Whatsapp

SCONTO -35% - usa il codice SUNWEEK 

00000000days
22222222hours
12121212min
26262626sec
Shporta (bosh) 0
-50% Microsoft Office 2019 Home dhe Student (Windows) (KARTËLË ÇELËSI)
Për produktet në formatin digjital, dorëzimi bëhet në 5 minuta nga marrja e pagesës, përmes emailit.
Për produktet në formatin digjital, dorëzimi bëhet në 5 minuta nga marrja e pagesës, përmes emailit.

Microsoft Office 2019 Home and Student (Windows) (KARTË ÇELËSI)

VJE480
Ruaj 50% 37,82 € Tax included
75,64 €

Licencat tona dërgohen brenda 24/48 orësh nga marrja e pagesës, të gjitha çelësat e produkteve janë origjinalë dhe nuk kanë asnjë afat skadimi, mund të rinstalohen në të njëjtin pajisje aktivimi. Duke blerë këtë produkt, do të merrni gjithashtu softuerin digjital për t'u shkarkuar nga serverat e Microsoft me çelësin e produktit të bashkangjitur në Keycard për aktivizimin e softuerit, përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të saktë.


  Licenca është e vlefshme për 1 pajisje

  Është e përshtatshme me Windows

  Keycard Zyrtare

  Mbështetje 24/7 edhe në Whatsapp

  Asnjë afat skadimi

  Mund të ri-përdoret në rast formatimi

  Përditësime të përhershme

Produkt i padisponueshëm
Të tjera 19 njerëz po shikojnë këtë produkt
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Ideale për përdoruesit privatë: Office 2019 Home dhe Student

Pjesët më të vlefshme për të gjithë ata që punojnë nga shtëpia, për përdoruesit privatë dhe studentët: të gjitha këto janë të përfshira në paketën e Office 2019 Home dhe Student Edition. Kjo është një licencë për një pajisje të vetme, e cila përfshin programet Word, Excel dhe PowerPoint. OneNote është gjithashtu pjesë e paketës dhe është i disponueshëm për shkarkim në Windows Store në Windows 10. Përdoruesit ruajnë të dhënat offline drejtpërsëdrejti në kompjuter ose online në cloud përmes përdorimit të OneDrive ose të ofruesve të ngjashëm. "Bëni më shumë në shtëpi ose në shkollë": kjo është misioni i Microsoft, që mund të arrihet gjithashtu me këtë edicion të Office 2019.

Tani dokumentet me pamje profesionale mund të projektohen më efektivisht me Word 2019: redaktim, kontroll i përmbajtjes dhe parapamje e shtypjes në një hap të vetëm. Gjithashtu, është e përfshirë funksioni i kërkimit klasik që ishte i pranishëm në versionin e mëparshëm dhe që ofron për fillestarët një qasje të shpejtë në të gjitha funksionet më të rëndësishme të Word 2019. Një karakteristikë krejtësisht e re në versionin Home dhe Student të Office 2019 është integrimi i grafikës SVG, që lejon ndryshimin e madhësisë dhe lëvizjen e përmbajtjes grafike në krahasim me grafikën JPG ose PNG. Ata që shkruajnë me penë në një ekran me prekje do të vlerësojnë gjithashtu njohjen e tekstit. Kjo është veçanërisht e dobishme për të kapur shënimet dhe shënimet.

Prezantimet janë përgjegjësi e PowerPoint 2019: ky mjet i njohur lejon projektimin e slajdeve dhe prezantimeve të plota në nivel profesional. Idetë dhe informacioni mund të jenë vizualisht dhe akustikisht më të interesante. Një risi e PowerPoint në Office 2019 dhe në të gjitha versionet e tjera është mundësia e përdorimit të filmave me rezolucion Ultra HD, kështu që videot 4K tani mund të integrohen pa vështirësi në slajdet. Mbështetja e përmirësuar për zmadhimin dhe zvogëlimin e fotove ose elementeve të tjera grafike ekzistuese heq gjithashtu nevojën për programe të mëtejshme të ndryshimit të imazheve. Nga slajdet e thjeshta te slajdet me shumë faqe, PowerPoint 2019 është mjeti i përkryer.

Me Excel 2019, blerësit e kësaj licence kanë në dispozicion aplikacionin e njohur për fletët e llogarive. Të dhënat e çdo lloji mund të futën lehtësisht dhe intuitivisht dhe të përpunohen optikisht. Kombinimet e tastierës lejojnë qasje të shpejtë në funksionet kryesore për përdoruesit që punojnë çdo ditë me Excel. Përmirësimet në versionin e ri përfshijnë funksionet matematike, që tani janë edhe më të shumta në paketë. Gjithashtu, aplikacioni ofron metoda të reja për të paraqitur të dhënat në një mënyrë vizualisht tërheqëse dhe prandaj ofron një mjet për shfaqjen. Kjo lejon të kursehet koha për të gjithë përdoruesit dhe megjithatë të gëzohet rrjedha e punës e njohur me Excel.

OneNote nuk është më pjesë e paketës Office 2019 Home dhe Student. Kushdo që dëshiron mund të shkarkojë programin në Windows Store. Microsoft gjithashtu ka hequr kompatibilitetin me të gjitha versionet e mëparshme të Windows. Është e nevojshme të instalohet Windows 10 në pajisje për të përdorur paketën Office 2019 dhe të gjitha aplikacionet e saj. Bëhet fjalë për një licencë të përhershme që përditësohet nga Microsoft për të paktën pesë vjet. Ndryshe nga Office 365, nuk ka kosto abonimi. Ruajtja e të dhënave në OneDrive mund të sjellë kosto.

Sistemi operativ: Windows 10

Memorja: të paktën 2 GB RAM.

Diska i fortë: të paktën 3 GB hapësirë e lirë.

Ekrani: rezolucion të paktën 1.024 x 768 piksel.

Kartela grafike: nevojitet mbështetje DirectX 10 për ndërfaqen me akselerim GPU.

Shfletuesi: versionet e fundit të Internet Explorer, Chrome, Firefox, Microsoft Edge ose Safari.

Versioni .NET: të paktën versioni 3.5 .NET.