Whatsapp
Cart (empty) 0
Microsoft Office Home dhe Business 2010 (KARTËLË ÇELËSI)

Microsoft Office Home dhe Business 2010 (KARTA ÇELËSI)

4SWL04
30,49 € Tax included

Licencat tona dërgohen brenda 24/48 orësh nga marrja e pagesës, të gjitha çelësat e produkteve janë origjinalë dhe nuk kanë afat skadimi, ato mund të rinstalohen në të njëjtin pajisje aktivimi. Duke blerë këtë produkt, do të merrni gjithashtu softuerin digjital për të shkarkuar nga serverat e Microsoft me çelësin e produktit të bashkangjitur në Keycard për aktivizimin e softuerit, përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të duhur.


  Licenca e vlefshme për 1 pajisje

  E përputhshme me Windows

  Keycard Zyrtare

  Asistencë 24/7 edhe në Whatsapp

  Pa afat skadimi

  Mund të ri-përdoret në rast formatimi

  Përditësime të përhershme

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to 4,57 €
10 10% Up to 30,49 €
25 15% Up to 114,33 €
50 20% Up to 304,88 €
Unavailable product
Altre 32 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Informacioni i produktit "Microsoft Office 2010 Home dhe Business"

Me Microsoft Office Home dhe Business 2010 jeni të pajisur plotësisht për nevojat e përditshme, në punë ose në kompjuterin tuaj të shtëpisë. Microsoft Office 2010 Home dhe Business është versioni i zhvilluar dhe i provuar gjatë viteve të paketës së aplikacioneve të Office: nga ndryshimi i teksteve të lehtë për t'u kryer, në shkrimin e letrave biznesi, profesionale dhe lloje të tjera të dokumenteve, tek proceset më komplekse si p.sh. prodhimi i statistikave dhe vlerësimeve, zhvillimi i fletëve të kalkulimit ose krijimi i prezantimeve të bindshme. Microsoft Office Home dhe Business 2010 kombinon të gjitha aplikacionet më të popullarizuara për zyrën në një paketë të vetme.

Office i përshtatshëm për të gjitha nevojat

Me Microsoft Office 2010 Home dhe Business merrni një paketë të plotë softueresh:

Word 2010 për përpunimin e teksteve.

Excel 2010 për krijimin e fletëve të kalkulimit.

PowerPoint 2010 për të krijuar prezantime.

OneNote 2010 për menaxhimin e shpejtë të shënimave.

Outlook 2010 për menaxhimin e llogarive të postës elektronike, kontakteve dhe takimeve.

Të gjitha programet e Office 2010 Home dhe Business ju ndihmojnë në punën tuaj të përditshme dhe ju lejojnë të arrini një rezultat më të interesuar dhe të kënaqshëm se kurrë më parë. Ndërfaqja e përdoruesit intuitive e Microsoft Office Home dhe Business 2010 ju ndihmon të gjeni shpejt zgjidhjet e duhura brenda programeve, duke ju lejuar të punoni më efikasitet.

Novitetet e Office Home dhe Business 2010

Mjete të reja të imazhit dhe formatimit të Microsoft Office 2010 Home dhe Business, janë përmirësuar krahasuar me edicionet e mëparshme. Saturimi i ngjyrës dhe efektet artistike, do t'i japin dokumenteve tuaja një pamje më tërheqëse.

Krijo dokumente me pamje profesionale në kohë të shkurtër me modelet e reja në Word dhe PowerPoint. Rezultatet do t'ju habisin.

Mjetet e reja për menaxhimin e komunikimit të Office Home dhe Business 2010 janë më të thjeshta. Me Outlook është e thjeshtë të mbani gjurmët e kontakteve.

Lidhni llogarinë tuaj të Outlook me telefonin tuaj dhe hyni në kontaktet tuaja nga kudo.

Office Web Apps ju lejojnë të punoni nga çdo vend pa pasur nevojë të përdorni patjetër kompjuterin tuaj.

Krijimi i ndarë në Word, PowerPoint, Excel dhe OneNote lejon bashkëpunim më të mirë midis përdoruesve të ndryshëm.

Dukshmëri më e madhe me Microsoft Office 2010 Home dhe Business

Përdorni Microsoft Office Home dhe Business 2010 për projektet tuaja grafike në dokumente. Shfrytëzoni mjetet e reja të formatimit të imazheve. Përmirësoni përpunimin, për shembull, me saturimin e ngjyrës ose krijimin e efekteve artistike, në mënyrë që të bëni punën më krijuese. Në PowerPoint, mund të shtoni video të personalizuara dhe kështu të prezantoni projektet tuaja në një mënyrë më të prerë. Të gjitha dokumentet janë përmirësuar vizualisht me Microsoft Office 2010 Home dhe Business, që lejon një punë më krijuese.

Punë fleksibile me aplikacionet web të Office

Office Home dhe Business 2010 ju lejon të punoni pavarësisht nga vendi i punës. Me Office Web Apps, keni mundësi të hyni në skedarët tuaj nga disa pajisje, kudo që të jenë. Është e mundur të krijoni vendin tuaj të punës kudo, pa qenë të lidhur me kompjuterin tuaj. Nuk është e rëndësishme nëse përdorni një kompjuter ose një pajisje tjetër me akses në internet, me Web Apps të Office, mund të lëvizni lirisht, thjesht duke hyrë në llogarinë tuaj të Windows.

Microsoft Office Home dhe Business 2010 është softueri i lartë për zyrën i përshtatshëm si për individët ashtu edhe për kompanitë. Të gjitha aplikacionet e Office, do t'ju ndihmojnë në punën tuaj të përditshme, duke ju lejuar të kryeni çdo aktivitet në mënyrë të thjeshtë dhe efikase, duke kursyer kohë të çmuar.

MICROSOFT OFFICE HOME & BUSINESS 2010 - KËRKOHET SISTEMI

Platforma

Windows

Sisteme operativë të mbështetura

Sistemi operativ 32bit dhe Office 2010 32bit:

Windows XP SP3

Windows Vista SP1

Windows Server 2003 R2 me MSXML 6.0

Windows Server 2008

Windows 7

Sistemi operativ 64bit dhe Office 2010 32bit:

Windows Vista SP1

Windows Server 2003 R2 me MSXML 6.0

Windows Server 2008

Windows Server 2008 R2

Windows 7

Procesori

Procesori Intel Pentium III 500 MHz

RAM

256 MB PC100 SDRAM

Disku i fortë

2 GB

Karta grafike

Karta grafike e përputhshme me DirectX 9 dhe të paktën 64MB memorie