Whatsapp
Cart (empty) 0
-63% Microsoft Windows 7 Professional (STİCKERLAR)

Microsoft Windows 7 Professional (STİCKERLER)

93M9RE
Save 63% €22,20 Tax included
€59,99

Lisanslarımız, ödeme alındıktan 24/48 saat içinde gönderilir, tüm ürün anahtarları orijinaldir ve hiçbir son kullanma tarihi yoktur, aktivasyon cihazında yeniden yüklenebilirler. Bu ürünü satın alarak, yazılımın etkinleştirilmesi için Keycard'da eklenmiş ürün anahtarını içeren Microsoft sunucularından indirilecek dijital yazılımı da alacaksınız, doğru bir kurulum için tüm talimatlar dahildir.

1 cihaz için geçerli lisans

Windows ile uyumlu

Resmi etiket

WhatsApp üzerinden 24/7 destek

Son kullanma tarihi yok

Biçimlendirme durumunda yeniden kullanılabilir

Sürekli güncelleme

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to €3,33
10 10% Up to €22,20
25 15% Up to €83,24
50 20% Up to €221,96
Unavailable product
Altre 26 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

Politiche per le spedizioni

Politiche per i resi merce

"Windows 7 Professional" Ürün Bilgisi

Windows Vista'nın Microsoft'un halefi, Windows 7 Professional'dır. Win 7 Professional, her zamanki gibi, profesyonel kullanıcılar ve şirketler için düşünülen tüm Windows Professional sürümleriyle uyumludur. Değişiklikler estetik, örneğin kullanıcı arayüzünün optimizasyonu ve güvenlikle ilgili, örneğin Windows Explorer'ın revizyonu ve yeni Güvenlik Merkezi gibi.

Daha İyi Performans ve Sezgisel İşlemler

Microsoft için kolay ve sezgisel işlemler önemli bir endişe olduğundan, Win 7 Professional, bazı uygulamaların ve işletim sisteminin kullanıcı arayüzünü geliştirdi. Birçok program, Paint ve WordPad gibi, Windows 7 Professional'da çok işlevli bir arayüze sahiptir, bu Microsoft Office 2007 için standarttır. Vista'nın bilinen Sidebar'ı, Microsoft Windows 7 Professional'da kaldırıldı. Widget'lar artık doğrudan masaüstüne yerleştirilebilir. Genel olarak, Windows 7 Professional işletim sistemi, bir önceki versiyona göre daha hızlı çalışır, ancak birçok optimizasyon sayesinde daha düşük sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyar. Windows 7 Professional işletim sistemi ayrıca yeni DirectX 11'i entegre eder, bu da "Grafik" açısından performans artışından sorumludur. Microsoft Windows 7 Professional, ayrıca tablet PC gibi alternatif cihazları çoklu dokunma gibi çeşitli fonksiyonlarla destekler.

Windows 7 Professional için Sistem İnovasyonları

Daha iyi performans ve optimize edilmiş arayüzler, Win 7 Professional'ın tek güçlü yanları değil. Yeni programlar ve işlevler, iş akışını hızlandırmanıza, daha basit ve kontrol edilebilir hale getirmenize yardımcı olacaktır:

Arşivler: Windows Explorer'da hızlı veri yönetimi için sanal klasörler

Güvenlik Merkezi: Yeni Güvenlik Merkezi (antivirüs ve güvenlik duvarı izleme)

Sesli Asistan: Farklı yeteneklere sahip kullanıcılar için işletim desteği

Dış Cihazlar: Dış cihazlar için sık kullanılan eylemlerin görüntülenmesi

Hata Kayıt Programı: Sorunların ayrıntılı kayıt raporu

Ev Grubu'nun otomatik ayarlanması

Windows'ta gelişmiş bir arama ile içeriklere ve programlara hızlı erişim

Windows 7 Professional İşletim Sistemi Güvenliği

Windows 7 Professional işletim sistemi sadece güçlü ve kullanımı kolay değil: Microsoft ayrıca güvenlik konusuna çok önem vermiştir, örneğin, biyometrik parmak izi doğrulamasını da destekler. Windows Vista'ya kıyasla, Microsoft Windows 7 Professional'da UAC şimdi aşamalı olarak ayarlanabilir. Sistem, yönetici haklarına sahip olan programların bir "beyaz listesi" ile çalışır. Potansiyel olarak tehlikeli uygulamaların güvenlik seviyesini artırmak için, güvenlik mesajıyla onaylanan güvenli ve ayrı bir gerçekleştirme sağlayan bir "kara liste" oluşturulmuştur. Her zaman güvenli bir sistem sağlamak için, Microsoft tarafından sertifikalı sürücüler ve düzeltmeler şeklinde düzenli güncellemeler sağlanır.

Windows 7 Professional, işiniz veya teknik beklentileri yüksek olan özel kullanıcılar için ideal işletim sistemidir. İleri düzey özellikler, bilgisayarınızı en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır.

WINDOWS 7 PROFESSIONAL - SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Platform

Windows

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 7, macOS Mojave, macOS High Sierra

İşlemci

En az 1 GHz'lik bir işlemci, 32 bit veya 64 bit için

RAM

32-Bit için 1 Gb veya 64-Bit için 2 Gb

Sabit Disk

32-Bit İşletim Sistemleri için 16 GB veya 64-Bit İşletim Sistemleri için 20 GB

Grafik Kartı