Whatsapp

SCONTO -35% - usa il codice SUNWEEK 

00000000days
23232323hours
55555555min
05050505sec
Sepet (boş) 0
-60% MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL
Dijital formatındaki ürünler için teslimat, ödemenin alınmasından 5 dakika sonra, e-posta aracılığıyla gerçekleşir.
Dijital formatındaki ürünler için teslimat, ödemenin alınmasından 5 dakika sonra, e-posta aracılığıyla gerçekleşir.

MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESYONEL

2JX95T
60% tasarruf et €20,00 Tax included
€49,99

Ödemenin alınmasının ardından birkaç dakika içinde elektronik posta yoluyla dijital olarak teslim edilen sevkiyat, ESD dijital lisanslardan bahsedilmektedir, tüm ürün anahtarları orijinaldir ve hiçbir son kullanma tarihi yoktur, aktivasyon cihazında yeniden yüklenebilirler. Bu ürünü satın alarak, yazılımı doğru bir şekilde kurmak için tüm talimatları içeren yazılımın aktivasyonu için ürün anahtarını ekleyerek sunucularımızdan indirebileceğiniz dijital bir yazılım alacaksınız. 

C.E. Kararı C-128/2011 kapsamında önceki sahibi tarafından kullanılan ve terk edilen lisans (bakınız)

1 cihaz için geçerli lisans

Windows ile uyumlu

Anında Dijital Teslimat

Whatsapp üzerinden 24/7 destek

Son kullanma tarihi yok

Biçimlendirmenin ardından tekrar kullanılabilir

Sürekli güncellemeler

Mevcut
Diğerleri 106 İnsanlar bu ürünü inceliyor
  Spedizione

testo spedizione

Politiche per le spedizioni

Politiche per i resi merce

"Windows 7 Professional" Ürün Bilgileri

Microsoft'un Windows Vista'nın halefi, Windows 7 Professional'dır. Win 7 Professional, her zaman olduğu gibi, profesyonel kullanıcılar ve işletmeler için düşünülmüş tüm Windows Professional sürümleri ile uyumludur. Değişiklikler estetiksel, kullanıcı arayüzünün optimizasyonu ve güvenlikle ilgili, örneğin Windows Explorer'ın revizyonu ve yeni Güvenlik Merkezi gibi.

Daha İyi Performans ve İntuitif Çalışma

Microsoft için basit ve sezgisel çalışma önemli bir endişedir ve bu nedenle Win 7 Professional bazı uygulamaların ve işletim sisteminin kendisinin kullanıcı arayüzünü geliştirdi. Birçok program, Paint ve WordPad gibi, Windows 7 Professional'da çok işlevli bir çubuk arayüzüne sahiptir, Microsoft Office 2007 için alışılmış bir durumdur. Vista'nın bilinen Sidebar özelliği, Microsoft Windows 7 Professional'da kaldırıldı. Widget'lar şimdi doğrudan masaüstüne yerleştirilebilir. Genel olarak, Windows 7 Professional işletim sistemi önceki sürüme göre daha hızlı çalışır, ancak sayısız optimizasyon sayesinde daha düşük sistem gereksinimleri gerektirir. Windows 7 Professional işletim sistemi ayrıca yeni DirectX 11'i de entegre eder, bu "Grafik" terimlerinde performans artışından sorumludur. Microsoft Windows 7 Professional ayrıca tablet PC gibi alternatif cihazları da çoklu dokunma gibi çeşitli işlevlerle destekler.

Windows 7 Professional için Sistem Yenilikleri

Daha iyi performans ve optimize edilmiş arayüzler Win 7 Professional'ın tek güçlü yanları değil. Yeni programlar ve işlevler iş akışını hızlandırmanıza, onu daha basit ve kontrol edilebilir hale getirmenize yardımcı olacaktır:

Arşivler: Windows Explorer'da hızlı veri yönetimi için sanal klasörler

Güvenlik Merkezi: Yeni Güvenlik Merkezi (antivirüs ve güvenlik duvarı izleme)

Sesli Asistan: Engelli kullanıcılar için işletim desteği

Dış Cihazlar: Dış cihazlar için sık kullanılan işlemlerin görüntülenmesi

Hata Kayıt Programı: Sorunların ayrıntılı kayıt raporu

Home Group'un otomatik ayarı

Windows'taki geliştirilmiş arama sayesinde içerik ve programlara hızlı erişim

Windows 7 Professional İşletim Sisteminde Güvenlik

Windows 7 Professional işletim sistemi sadece güçlü ve kullanımı kolay değil: Microsoft ayrıca güvenlik konusuna çok önem verdi, örneğin biyometrik parmak izi doğrulamasını da destekler. Windows Vista'ya kıyasla, Microsoft Windows 7 Professional'da UAC artık aşamalı olarak ayarlanabilir. Sistem, yönetici haklarına sahip programların "beyaz listesi" ile çalışır. Potansiyel olarak tehlikeli uygulamalar için güvenlik seviyesini artırmak amacıyla, güvenlik mesajı onayı ile güvenli ve ayrı bir çalıştırma sağlayan bir "siyah liste" oluşturulmuştur. Her zaman güvenli bir sistem sağlamak için, Microsoft sertifikalı sürücüler ve düzeltmeler şeklinde düzenli güncellemeler sağlar.

Windows 7 Professional, işiniz veya yüksek teknik beklentilere sahip özel kullanıcılar için ideal işletim sistemidir. İleri özellikler, bilgisayarınızı en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır.

WINDOWS 7 PROFESSIONAL - SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Platform

Windows

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 7, macOS Mojave, macOS High Sierra

İşlemci

En az 1 GHz işlemci 32 bit veya 64 bit için

RAM

32-Bit için 1 Gb veya 64-Bit için 2 Gb

Sabit Disk

32-Bit İşletim Sistemleri için 16 GB veya 64-Bit İşletim Sistemleri için 20 GB

Grafik Kartı