Whatsapp

SCONTO -50% - usa il codice 50SPEC valido senza minimo ordine

00000000days
23232323hours
08080808min
17171717sec
Cart (empty) 0
Microsoft Windows 8.1 (STIKERA)

Microsoft Windows 8.1 (STIKERA)

4M87CX
79,18 € Tax included

Licencat tona dërgohen brenda 24/48 orësh nga marrja e pagesës, të gjitha çelësat e produkteve janë origjinalë dhe nuk kanë asnjë afat skadimi, ata mund të rinstalohen në të njëjtën pajisje aktivimi. Duke blerë këtë produkt, do të merrni edhe softuerin digjital për t'u shkarkuar nga serverat e Microsoft me bashkangjitur çelësin e produktit në Keycard për aktivizimin e softuerit, përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të saktë.


  Licenca e vlefshme për 1 pajisje

  I përputhshëm me Windows

  Sticker Zyrtar

  Suport 24/7 edhe në Whatsapp

  Asnjë afat skadimi

  Ri-përdorshme në rast formatimi

  Përditësimet e vazhdueshme

Unavailable product
Altre 46 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Windows 8.1 është pasuesi i Windows 7 Professional dhe Windows 7 Ultimate. Ai është drejtuar për biznese të vogla dhe përdorues profesionistë. Ndërfaqja e re e Windows 8.1, transformon përvojën e desktopit klasik në një përvojë moderne Touch-Screen. Programet dhe funksionet e integruara janë më të shpejta dhe performuese, ashtu si gjithashtu është optimizuar më shumë sistemi i tërë, duke lejuar një përdorim të këndshëm të kompjuterit tuaj. Microsoft Windows 8.1 ofron më shumë fuqi Versioni i ri i Windows 8 është Windows 8.1 Professional, i cili ofron performancë më të mira dhe shumë funksione të reja. Ndryshimi kryesor në Microsoft Windows 8.1 qëndron në ndërfaqjen e re të përdoruesit në “Metro style” me ikonat tipike “pllake”. Kështu, sistemi mund të përdoret në mënyrë identike si në platformën klasike ashtu edhe në platformën Touch. Pavarësisht ndërfaqes së re të përdoruesit, sistemi operativ Windows 8.1 është plotësisht i menaxhueshëm, në çdo kompjuter, me tastierë dhe miu kompatibël. Karakteristikat e përdoruesit të miqësorë, tipike për Microsoft Windows, janë zgjeruar më tej, duke lejuar lëvizjen më të shpejtë dhe duke rritur kështu produktivitetin. Për më tepër, falë optimizimit të Task-Manager, pajisja juaj do të jetë më efikase. Funksionet e reja dhe programet e reja si Windows Explorer i ri ose Windows Store do të inovojnë sistemin me përmbajtje të reja dhe potencialitete të reja. Novitetet në Microsoft Windows 8.1 Windows 8.1 i ri bind me optimizimin e tij, me funksionet e reja dhe programet e reja. Më poshtë disa funksione të integruara: Ndërfaqja e përdoruesit “pllake” është optimizuar për funksionimin e Touch-Screen Internet Explorer 11: Browser i ri i webit Menaxhimi i transferimit të të dhënave: është e mundur të ndalosh dhe të vazhdosh operacionet e kopjimit të të dhënave Përditësimi i Task Manager: performanca më e mirë për menaxhimin e proceseve Windows Store i ri: Për të shkarkuar në mënyrë të thjeshtë dhe të sigurt Apps moderne Windows Defender: antispyware Aplikacionet standarde si ato për menaxhimin e fotove, videove dhe muzikës, janë më të thjeshta për t'u përdorur, më të mirë të zhvilluara dhe të azhornuara vazhdimisht. Shumë funksione si: Menaxhimi i grupeve, Qasja në domain, Menaxhimi i largët, Enkriptimi i sistemit të skedarëve, janë të disponueshme vetëm nga ky version i Windows. Me Windows 8.1 është e mundur gjithashtu fillimi i sistemit nga disku i fortë virtual. Optimizimet e Windows 8.1 Professional Microsoft Windows 8.1 siguron jo vetëm një shërbim miqësor për përdoruesin, por edhe përmirësime të konsiderueshme teknike si p.sh. hyrja e UEFI në vend të BIOS konvencional ose integrimi i Secure Boot që bllokon çdo software të dëmshëm gjatë fillimit. Përveç kësaj, në Windows 8.1 Professional është përditësuar Windows Explorer me një shirit të ri mjete shumëfunksional, kështu që komandat më të përdorura janë të zgjedhura drejtpërdrejt. Një karakteristikë e re e interesante është ajo që mund të përdorësh drejtpërdrejt skedarët ISO pa ndihmën e ndonjë software shtesë. Microsoft Windows 8.1, një sistem operativ i sigurt dhe i fuqishëm Bizneset e vogla dhe përdoruesit e përvojë, do të mbështeten shumë në punën e tyre nga sistemi operativ Windows 8.1 Professional. Optimizimi i ndërfaqes së përdoruesit, lehtëson qasjen në dokumentet dhe programet kryesore. Rritja e performancës, e arritur falë optimizimeve të ndryshme të sistemit, ofron një platformë pune të sigurt dhe të fuqishme. Hyrja e karakteristikave dhe programeve të reja, do të lejojë një procedurë pune të hollë dhe funksionale. Në tërësi, Microsoft ofron me sistemi operativ Windows 8.1 një partner të besueshëm pune, si për pajisjet Touch-Screen, ashtu edhe për kompjuterët e zakonshëm të desktopit.