Whatsapp
Cart (empty) 0
MICROSOFT OFFICE 2010 HOME AND BUSINESS (WINDOWS)

MICROSOFT OFFICE 2010 SHTËPI DHE BIZNES (WINDOWS)

VSZP939
24,39 € Tax included

Dërgesa e dorëzuar digjitalisht përmes postës elektronike brenda disa minutave nga marrja e pagesës, bëhet fjalë për licenca digjitale ESD, të gjitha çelësat e produkteve janë origjinalë dhe nuk kanë skadencë, mund të rinstalohen në të njëjtin pajisje aktivizimi. Duke blerë këtë produkt do të merrni softuerin digjital për të shkarkuar nga serverët tanë me bashkangjitur çelësin e produktit për aktivizimin e softuerit, duke përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të saktë. 

Licenca e përdorur dhe braktisur nga pronari i mëparshëm sipas vendimit C.E. C-128/2011 ( shiko)


   Licenca e vlefshme për 1 pajisje

   E përputhshme me Windows

   Dorëzim Digjital i menjëhershëm

   Mbështetje 24/7 edhe në Whatsapp

   Pa skadencë

  Rihapet në rast formatimi

   Përditësimet vazhdojnë përgjithmonë

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to 3,66 €
10 10% Up to 24,39 €
25 15% Up to 91,45 €
50 20% Up to 243,88 €
Available
Altre 52 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Informacion mbi produktin "Microsoft Office 2010 Home and Business"

Me Microsoft Office Home and Business 2010, jeni të pajisur plotësisht për nevojat e përditshme, në punë apo në kompjuterin tuaj në shtëpi. Microsoft Office 2010 Home and Business është versioni i zhvilluar dhe testuar gjatë viteve i paketës së aplikacioneve të Office: nga redaktimi i teksteve të kryer lehtë, deri te shkrimi i letrave komerciale, profesionale dhe të tjera lloje dokumentesh, deri te proceset më komplekse si prodhimi i statistikave dhe vlerësimeve, zhvillimi i fletëve të kalkulimit ose realizimi i prezantimeve bindëse. Microsoft Office Home and Business 2010 kombinon të gjitha aplikacionet më të popullarizuara për zyrën në një paketë të vetme.

Offici i duhur për të gjitha nevojat

Me Microsoft Office 2010 Home and Business merrni një paketë të plotë softuerësh:

Word 2010 për përpunimin e teksteve.

Excel 2010 për të krijuar fletë kalkulimi.

PowerPoint 2010 për të krijuar prezantime.

OneNote 2010 për menaxhimin e shpejtë të shënimeve.

Outlook 2010 për menaxhimin e llogarive të postës elektronike, kontakteve dhe takimeve.

Të gjitha programet e Office 2010 Home and Business ju ndihmojnë në punën tuaj të përditshme dhe ju lejojnë të arrini një rezultat më tërheqës dhe të kënaqshëm se kurrë më parë. Ndërfaqja e përdoruesit intuitive e Microsoft Office Home and Business 2010 ju ndihmon të gjeni shpejt zgjidhjet e duhura brenda programeve, duke ju lejuar të punoni më efikashtë.

Risitë e Office Home and Business 2010

Mjetet e reja të imazhit dhe formatimit të Microsoft Office 2010 Home and Business janë përmirësuar në krahasim me edicionet e mëparshme. Ngritja e ngjyrave dhe efektet artistike do t'ua bëjnë dokumentet tuaja më tërheqëse.

Krijimi i dokumenteve profesionale shumë shpejt me modelet e reja në Word dhe PowerPoint. Rezultatet do t'ju befasojnë.

Mjetet e reja për menaxhimin e komunikimit të Office Home and Business 2010 janë më të thjeshta. Me Outlook është e thjeshtë të mbani gjurmë të kontakteve tuaja.

Lidhni llogarinë tuaj të Outlook me telefonin tuaj dhe keni qasje në kontaktet tuaja nga çdo vend.

Office Web Apps ju lejon të punoni nga çdo vend pa nevojën të përdorni domosdoshmërisht kompjuterin tuaj.

Krijimi i përbashkët në Word, PowerPoint, Excel dhe OneNote mundëson bashkëpunim më të mirë midis përdoruesve të ndryshëm.

Më shumë dukshmëri me Microsoft Office 2010 Home and Business

Përdorni Microsoft Office Home and Business 2010 për projektet tuaja grafike në dokumente. Shfrytëzoni mjetet e reja të formatimit të imazhit. Përmirësoni përpunimin, për shembull, me ngritjen e ngjyres ose realizimin e efekteve artistike, duke e bërë punën tuaj edhe më krijuese. Në PowerPoint, mund të vendosni video të personalizuara dhe kështu të prezantoni projektet tuaja në mënyrë më të rëndësishme. Të gjitha dokumentet janë përmirësuar vizualisht me Microsoft Office 2010 Home and Business, që mundëson një punë më krijuese.

Punë e fleksibël me aplikacionet web të Office

Office Home and Business 2010 ju lejon të punoni pavarësisht nga vendi i punës. Me Office Web Apps, keni mundësi të keni qasje në skedarët tuaj nga pajisje të ndryshme, kudo që të jeni. Mund të krijoni vendin tuaj të punës kudo, pa qenë të lidhur me kompjuterin tuaj. Nuk është e rëndësishme nëse përdorni një kompjuter apo një pajisje tjetër me akses në internet, me Web Apps të Office, mund të lëvizni lirisht, thjesht duke hyrë në llogarinë tuaj të Windows.

Microsoft Office Home and Business 2010 është softueri i lartë për zyrën i përshtatshëm për individët dhe bizneset. Të gjitha aplikacionet e Office do t'ju ndihmojnë në punën tuaj të përditshme, duke ju lejuar të kryeni çdo aktivitet në mënyrë të thjeshtë dhe efikase, duke kursyer kohë të çmuar.

MICROSOFT OFFICE HOME & BUSINESS 2010 - KËRKIME TË SISTEMIT

Platforma

 Windows

Sistemet operative të mbështetura

 Sistemi operativ 32bit dhe Office 2010 32bit:

Windows XP SP3

Windows Vista SP1

Windows Server 2003 R2 me MSXML 6.0

Windows Server 2008

Windows 7

Sistemi operativ 64bit dhe Office 2010 32bit:

Windows Vista SP1

Windows Server 2003 R2 me MSXML 6.0

Windows Server 2008

Windows Server 2008 R2

Windows 7

Procesori

Procesori Intel Pentium III 500 MHz

RAM

256 MB PC100 SDRAM

Disku i fortë

2 GB

Karta grafike

 Karta grafike e përputhshme me DirectX 9 dhe të paktën 64MB memorie