Whatsapp
Cart (empty) 0
MICROSOFT OFFICE 2010 PROFESSIONAL (WINDOWS)

MICROSOFT OFFICE 2010 PROFESIONAL (WINDOWS)

03RWF6
28,05 € Tax included

Dërgimi i dorëzuar digjitalisht përmes postës elektronike brenda pak minutash nga marrja e pagesës, bëhet fjalë për licenca digjitale ESD, të gjitha çelësat e produktit janë origjinalë dhe nuk kanë asnjë afat skadence, mund të rinstalohen në të njëjtin pajisje aktivimi. Duke blerë këtë produkt do të merrni softuerin digjital për të shkarkuar nga serverat tanë me bashkëngjitur çelësin e produktit për aktivizimin e softuerit, përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të saktë.

Licenca e përdorur dhe lënë nga pronari i mëparshëm sipas vendimit të Gjykatës së Bashkimit Evropian C-128/2011 (shiko)


  Licencë e vlefshme për 1 pajisje

  I përputhshëm me Windows

  Dorëzim Digjital i menjëhershëm

  Suport 24/7 edhe në Whatsapp

  Asnjë skadencë

  Ristalueshme në rast formatimi

  Përditësime të përhershme

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to 4,21 €
10 10% Up to 28,05 €
25 15% Up to 105,18 €
50 20% Up to 280,48 €
Available
Altre 36 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Informacione për produktin "Microsoft Office 2010 Professional"

Duke zgjedhur Microsoft Office 2010 Professional, mund të rizbuloni produktivitetin në nivelin më të lartë. Software për zyra Microsoft Office Professional 2010 ofron programe për krijimin, menaxhimin dhe modifikimin e dokumenteve të tekstit, faqeve të kalkulimeve, bazave të të dhënave dhe dokumenteve të ngjashme. MS Office Professional 2010 është shumë i mirë për përdorim personal dhe për biznese të vogla dhe zyra.

Programet e paketës Office Professional 2010

Bleni tani MS Office Professional 2010 dhe do të merrni qasje të pakufizuar tek programet e mëposhtme:

Word 2010: Mjeti më i mirë për të krijuar, hapur dhe modifikuar dokumente të tekstit.

Excel 2010: Zgjidhja perfekte për të përpunuar tabela të gjata dhe analizë grafike të të dhënave.

Outlook 2010: Menaxheri më i mirë i kontakteve, llogarive të emailit dhe kalendarëve, për të bërë ditën tuaj më produktive.

PowerPoint 2010: Për të krijuar prezantime perfekte në fushën private apo profesionale.

OneNote 2010: Shënimi juaj personal, ku mund të shënoni informacione, ide dhe çdo lloj tjetër shënimi.

Publisher 2010: Perfekt për të projektuar kartëvizita, broshura, fleta publikitare dhe dokumente të ngjashme.

Access 2010: Mjeti i shkëlqyer për të krijuar dhe menaxhuar efektivisht bazat e të dhënave.

Secili nga këto programe në Office Professional 2010 është në dispozicion për një kohë të pakufizuar. Blerja garanton që të merrni të gjitha përditësimet që Microsoft ka dhënë tashmë dhe vazhdon të japë, kështu që çdo program është gjithmonë i përditësuar.

I rregullt dhe inteligjent

Çdo aplikacion në Microsoft Office Professional 2010 prezantohet me të njëjtën stil të thjeshtë. Kjo lejon përdorimin e lehtë dhe të shpejtë të Microsoft Office 2010 Professional. Nga Word te Excel, te Outlook, kalimi nga një program në tjetrin është i menjëhershëm dhe intuitiv, falë analogjive të ndërfaqes. Krijimi dhe modifikimi në mënyrë kolektive me kolegët, dokumentet dhe prezantimet në MS Office Professional 2010, është i thjeshtë dhe i shpejtë, falë ruajtjes së tyre online.

Brenda prezantimeve të PowerPoint në Office Professional 2010, është e mundur të modifikoni video ose të shtoni efekte speciale. Kështu do të jeni në gjendje të shprehni plotësisht në një mënyrë moderne dhe dinamike vizionin tuaj. Jeni duke kultivuar një ide të re? OneNote i Microsoft Office 2010 Professional, ju lejon të përdorni shënimin tuaj për të shënuar shpejt atë që mendoni dhe të përdorni atë kur të ju duhet.

Programet dhe karakteristikat kryesore të MS Office Professional 2010:

Qasje e pakufizuar nga një kompjuter dhe një pajisje mobile për të gjithë përdoruesit e Office 2010 Professional.

OneNote, mjet i ri për organizimin e informacionit, i cili më pas mund të transferohet në programe të tjera të Microsoft Office 2010 Professional.

PowerPoint i Microsoft Office Professional 2010, për të lehtësuar krijimin e prezantimeve, moderne dhe dinamike me shtimin e fotove, efekteve të tekstit dhe integrimet video.

Me blerjen e Microsoft Office Professional do të keni Access 2010 dhe Outlook, lider në nivel botëror për menaxhimin e bazave të të dhënave dhe klientin më të mirë të postës elektronike për mjedise pune profesionale.

Familiariteti vizual: Që nga ndërfaqet e përdoruesve në MS Office Professional 2010 janë të ngjashme me ato të edicionit 2007, nuk duhet të keni frikë për periudha të gjata trajnimi.

Office 2010 Professional është zgjidhja më e mirë e software për individët me nevoja të rëndësishme. Është perfekt për biznese. Të gjitha programet e nevojshme për punën e përditshme janë të përfshira, kështu që mund të organizoni aktivitetet e zyrës në mënyrë optimale.

MICROSOFT OFFICE PROFESSIONAL 2010 - KËRKIMET E SISTEMIT

Platforma

Windows

Sistemet operative të mbështetura

Sistemi operativ 32bit dhe Office 2010 32bit:

Windows XP SP3

Windows Vista SP1

Windows Server 2003 R2 me MSXML 6.0

Windows Server 2008

Windows 7

Sistemi operativ 64bit dhe Office 2010 32bit:

Windows Vista SP1

Windows Server 2003 R2 me MSXML 6.0

Windows Server 2008

Windows Server 2008 R2

Windows 7

Procesori

Procesori Intel Pentium III 500 MHz

RAM

256 MB PC100 SDRAM

Disku i ngurtë

 2 GB

Karta grafike

Karta grafike e përputhshme me DirectX 9 dhe së paku 64MB memorie

Karta audio

 /