran cihazlarındaki optimize edilmiş işletim desteği sayesinde, akıllı cihazlarda da profesyonel bir şekilde çalışmak mümkündür.

İş ağları için daha fazla güvenlik

Bilgi güvenliği, özellikle profesyonel ortamda en yüksek önceliğe sahiptir. Windows 8.1 Enterprise Key sahibi olan şirketler, çalışanların özgürlüğünü aşırı derecede sınırlamadan iş ağlarının güvenliğini en üst düzeye çıkarmak için bir anahtar elde ederler. Bu güvenlik konsepti, özel kullanıcı kimlik doğrulama işlemleri ile sanal akıllı kartları ve Windows Biometric Framework (WBF) aracılığıyla kullanıcı kimlik doğrulaması için parmak izi sensörlerini kullanma olanağını içerir. Ayrıca, AppLocker, sistem yöneticilerinin merkezi olarak program, script, istemci ve yükleyici erişimini ve çalışmasını engellemesine ve bireysel erişim hakları atamasına izin verir. Buna ek olarak, DirectAccess, kullanıcıların Virtual Private Network (VPN) bağlantısına ihtiyaç duymadan şirket kaynaklarına erişmesine olanak sağlar.

Disk şifreleme ve Windows To Go

Windows 7 ve 8'in Enterprise versiyonları gibi, 8.1 versiyonu da BitLocker 8.1 teknolojisi ile profesyonel kullanım için özel olarak geliştirildi. Mevcut sürüm için optimize edilmiş disk şifrelemesi, kullanıcının hem sistem sürücüsünü hem de herhangi bir sabit disk sürücüsü ve çıkarılabilir ortamı şifrelemesine olanak sağlar. BitLocker'ın geliştirilmesi, verilerinin güvenliğini bilmek isteyen şirketler için büyük bir avantajdır. Windows 8.1 Enterprise indirmesi lehine bir başka özellik, pratik Windows To Go özelliğidir. Bu özelliği kullanarak, korunan uygulama ve şirket verilerini içeren tamamen çalışan bir işletim sistemini hemen bir USB belleğe aktarmak mümkündür. İş seyahatlerinde kısıtlama olmadan güvenli bir ortamda çalışmak için idealdir.

Eski güçlü yönlerine dönüş

Tüm yeniliklere ve özel özelliklere ek olarak, iş sürümü son kullanıcı sürümlerinin rahatlığını da sunar. Örneğin, Enterprise Edition'da, gezinmeyi önemli ölçüde kolaylaştıran Başlat düğmesi geri döner. Metro tarzı yüzey ve standart masaüstü arasında isteğe bağlı geçiş, çeşitli terminal cihazlarında önemli ölçüde geliştirilmiş bir işletim sağlar. Bu nedenle, modern bir kullanıcı arayüzü, sezgisel kullanılabilirlik ve yüksek güvenlik standartlarına sahip bir işletim sistemi arayan tüm profesyonel kullanıcılar için Windows 8.1 Enterprise Key değerlidir.

Windows 8.1 Enterprise'da Önemli Yenilikler

Dokunmatik ekran, fare ve klavye için işletim optimizasyonu.

Başlat düğmesinin geri dönüşü ile sezgisel kullanım.

Bir USB belleğe Windows taşınabilir sistem oluşturarak yolda ve hareket halindeki şirket verilerinin basitleştirilmiş düzenlemesi (Windows To Go).

DirectAccess aracılığıyla VPN bağlantısı olmaksızın merkezi şirket kaynaklarına erişimin kontrolü.

AppLocker aracılığıyla erişim haklarının ve grup politikalarının yönetimi.

Sanal akıllı kartlar ve biyometrik parmak izi sensörleri aracılığıyla kullanıcı kimlik doğrulaması için güvenli prosedür.

İşlemci

1-GHz CPU

Ana bellek

1 GB (32 Bit), 2 GB (64 Bit)

Grafik kartı

DirectX 9 grafik işlemci

Ses kartı

n. d.

Sabit disk

16 GB (32 Bit), 20 GB (64 Bit)

Ekran

Minimum 800x600 piksel çözünürlük, en az 1366x768 piksel önerilen çözünürlük