Whatsapp

SCONTO -30% - usa il codice SATWEEK 

00000000days
05050505hours
11111111min
38383838sec
Shporta (bosh) 0
On sale! -67% MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS (WINDOWS)
Për produktet në formatin digjital, dorëzimi bëhet në 5 minuta nga marrja e pagesës, përmes emailit.
Për produktet në formatin digjital, dorëzimi bëhet në 5 minuta nga marrja e pagesës, përmes emailit.

MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESIONAL PLUS (WINDOWS)

O2K19W
Ruaj 67% 29,12 € Tax included
88,25 €

Dërgesa dorëzohet digjitalisht përmes postës elektronike brenda pak minutave nga marrja e pagesës, bëhet fjalë për licenca digjitale ESD, të gjitha çelësat e produkteve janë origjinalë dhe nuk kanë asnjë afat skadimi, mund të rinstalohen në të njëjtin pajisje aktivimi. Duke blerë këtë produkt do të merrni softuerin digjital për të shkarkuar nga serverat tanë me bashkëngjitur çelësin e produktit për aktivizimin e softuerit, duke përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të saktë.

Licenca e përdorur dhe e braktisur nga pronari i mëparshëm sipas vendimit C.E. C-128/2011 (shiko)


  Licenca e vlefshme për 1 pajisje

  E përshtatshme me Windows

  Dorëzim Digjital i menjëhershëm

  Mbështetje 24/7 edhe në Whatsapp

  Nuk ka afat skadimi

  Ri-përdorshme në rast formatimi

  Përditësimet vazhdojnë përgjithmonë

I disponueshëm
Të tjera 133 njerëz po shikojnë këtë produkt
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Office 2019 Professional Plus: zgjidhja për përdoruesit ambiciozë

Duke zgjedhur edicionin Professional Plus, përdoruesit, që përdorin gamën e plotë të Microsoft Office në shtëpi ose në zyrë, nuk mund të gabojnë. Ky paketë, në fakt, përmban të gjitha programet e rëndësishme: Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Publisher dhe Access. Gjithashtu, tani OneNote është i disponueshëm për shkarkim në dyqanin e Windows, për të marrë shënime shpejt dhe për t'i dërguar ato në të gjitha pajisjet përmes cloud. Falë gamës së gjerë të programeve të ndryshme, edicioni Professional Plus është i drejtuar kryesisht atyre që punojnë nga shtëpia ose në një zyrë të vogël dhe kërkojnë zgjidhje efikase dhe të besueshme për menaxhimin e dokumenteve, tabelave dhe më shumë.

Word 2019 është mjeti më i fuqishëm për krijimin e dokumenteve. Nga letërat e përditshme deri te dokumentet zyrtare të biznesit, funksionet e Word përdoren për çdo lloj teksti. Një novacion i kësaj edicioni është përmirësimi i njohjes së bojës virtuale: kështu shkrimi me dorë me penë shndërrohet menjëherë dhe më mirë në karaktere tipografike në ekran. Hyrja e zërit është përmirësuar gjithashtu. Microsoft ka bërë gjithashtu shumë përmirësime specifike: grafikat SVG, për shembull, lejojnë integrimin e skedarëve të imazheve edhe komplekse, pa kërkuar përdorim më të madh të memorjes. Sa i përket përpunimit të imazheve, ndryshimi i shkallës dhe i përmasave të tjera është përmirësuar gjithashtu.

Për bizneset, Access 2019 ofron një zgjidhje performante për krijimin dhe menaxhimin e bazave të të dhënave të çdo lloji. Versioni i ri mbështet krijimin e aplikacioneve të bazës së të dhënave, që punojnë direkt brenda shfletuesit dhe janë, prandaj, veçanërisht të lehta. Më në fund, të dhënat e ruajtura arrijnë, për shembull, në bazat e të dhënave SQL, që ofrojnë një akses të sigurt. Publisher 2019, nga ana e tij, përmirëson mundësitë për botimin e grafikave të çdo lloji: për prezantime, reklama, fletëpalosje, revista dhe më shumë. Gjithashtu, në paketën Office 2019 Professional Plus, Microsoft ka përmirësuar ndjeshëm të dy programet: në Publisher, për shembull, ka zgjeruar njohjen e penës dhe, në Access, ka bërë më të shpejtë koordinimin e bazave të të dhënave midis kolegëve. 

Për të punuar me tabela, Excel 2019 ofron funksionet më të mira. Nga tabelat financiare, bazat e të dhënave për produkte, deri te mbledhja e informacionit për deklaratën e të ardhurave dhe më shumë: ky version i Excel ofron një program të përmirësuar sërish, për krijimin dhe menaxhimin e tabelave të çdo lloji. Gjithashtu, janë shtuar grafika të reja për informacione vizuale dhe janë integruar funksione matematike të paracaktuara të tjera. Kompatibiliteti i shkëlqyer me skedarët CSV ka mbetur i pandryshuar. Po ashtu, tani PowerPoint 2019 ofron jo vetëm mundësinë për të lidhur imazhe në Ultra HD drejtpërdrejt në prezantime, por edhe për të ndryshuar lirshëm madhësitë e grafikave dhe për t'u zmadhuar imazhet. Kështu ekziston një mundësi më e mirë për të mos përpunuar imazhet jashtë programit.

Outlook 2019 ofron aksesin në të gjithë kontaktet e ruajtura dhe në adresat e postës elektronike. Veçanërisht në zyrat, së bashku me një serverin e shkëmbimit, kjo ofron një mundësi të mirë për të pasur informacione gjithmonë të përditësuara mbi klientët dhe partnerët. Gjithashtu, aplikacioni mbështet krijimin e më shumë llogarive të postës elektronike: kjo është veçanërisht e dobishme për përdoruesit që kanë disa llogari. Në të gjitha programet, Office 2019 Professional Plus ofron ndërfaqen e provuar, e cila është e integruar në çdo aplikacion për më shumë se dhjetë vjet tashmë. Prandaj, rrjedha e punës zgjerohet në çdo aplikacion dhe ka një pamje të ngjashme kudo: në Word, Excel, Outlook dhe PowerPoint.

Microsoft ka kufizuar përdorimin e Office 2019 Professional Plus vetëm për Windows 10. Kjo do të thotë se asnjë nga programet e përfshira në këtë paketë nuk është i përputhshëm me një version më të vjetër të Windows. Gjithashtu, kjo koleksion i programeve është i lidhur me një licencë që i takon plotësisht blerësit: në fakt, pas blerjes, është e mundur të përdorësh programet për një periudhë të pakufizuar, pa pasur nevojë për abonime të mëtejshme. Për të gjitha edicionet e Office 2019, Microsoft garanton një periudhë ndihme prej të paktën pesë vjetësh në të gjitha llojet e pajisjeve. 

Sistemi operativ: Windows 10 dhe Windows 11

Memori RAM: të paktën 2 GB RAM

Diska i fortë: të paktën 3 GB memorie e disponueshme

Ekran: të paktën 1.024 * 768 pixel rezolucion

Kartë grafike: është e nevojshme mbështetja për DirectX 10 për ndërfaqen e GPU-së të përshpejtuar

Shfletuesi: versioni aktual i Internet Explorer, Chrome, Firefox, Microsoft Edge ose Safari

Versioni .NET: Të paktën .NET 3.5