Whatsapp
Cart (empty) 0
-50% Microsoft Office Home & Business 2019 (Mac) (Paketa ZYRTARE)

Microsoft Office Home & Business 2019 (Mac) (Pako ZYRTARE)

F34V9A
Save 50% 60,99 € Tax included
121,99 €

Liçencat tona dërgohen brenda 24/48 orësh pas marrjes së pagesës, të gjitha çelësat e produkteve janë origjinalë dhe nuk kanë asnjë afat skadimi, mund të rinstalohen në të njëjtin pajisje aktivizimi. Duke blerë këtë produkt do të merrni gjithashtu softuerin digjital për të shkarkuar nga serverët Microsoft me bashkëngjitur çelësin e produktit në kartën Keycard për aktivizimin e softuerit, përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të saktë.


  Liçenca është e vlefshme për 1 pajisje

  E përputhshme me Mac

  Pako zyrtare

  Suport 24/7 edhe në Whatsapp

  Asnjë afat skadimi

  Mund të përdoret sërish në rast formatimi

  Përditësimet vazhdojnë pafund

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to 9,15 €
10 10% Up to 60,99 €
25 15% Up to 228,73 €
50 20% Up to 609,94 €
Unavailable product
Altre 100 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Informacione mbi produktin "Microsoft Office 2019 Home and Business Mac"

Office 2019 Home and Business Mac është një koleksion i plotë i programeve për individët, familjet, bizneset e vogla dhe të mesme. Përdoruesi mund ta përdorë atë gjithashtu për të menaxhuar e-maile, modifikuar dokumente me tekst dhe krijuar prezantime. Janë përfshirë versionet më të fundit të Outlook, Word, PowerPoint, Excel dhe OneNote në versionin 2019.

Shumëllojshmëri i funksioneve në Word dhe PowerPoint

Nëse vendosni të blini Office 2019 Home and Business Mac, mund të shfrytëzoni shumë mundësi të Word, software i famshëm për përpunimin e teksteve. Në këtë, të ashtuquajturat gjeste natyrale dallohen, të cilat mund të kryhen duke prekur me një gisht ose një penë në një pajisje. Në editorin e lirë, për shembull, fjalët mund të rrethohen për zgjedhje ose fshirje. "Remix 3D", asistenti i zyrës i integruar, krijon modele 3D të objekteve ose krijesave për t'u përdorur në Word, Excel dhe PowerPoint. Kjo i jep dokumenteve dhe prezantimeve të biznesit një dinamikë më të madhe vizuale. Kalimi nga modelimi në dokument bëhet në mënyrë të vazhdueshme. PowerPoint mund të përdorë edhe modele 3D të animuara për të bërë më të interesante tranzicionet midis diapozitivave. Nëse zgjidhni të blini Office 2019 Home dhe Business Mac, këto aplikacione dhe funksione do të jenë në dispozicion pa lidhje interneti.

Shkruani, llogaritni dhe komunikoni në mënyrë të thjeshtë

Excel është konsideruar programi klasik me fletë llogaritje. Versioni 2019 ofron shumë mjete të dobishme dhe që kursejnë kohë. Kështu, programi mëson gjatë punës së përdoruesit dhe njeh modelet e punës, në mënyrë që të mund të japë sugjerime më të përshtatshme në të ardhmen. Për një fillim të shpejtë dhe një dizajn të suksesshëm, mund të zgjidhet një model nga mbi dyzet kategori. Si në versionet e mëparshme, të dhënat e futura mund të përdoren për të krijuar llogaritje komplekse bazuar në formula. Me formatim, sparkline dhe tabela, përmbajtja paraqitet në mënyrë shumë të saktë dhe të qartë. Llojet e reja të diagramave lejojnë paraqitjen e parashikimeve dhe trendeve në një mënyrë edhe më të rehatshme.

Blokunotesin digjital OneNote mund ta përdorin si për përdorim profesional ashtu edhe privat, duke lehtësuar organizimin e përdoruesit. Idetë mund të grumbullohen nën-kategori të ndryshme dhe të merren lehtë me funksionin e kërkimit. Të dhënat e futura mund të modifikohen duke përdorur tastierën, shënuesin ose penën. Blersat e Office 2019 Home dhe Business Mac do të kenë gjithashtu qasje në versionin 2019 të Outlook, në mënyrë që të mund të punojnë në mënyrë efikase edhe gjatë udhëtimeve. Së fundmi, kalendarët, kontaktet dhe skedarët e Office janë integruar në mënyrë praktike në Aplikacion.

Bli për të shkarkuar Office 2019 Home and Business Mac

Ata që janë të interesuar për paketën Office për familje ose biznes. Këtu do të jetë e mundur të shkarkoni programet e provuara të Office me shkarkim të sigurt. Kështu, mund të aksesoheni në mënyrë të thjeshtë dhe të shpejtë tek programet më të famshme të shkrimit dhe prezantimit në nivel ndërkombëtar. Çdo kompjuter ku ekzekutohen programet e Office kërkon licencën e vet. Nëse ka pyetje ose dyshime rreth zgjedhjes ose instalimit të Office 2019 Home and Business Mac.

Procesori: Procesor Intel

Memorja: 4 GB

Hapësira në diskun e ngurtë: 10 GB të disponueshme, formati HFS+ (ose macOS Extended ose APFS)

Ekran: rezolucion së paku 1280 x 800

Sistemi operativ: Office 2019 mbështet tre versionet më të fundit të macOS, pra gjithmonë versionin më të fundit dhe dy të mëparshmit. Aktualisht (tetor 2019) bëhet fjalë për MacOS 10.15 dhe MacOS 10.14 dhe 10.13.

Shfletuesi: versioni aktual i Internet Explorer, Safari, Chrome ose Firefox

Për Outlook: mikrofon për njohjen e zërit

Pajisje audio për funksionin e leximit me zë të lartë