Whatsapp
Cart (empty) 0
MICROSOFT WINDOWS 8 PRO

MICROSOFT WINDOWS 8 PRO

9IE26X
€21,95 Tax included

Ödeme alındıktan birkaç dakika sonra e-posta yoluyla dijital olarak gönderilen sevkiyat, ESD dijital lisanslarıdır, tüm ürün anahtarları orijinaldir ve hiçbir son kullanma tarihi yoktur, aktivasyon cihazında yeniden kurulabilirler. Bu ürünü satın alarak, yazılımı indirmek için yazılımın aktivasyonu için ürün anahtarının eklendiği sunucularımızdan dijital yazılım alırsınız, doğru bir kurulum için tüm talimatlar dahildir.

Kullanılmış lisans, C.E. C-128/2011 kararı uyarınca önceki sahibi tarafından terk edilmiştir (bakınız)

1 cihaz için geçerli lisans

Windows ile uyumludur

Anında Dijital Teslimat

Whatsapp üzerinden 24/7 destek

Son kullanma tarihi yok

Formatlama durumunda yeniden kullanılabilir

Sonsuz güncellemeler

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to €3,29
10 10% Up to €21,95
25 15% Up to €82,30
50 20% Up to €219,48
Available
Altre 60 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

Politiche per le spedizioni

Politiche per i resi merce

"Windows 8 Pro" Ürün Bilgisi

Windows 8 Professional, Windows 7 Professional ve Windows 7 Ultimate'ın ardılıdır. Küçük işletmeler ve profesyonel kullanıcılara yöneliktir. Windows 8 Pro'nun yeni arayüzü, klasik masaüstü deneyimini modern bir Dokunmatik Ekran deneyimine dönüştürür. Dahili programlar ve özellikler daha hızlı ve performanslıdır, aynı zamanda tüm sistem daha iyi optimize edilmiştir, böylece bilgisayarınızın keyifli bir kullanımını sağlar.

Microsoft Windows 8 Pro daha fazla güç sunar

Windows 8'in yeni sürümü Windows 8 Professional'dır, bu da daha iyi performans ve birçok yeni özellik sunar. Microsoft Windows 8 Pro'daki ana değişiklik, tipik "karo" simgeleriyle “Metro tarzı” modern kullanıcı arayüzüdür. Böylece sistem, klasik platformda olduğu gibi Dokunmatik platformda da aynı şekilde kullanılabilir. Yeni kullanıcı arayüzüne rağmen, Windows 8 Pro işletim sistemi, uyumlu klavye ve fare ile herhangi bir bilgisayarda mükemmel bir şekilde yönetilebilir. Microsoft Windows'ın Kullanıcı Dostu özellikleri, daha hızlı hareket etmeyi sağlayarak verimliliği artırırken genişletilmiştir. Ayrıca, Görev Yöneticisi'nin optimizasyonu sayesinde cihazınız daha verimli hale gelecektir. Yeni özellikler ve yeni programlar gibi yeni Windows Explorer veya Windows Store, sistemi yeni içerikler ve yeni potansiyellerle yenileyecektir.

Microsoft Windows 8 Pro'da Neler Yeni

Yeni Windows 8 Professional, optimizasyonu, yeni özellikleri ve yeni programları ile ikna eder. İşte bazı entegre özellikler:

Dokunmatik Ekran işlemi için optimize edilmiş “karo” kullanıcı arayüzü

Internet Explorer 11: Yeni web tarayıcısı

Veri transferi yönetimi: veri kopyalama işlemlerini duraklatma ve devam ettirme imkanı

Görev Yöneticisi'nin güncellenmesi: süreç yönetimi için daha iyi performans

Yeni Windows Store: Modern Uygulamaları kolay ve güvenli bir şekilde indirebilme

Windows Defender: casus yazılım koruması

Standart uygulamalar, fotoğraf, video ve müzik yönetimi gibi, daha basit kullanımlı, daha iyi geliştirilmiş ve sürekli güncellenmiştir. Birçok özellikler, Grup Yönetimi, Alanlara Erişim, Uzaktan Yönetim, Dosya Sistemi Şifreleme gibi özellikler sadece bu Windows sürümünde mevcuttur. Windows 8 Pro ile sanal hard disktan sistemi başlatmak da mümkündür.

Windows 8 Professional'in Optimizasyonları

Microsoft Windows 8 Pro, sadece Kullanıcı Dostu bir hizmet sağlamakla kalmaz, ayrıca önemli teknik geliştirmeler de sunar, örneğin geleneksel BIOS yerine UEFI'nin tanıtılması veya başlangıçta zararlı yazılımları engelleyen Secure Boot'un entegrasyonu gibi. Ayrıca, Windows 8 Professional'da Windows Explorer, en çok kullanılan komutların doğrudan seçilebilir olması için çok fonksiyonlu yeni bir araç çubuğu ile güncellendi. Başka bir ilginç yeni özellik, ek bir yazılım yardımı olmadan ISO dosyalarını doğrudan kullanabilme özelliğidir.

Microsoft Windows 8 Pro, güvenli ve güçlü bir işletim sistemi

Küçük işletmeler ve deneyimli kullanıcılar, Windows 8 Professional işletim sistemi tarafından işlerinde büyük ölçüde desteklenecektir. Kullanıcı arayüzünün optimizasyonu, ana belgelere ve programlara erişimi kolaylaştırır. Sistemin çeşitli optimizasyonları sayesinde sağlanan performans artışı, güvenli ve güçlü bir çalışma platformu sağlar. Yeni özelliklerin ve programların tanıtılması, akıcı ve işlevsel bir iş süreci sağlayacaktır. Genel olarak, Microsoft, Windows 8 Pro işletim sistemiyle, Dokunmatik Ekran cihazları için olduğu kadar klasik Masaüstü Bilgisayarlar için de güvenilir bir iş ortağı sağlar.

WINDOWS 8 PROFESSIONAL - SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Platform

Windows

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 8

İşlemci

PAE, NX ve SSE2 standartlarını destekleyen en az 1 GHz işlemci

RAM

32-Bit için 1 Gb veya 64-Bit için 2 Gb

Sabit Disk

32-Bit İşletim Sistemleri için 16 GB veya 64-Bit İşletim Sistemleri için 20 GB

Grafik Kartı