Whatsapp
Cart (empty) 0
Microsoft Windows 7 Home Premium (STICKERLAR)

Microsoft Windows 7 Home Premium (STİCKERLER)

FV39D1
€28,05 Tax included

Lisanslarımız, ödemenin alınmasından sonraki 24/48 saat içinde gönderilir, tüm ürün anahtarları orijinaldir ve hiçbir süre sonu yoktur, aktivasyon cihazı üzerinde yeniden yüklenebilirler. Bu ürünü satın alarak, Microsoft sunucularından indirilecek dijital yazılımı ve yazılımın aktivasyonu için Keycard'da eklenmiş ürün anahtarını da alacaksınız, tüm doğru kurulum talimatları dahildir.

1 cihaz için geçerli lisans

Windows ile uyumlu

Resmi yapışkanlı etiket

Whatsapp üzerinden 24/7 desteği

Hiçbir süresi yok

Biçimlendirme durumunda yeniden kullanılabilir

Sonsuz güncellemeler

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to €4,21
10 10% Up to €28,05
25 15% Up to €105,18
50 20% Up to €280,48
Unavailable product
Altre 27 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

Politiche per le spedizioni

Politiche per i resi merce

"Windows 7 Home Premium" Ürün Bilgisi

Windows 7 Home Premium, Home Basic'in ileri versiyonudur. Her iki versiyon da özel sektör kullanıcıları için tasarlanmıştır. Öncülü Windows Vista'ya göre, Windows 7 Home Premium işletim sistemi birçok değişiklik sunar, kullanıcı arayüzünün iyileştirilmesi, yeni işlevler ve özellikler, performans artışı ve güvenlik alanında geliştirmeler gibi. Windows 7 Home Premium işletim sisteminin sunduğu ek hizmetler, özel içerikler, iletişim programları gibi özellikler içerir.

Kullanım Kolaylığı ve Daha İyi Performans

Windows 7 Home Premium işletim sistemi, modern bir kullanıcı arayüzü, yeni işlevler ve birçok iyileştirme sunar. Sistem kullanılabilirliği, Windows WordPad ve Paint gibi önemli programlarda tekrar iyileştirilmiştir, menü çubuğu bir şerit şeklinde sunulur. Bu, en önemli öğeleri hemen göz atmanızı sağlar ve daha verimli bir şekilde çalışmanıza yardımcı olur. Microsoft Windows 7 Home Premium, alternatif giriş yöntemlerini destekleyerek, örneğin Paint'te birden çok parmakla dokunmatik ekranları kullanmanızı sağlayan yenilikçi multi-touch fonksiyonları sunar. Win 7 Home Premium işletim sisteminde, artık masaüstünde her yerde widget'ları yerleştirebilir ve bir yan çubuğa daha fazla sınırlı olmazsınız. Bu estetik iyileştirmelere ek olarak, Windows 7 Home Premium işletim sistemi, performans iyileştirmeleri konusunda sistem optimizasyonu da sunar, yeni DirectX 11 ile. Bu, sisteminize en karmaşık grafik işlemleri işlemek için gereken grafik desteğini sağlar. Genel olarak, Win 7 Home Premium, daha düşük sistem gereksinimlerine rağmen, öncülü Windows Vista'dan daha hızlıdır.

Windows 7 Home Premium İşletim Sisteminde Yeni Programlar ve Daha Fazlası

Kullanıcı arayüzünün tüm iyileştirmelerini ve sistem performansını en iyi şekilde kullanmak için, Microsoft Windows 7 Home Premium birçok yeni özellik ve program sunar:

Hata Raporlama Programı: Hata raporlarının kaydedilmesi

Yeni Güvenlik Merkezi: Firewall ve antivirüs izleme

Dış Cihazlar: Dış cihazların yönetiminin iyileştirilmesi

Explorer'da Sanal Klasörler: Hızlı veri erişimi için "Kütüphaneler"

Sesli Yardımcı: Engelli kullanıcılar için uygulama desteği

Uygulama çubuğunun iyileştirilmesi ve Önizleme

Hızlı Gezinme: Windows'un daha iyi araması

Ev ağının basit oluşturulması

“Dokunmatik” desteği

Windows 7 Home Premium işletim sisteminin optimizasyonunda, uygulama çubuğu ve Explorer'ın daha az kullanılan özellikleri kaldırılmıştır. Bunun yerine, Win 7 Home Premium'a, HDTV desteği veya DVD yazma ve oynatma gibi yeni özellikler ve uygulamalar eklenmiştir. Microsoft Windows 7 Home Premium'a dahil olanlar arasında Windows Media Center, Windows Media Player ve birçok oyun bulunmaktadır.

Windows 7 Home Premium İşletim Sisteminde Güvenlik

Windows 7 Home Premium işletim sistemi, biyometrik kimlik doğrulamanın kullanılmasını sağlar. Bu özellik genel olarak, çeşitli uygulamalardaki kullanıcı haklarını artırmak veya işletim sistemine erişim için kullanılabilir, bu da Win 7 Home Premium'u yalnızca sizin için kullanılabilir, yani son derece güvenli bir işletim sistemi yapar. Microsoft Windows 7 Home Premium'daki sistem araçları, kullanıcı onayı olmadan çalıştırmak için otomatik olarak yönetici haklarına sahip olacak şekilde bir "beyaz liste"ye kaydedilir. Windows 7 Home Premium işletim sistemi, Microsoft'un periyodik güncellemeleri ile güncel ve güvenli tutulur.

WINDOWS 7 HOME PREMIUM - SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Platform

Windows

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 7, macOS Mojave, macOS High Sierra

İşlemci

En az 1 GHz işlemci, 32 bit veya 64 bit

RAM

32-Bit için 1 Gb veya 64-Bit için 2 Gb

Hard Disk

32-Bit İşletim Sistemleri için 16 GB veya 64-Bit İşletim Sistemleri için 20 GB

Grafik Kartı