Whatsapp

SCONTO -30% - usa il codice SATWEEK 

00000000days
00000000hours
00000000min
11111111sec
Sepet (boş) 0
MICROSOFT WINDOWS 7 ULTİMATE
Dijital formatındaki ürünler için teslimat, ödemenin alınmasından 5 dakika sonra, e-posta aracılığıyla gerçekleşir.
Dijital formatındaki ürünler için teslimat, ödemenin alınmasından 5 dakika sonra, e-posta aracılığıyla gerçekleşir.

MICROSOFT WINDOWS 7 ULTIMATE

9AS5P7
€23,06 Tax included

Ödeme alındıktan sadece birkaç dakika sonra dijital olarak e-posta yoluyla teslim edilen gönderim, dijital ESD lisanslarıdır, tüm ürün anahtarları orijinaldir ve hiçbir son kullanma tarihi yoktur, aktivasyon cihazında yeniden yüklenebilirler. Bu ürünü satın alarak, yazılımı indirmek için yazılımın aktivasyonu için ürün anahtarının eklendiği sunucularımızdan dijital yazılım alacaksınız, doğru bir kurulum için tüm talimatlar dahildir.

C.E. C-128/2011 kararına göre önceki sahibi tarafından kullanılmış ve terk edilmiş lisans (bakınız)

1 cihaz için geçerli lisans

Windows ile uyumlu

Hemen Dijital Teslimat

Whatsapp üzerinden 24/7 destek

Son kullanma tarihi yok

Formatlama durumunda yeniden kullanılabilir

Sürekli güncellemeler

Mevcut
Diğerleri 72 İnsanlar bu ürünü inceliyor
  Spedizione

testo spedizione

Politiche per le spedizioni

Politiche per i resi merce

"Windows 7 Ultimate" Ürün Bilgisi

Windows 7 Ultimate ile Windows 7'nin en eksiksiz ve verimli sürümüne sahip olursunuz. İşletim sistemi, küçük işletmeler ve profesyoneller için özellikle uygundur ve onlara en iyi desteği sağlar. Microsoft Windows 7 Ultimate, yalnızca kullanıcı arayüzü gibi estetik iyileştirmeler sunmamakta, aynı zamanda profesyonel ihtiyaçlar için birçok yeni özellik sunmaktadır. Tüm bunlar temel programlar ve yeni özelliklerle dolu bir paket içerisindedir.

Açık kullanıcı arayüzü ve optimize edilmiş performans

Windows 7 Ultimate işletim sistemi size yeni ve kullanıcı dostu bir arayüz sunar. Bu, işletim sisteminin uygulamalarının bir kısmını içeren genel görsel iyileştirmeleri içerir. Bunun bir örneği, Windows Vista'nın önceki sürümündeki yan çubuğun kaldırılmasıdır. Böylece widget'lar, Win 7 Ultimate'da masaüstünde rastgele dağıtılabilir ve artık bir yan çubuğa sınırlı değillerdir. Bu, işleri daha hızlı yapmanıza ve en önemli program ve uygulamaların elinizin altında olmasını sağlar. Ayrıca, temel programlar olan Paint ve WordPad, bir şerit menü çubuğu ile donatılmıştır. Microsoft Windows 7 Ultimate, Microsoft Office 2007'ye benzer bir menü arayüzü sunar ve bu da işlevlerin basit bir şekilde seçilmesini sağlar.

Windows 7 Ultimate'ta, sistemde teknik iyileştirmeler yapılmıştır, örneğin dış cihazların daha iyi yönetilmesi veya yeni DirectX 11'in tanıtılması, sistemi daha güçlü hale getirir. Bu son iyileştirme, Microsoft Windows 7 Ultimate'ın sizin için maliyetli grafik işlemlerini işleme yeteneğini, en iyi grafik desteği ve hızlı hale getirir. Ayrıca artık tablet gibi alternatif giriş cihazlarını ve onlara bağlı çoklu dokunma gibi özellikleri de destekler. Bu sayede Win 7 Ultimate'ta birden çok programı aynı anda birden çok parmakla yönetebilirsiniz. Windows 7 Ultimate için sistem gereksinimleri, Windows Vista'nın öncekinden daha düşüktür, çok sayıda yeniliklerine rağmen, birçok etkili optimizasyonu doğrular.

Win 7 Ultimate'taki tüm önemli yenilikler

Görsel ve teknolojik olarak optimize edilmiş bir sistem olan Microsoft Windows 7 Ultimate, doğal olarak birçok yeni özellik ve program içerir. Windows 7 Ultimate işletim sistemi, bir bilgisayarda daha iyi bir çalışma için ideal olan bu iyileştirmeleri destekler:

Dış cihazlar: Dış cihazların daha iyi yönetilmesi

Sorun kaydı: Sorun tespit raporunun geliştirilmesi

Arşivler: Anahtar belgeler Explorer'da kolayca ulaşılabilir

Yeni Güvenlik Merkezi: "Action Center" güvenlik duvarı ve virüs tarayıcı izlemesi için

Sesli asistan: Engelli kullanıcılar için işletim desteği

Jump List: Verilere ve programlara hızlı erişim için

Location Aware Printing

Uzaktan Masaüstü Ana Bilgisayarı

Gelişmiş özellikler

Gereksiz özellikler, Windows 7 Ultimate'ın optimizasyonu sayesinde kaldırılmış ve Professional sürümüne göre yeni özellikler eklenmiştir. Bunlar arasında Windows Server alanları için destek ve eski programları çalıştırmanıza izin veren XP modu bulunur. Ayrıca Win 7 Ultimate işletim sistemi, disk şifreleme programı "BitLocker"ı içerir. Microsoft Windows 7'de VHD formatında sanal diskten önyükleme özelliği de bulunur. Sistem dilini istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

WINDOWS 7 ULTIMATE - SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Platform

Windows

Desteklenen işletim sistemleri

Windows 7, macOS Mojave, macOS High Sierra

İşlemci

En az 1 GHz işlemci 32 bit veya 64 bit için

RAM

1 GB RAM 32-Bit veya 2 GB RAM 64-Bit için

Sabit disk

16 GB 32-Bit işletim sistemleri için veya 20 GB 64-Bit işletim sistemleri için

Grafik kartı