Whatsapp
Cart (empty) 0
MICROSOFT WINDOWS 8.1 PRO

MICROSOFT WINDOWS 8.1 PRO

93ITW7
€23,06 Tax included

Ödemenin alınmasından birkaç dakika sonra e-posta yoluyla dijital olarak teslim edilen sevkiyat, ESD dijital lisanslarıdır, tüm ürün anahtarları orijinaldir ve herhangi bir son kullanma tarihi yoktur, aktivasyon cihazında yeniden yüklenebilirler. Bu ürünü satın alarak, yazılımın etkinleştirilmesi için ürün anahtarının eklendiği, yazılımın doğru kurulumu için tüm talimatların dahil olduğu, sunucularımızdan indirilecek dijital yazılımı alacaksınız.

C.E. C-128/2011 kararına uygun olarak önceki sahibi tarafından kullanılmış ve terk edilmiş lisans (bakınız)

1 cihaz için geçerli lisans

Windows ile uyumlu

Anında Dijital Teslimat

Whatsapp üzerinden 24/7 destek

Son kullanma tarihi yok

Biçimlendirme durumunda yeniden kullanılabilir

Sürekli güncellemeler

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to €3,46
10 10% Up to €23,06
25 15% Up to €86,47
50 20% Up to €230,58
Available
Altre 73 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

Politiche per le spedizioni

Politiche per i resi merce

"Windows 8.1 Pro" Ürün Bilgisi

Microsoft Windows 8.1 Professional, Windows 8'in genişletilmiş versiyonudur. Özellikle Dokunmatik Ekran için tasarlanmış olup, bu platformda hem şirketlere hem de profesyonel kullanıcılara optimum çalışma desteği sağlar. Windows 8.1 Pro işletim sistemi, sadece uyumlu Tablet ve cep bilgisayarlarında değil, aynı zamanda klasik fare ve klavye ile dizüstü bilgisayarlarda veya bilgisayarlarda kullanılabilir. Microsoft Windows 8.1 Pro, kullanıcılarına yeni bir arayüz, optimize edilmiş bir sistem ve yeni özellikler ve uygulamalar ile destek verir.

Windows 8'in bir uzantısı olarak, Microsoft Windows 8.1 Professional da profesyonel kullanıcılara ve şirketlere yöneliktir. Kullanıcı arayüzü Kullanıcı Dostu'dur ve Dokunmatik Ekran kullanımı için tasarlanmıştır. “Karolar” ile sunulan görünüm sayesinde, kullanıcılar her zaman en önemli uygulamaları ve belgeleri tam olarak görebilir ve böylece hızla erişebilir. Windows 8.1 Pro, “kopyala” veya sistem işlemleri gibi tekrarlanan işlemleri hızlandırmak üzere optimize edilmiştir. Bu şekilde, cihazınız, sadece yeni özellikleri ve estetik güncellemeleri ile değil, aynı zamanda yüksek performansı ile de etkileyici bir işletim sistemine sahip olacaktır.

Microsoft Windows 8.1 Professional'da Yeni Ne Var?

Windows 8.1 Pro işletim sistemi birçok yenilik sunmaktadır. Ayrıca, bazıları Windows 8'den alınmış olan yeni temel özelliklere sahiptir:

Modern kullanıcı arayüzü: Dokunmatik Ekran için "Karolar" ile Metro Stili

Internet Explorer 11: Yeni Windows Web Tarayıcısı

Veri transferinin optimizasyonu ve yönetimi: Kopyalama işlemleri durdurulabilir ve devam ettirilebilir

Yeni Görev Yöneticisi: İşlemler performansı artırmak için yönetilir

Windows Store: Yeni ve özel uygulamalar satın alınabilir

Windows Defender: Antispyware

Windows 8.1 Professional, Windows 8 Pro'nun tüm özelliklerine sahiptir, örneğin Uzak Masaüstü, Alanlara Erişim, Şifreleme Dosya Sistemi, Grup Yönetimi, Sanal Hard Disk'ten Başlatma. Ayrıca, Microsoft Windows 8.1 Pro'da birçok yeni özellik eklenmiştir ve yeni optimizasyonlar yapılmıştır.

Windows 8.1 Professional İşletim Sistemindeki İyileştirmeler

Windows 8 Pro'ya kıyasla, Microsoft Windows 8.1 Professional'da estetik, teknik ve sistem iyileştirmeleri yapılmıştır. En belirgin fark, modern kullanıcı arayüzü Metro stili “karolar” veya klasik Windows arayüzü arasında seçim yapma olanağıdır. Windows 7'de olduğu gibi, Win 8.1 Pro'da da başlat menüsünde fare sağ tuşunu kullanabilirsiniz. Bu şekilde, kullanıcılar, sistemi sadece Dokunmatik Ekran olarak değil, aynı zamanda klasik klavye ve fare ile de kullanabilirler. Ayrıca, Microsoft Windows 8.1 Pro, çeşitli modern profesyonel uygulamalarla donatılmıştır. Fotoğraf, Film, Müzik ve Kamera yönetimi için mevcut uygulamalar, işleyişlerinde iyileştirilmiştir.

Microsoft Windows 8.1 Professional'ın Gücü

Birçok yenilik ve kullanıcı arayüzünün optimizasyonu sayesinde, Windows 8.1 Professional, profesyonel programlarla dolu, güçlü ve esnek bir platform olup, şirketlere ve profesyonellere destek olmaya uygundur. Artan performans sayesinde, Win 8.1 Pro, modern uygulamalar ve arayüz ile hem bilgisayarlarda hem de cep bilgisayarlarında kullanılabilecek güçlü ve güvenilir bir işletim sistemidir.

WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL - SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Platform

Windows

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 8.1

İşlemci

En az 1 GHz işlemci veya SoC

RAM

32 Bit için 1 Gb veya 64 Bit için 2 Gb

Sabit Disk

32 Bit için 16 Gb veya 64 Bit için 20 Gb

Grafik Kartı