Whatsapp

SCONTO -35% - usa il codice SUNWEEK 

00000000days
03030303hours
53535353min
46464646sec
Cart (empty) 0
Microsoft Office Home & Business 2019 (Mac) (KARTËLË KODI)

Microsoft Office Home & Business 2019 (Mac) (KARTA ÇELËSI)

JF30A1
109,79 € Tax included

Licencat tona dërgohen brenda 24/48 orësh nga marrja e pagesës, të gjitha çelësat e produktit janë origjinalë dhe nuk kanë afat skadence, mund të riinstalohen në të njëjtin pajisje aktivizimi. Duke blerë këtë produkt, do të merrni gjithashtu softuerin digjital për të shkarkuar nga serverat e Microsoft me çelësin e produktit të bashkangjitur në Keycard për aktivizimin e softuerit, përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të saktë.


  Licenca e vlefshme për 1 pajisje

  E përshtatshme për Mac

  Keycard Zyrtare

  Suporti 24/7 edhe në Whatsapp

  Pa afat skadence

  Mund të përdoret sërish në rast të formatimit

  Përditësime të vazhdueshme

Unavailable product
Altre 28 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Informacione për produktin "Microsoft Office 2019 Home and Business Mac"

Office 2019 Home and Business Mac është një koleksion i plotë i programeve për individë, familje, biznese të vogla dhe të mesme. Përdoruesi mund ta përdorë atë edhe për të menaxhuar e-mailet, modifikuar dokumentet e tekstit dhe krijuar prezantime. Janë përfshirë versionet më të fundit të Outlook, Word, PowerPoint, Excel dhe OneNote.

Larmi e madhe e funksioneve në Word dhe PowerPoint

Nëse vendosni të blini Office 2019 Home and Business Mac, mund të shfrytëzoni shumë mundësi të Word, softuerit të famshëm për përpunimin e teksteve. Në këtë, dallohen ashtuquajturit gjestet natyrale që mund të kryhen duke prekur me një gisht ose me një laps një pajisje. Në redaktorin me dorë të lirë, për shembull, fjalët mund të rrethohen për të zgjedhur ose për të fshirë. Asistenti i zyrës i integruar "Remix 3D" krijon modele 3D të objekteve ose krijesave për t'u përdorur në Word, Excel dhe PowerPoint. Kjo mundëson dokumenteve dhe prezantimeve të biznesit një dinamikë më të madhe vizuale. Kalimi nga modelimi në dokument ndodh në mënyrë të vazhdueshme. PowerPoint mund të përdorë edhe modele 3D të animuara për të bërë më të interesante kalimet midis diapozitivave. Nëse zgjidhni të blini Office 2019 Home dhe Business Mac, këto aplikacione dhe funksione do të jenë të disponueshme pa lidhje me internetin.

Shkruaj, llogarit dhe komuniko në mënyrë të thjeshtë

Excel është konsideruar programi klasik me fletë llogaritjeje. Versioni 2019 ofron shumë mjete të dobishme dhe që kursen kohë. Kështu, programi mëson gjatë punës së përdoruesit dhe njeh modelet e punës, në mënyrë që të mund të ofrojë sugjerime më të përshtatshme në të ardhmen. Për një fillim të shpejtë dhe një dizajn të suksesshëm, mund të zgjidhni një model nga më shumë se katërmbëdhjetë kategori. Si në versionet e mëparshme, të dhënat e futura mund të përdoren për të krijuar llogaritje të komplikuara të bazuar në formula. Me formatimin, sparkline dhe tabelat, përmbajtjet paraqiten në mënyrë shumë të saktë dhe të qartë. Llojet e reja të diagrameve lejojnë të prezantohen parashikimet dhe trendet në mënyrë edhe më të rehatshme.

Notebooku digjital OneNote është i përshtatshëm si për përdorim profesional ashtu edhe privat, lehtëson organizimin e përdoruesit. Idetë mund të grumbullohen nën-kategori të ndryshme dhe mund të merren lehtësisht me funksionin e kërkimit. Të dhënat e futura mund të modifikohen duke përdorur tastierën, shënuesin ose lapsin. Blersat e Office 2019 Home dhe Business Mac do të kenë edhe qasje në versionin 2019 të Outlook, në mënyrë që të mund të punojnë në mënyrë efikase edhe gjatë udhëtimeve. Përfundimisht, kalendarët, kontaktet dhe skedarët e Office janë integruar në mënyrë praktike në App.

Blej për të shkarkuar Office 2019 Home and Business Mac

Të interesuarit në pakon e Office për familjen ose biznesin. Këtu do të jetë e mundur të shkarkoni programet e provuara të Office me shkarkim të sigurt. Kështu, mund të aksesohet në mënyrë të thjeshtë dhe të shpejtë programet më të popullarizuara të shkrimit dhe prezantimit në nivel ndërkombëtar. Çdo kompjuter ku ekzekutohen programet e Office kërkon licencën e vet. Në rast të pyetjeve ose dyshimeve rreth zgjedhjes ose instalimit të Office 2019 Home and Business Mac.

Procesor: Procesor Intel

Memorie: 4 GB

Hapësira në diskun e fortë: 10 GB të disponueshme, format HFS+ (ose macOS Extended ose APFS)

Ekran: rezolucion i paktën 1280 x 800

Sistemi operativ: Office 2019 mbështet tre versionet më të fundit të macOS, pra gjithmonë versionin më të fundit dhe dy të mëparshmet. Në gjendjen aktuale (tetor 2019) bëhet fjalë për MacOS 10.15 dhe MacOS 10.14 dhe 10.13.

Shfletues: version i tanishëm i Internet Explorer, Safari, Chrome ose Firefox

Për Outlook: mikrofon për njohjen e zërit

Pajisje audio për funksionin e leximit me zë të lartë