Whatsapp

SCONTO -30% - usa il codice SATWEEK 

00000000days
20202020hours
01010101min
32323232sec
Cart (empty) 0
-50% Microsoft Windows 7 Professional (DVD İLE TAM PAKET)

Microsoft Windows 7 Professional (DVD İLE TAM PAKET)

E429AN
Save 50% €21,29 Tax included
€42,58

Lisanslarımız, ödeme alındıktan 24/48 saat içinde gönderilir, tüm ürün anahtarları orijinaldir ve hiçbir son kullanma tarihi yoktur, aktivasyon cihazında yeniden yüklenebilirler. Bu ürünü satın alarak ayrıca Microsoft sunucularından indirilecek dijital yazılımı ve yazılımın etkinleştirilmesi için Keycard'a eklenmiş ürün anahtarını da alacaksınız. Tüm doğru kurulum talimatları dahildir.

Tek cihaz için geçerli lisans

Windows ile uyumlu

Resmi DVD ile Paket

Whatsapp üzerinden 24/7 destek

Hiçbir son kullanma tarihi yok

Biçimlendirmenin ardından yeniden kullanılabilir

Sürekli güncellemeler

Unavailable product
Altre 60 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

Politiche per le spedizioni

Politiche per i resi merce

"Windows 7 Professional" Ürün Bilgisi

Microsoft'un Windows Vista'nın ardılı Windows 7 Professional'dır. Win 7 Professional, her zamanki gibi, Windows'un tüm Professional sürümlerine, profesyonel kullanıcılar ve işletmeler için tasarlanmıştır. Değişiklikler estetiktir, kullanıcı arayüzünün optimizasyonu gibi ve güvenlikle ilgilidir, örneğin Windows Explorer'ın revizyonu ve yeni Güvenlik Merkezi gibi.

Daha İyi Performans ve İntuitif Kullanım

Microsoft için basit ve sezgisel bir işletim önemli bir endişedir ve bu nedenle Win 7 Professional, bazı uygulamaların ve işletim sisteminin kullanıcı arayüzünü geliştirmiştir. Birçok program, Paint ve WordPad gibi, Windows 7 Professional'da çok işlevli bir arayüze sahiptir, bu da Microsoft Office 2007 için alışılmış bir durumdur. Vista'nın bilinen Sidebar'ı Microsoft Windows 7 Professional'dan kaldırılmıştır. Widget'lar artık doğrudan masaüstüne yerleştirilebilir. Genel olarak, Windows 7 Professional işletim sistemi, bir önceki versiyona göre daha hızlı çalışır, ancak sayısız optimizasyonlar sayesinde daha düşük sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyar. Windows 7 Professional işletim sistemi ayrıca yeni DirectX 11'i entegre eder, bu da "Grafik" konusunda performans artışından sorumludur. Microsoft Windows 7 Professional ayrıca tablet PC gibi alternatif cihazları multi-touch gibi çeşitli fonksiyonlarla destekler.

Windows 7 Professional için Sistem Yenilikleri

Daha iyi performans ve optimize edilmiş arayüzler Win 7 Professional'ın tek güçlü yanları değil. Yeni programlar ve özellikler iş akışını hızlandırmaya, daha basit ve kontrol edilebilir yapmaya yardımcı olacak:

Arşivler: Verileri hızlı bir şekilde yönetmek için Windows Explorer'da sanal klasörler

Güvenlik Merkezi: Yeni Güvenlik Merkezi (antivirüs ve güvenlik duvarı izleme)

Sesli Asistan: Engelli kullanıcılar için işletim desteği

Dış Cihazlar: Dış cihazlar için sık kullanılan eylemlerin görüntülenmesi

Hata Kayıt Programı: Sorunların detaylı kayıt raporu

Home Group'un otomatik ayarlanması

Windows'taki daha iyi arama sayesinde içeriklere ve programlara hızlı erişim

Windows 7 Professional İşletim Sistemi Güvenliği

Windows 7 Professional işletim sistemi sadece güçlü ve kullanımı kolay değil: Microsoft ayrıca güvenlik konusuna çok önem vermiştir, örneğin, standart biyometrik parmak izi kimlik doğrulamasını da destekler. Windows Vista'ya göre Microsoft Windows 7 Professional'da UAC artık progresif olarak ayarlanabilir. Sistem, yönetici haklarına sahip programların bir “beyaz listesi” ile çalışır. Potansiyel olarak tehlikeli uygulamaların güvenlik seviyesini artırmak için, güvenli ve ayrı bir şekilde çalıştırılmasına izin veren bir “kara liste” oluşturulmuştur. Sürekli güvenli bir sistem sağlamak için, Microsoft tarafından sertifikalı sürücüler ve düzeltmeler şeklinde düzenli güncellemeler sağlanır.

Windows 7 Professional, işiniz için veya teknik beklentileri yüksek olan özel kullanıcılar için ideal işletim sistemidir. İleri özellikler, bilgisayarınızı en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır.

WINDOWS 7 PROFESSIONAL - SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Platform

Windows

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 7, macOS Mojave, macOS High Sierra

İşlemci

En az 1 GHz işlemci 32 bit veya 64 bit için

RAM

32-Bit için 1 GB veya 64-Bit için 2 GB

Sabit Disk

32-Bit İşletim Sistemleri için 16 GB veya 64-Bit İşletim Sistemleri için 20 GB

Grafik Kartı