Whatsapp

SCONTO -35% - usa il codice SUNWEEK 

00000000days
00000000hours
24242424min
12121212sec
Cart (empty) 0
-50% MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE N LTSC 2019 (STIKER)

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE N LTSC 2019 (ETIKETË)

49UV2L
Save 50% 72,59 € Tax included
145,18 €

Licencat tona dërgohen brenda 24/48 orësh pas marrjes së pagesës, të gjitha çelësat e produktit janë origjinal dhe nuk kanë asnjë afat skadimi, ato mund të riinstalohen në të njëjtin pajisje aktivizimi. Duke blerë këtë produkt do të merrni gjithashtu softuerin digjital për të shkarkuar nga serverët e Microsoft me bashkëngjitur çelësin e produktit në Keycard për aktivizimin e softuerit, përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të saktë.


  Licenca është e vlefshme për 1 pajisje

  E përputhshme me Windows

  Stiker zyrtar adesiv

  Asistencë 24/7 edhe në Whatsapp

  Pa afat skadimi

  E rikuperueshme në rast formatimi

  Përditësimet vazhdojnë përgjithmonë

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to 10,89 €
10 10% Up to 72,59 €
25 15% Up to 272,21 €
50 20% Up to 725,90 €
Unavailable product
Altre 40 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Informacion mbi produktin "Windows 10 Enterprise LTSC N 2019"

Windows 10 Enterprise N LTSC 2019 është një sistem operativ i sigurt që plotëson edhe kërkesat e larta të kompanive të mëdha. Është një paketë e plotë për pajisje të ndryshme që ofron funksionalitete të fuqishme. Masat e sofistikuara të sigurisë mbrojnë kompanitë edhe në mënyrë proaktive dhe me mbështetjen e inteligjencës në-the-cloud. Ndaluarazi i Windows 10 Pro, edicioni Enterprise përfshin mjetin e sigurisë së plotë të Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP). Sistemi operativ, ndër të tjera, ndihmon stafin IT të një kompanie me funksione të analizës së desktopit. Aplikacione të rëndësishme si Microsoft Edge, Cortana, Microsoft Whiteboard ose OneNote për Windows 10 janë gati për përdorim. Blerja e Windows 10 Enterprise N LTSC 2019, gjithashtu, lehtëson kalimin drejt menaxhimit të bazuar në cloud nga departamenti i IT i një kompanie. Disa flukse të punës mund të kalohen tashmë në Intune, ndërsa për të tjerët Configuration Manager është ende në ekzekutim. Qasja në Microsoft Enterprise Store e mundëson çdo kompani të gjejë lehtësisht aplikacionet e duhura.

Përmirësimet në fushën e sigurisë

Windows 10 Enterprise N LTSC 2019 përfshin një koleksion të funksioneve të raportimit interaktiv që analizon kërcënimet e sigurisë. Çdo kompani mund të vendosë individualisht kur dhe si dëshiron të informohet për rreziqet. Këto janë masa të integruara të sigurisë të lidhura me Azure, Office, Microsoft Cloud dhe aplikacione të tjera. Microsoft Secure Score grupon qartë të dhënat e antivirusit, përditësimeve të sistemit operativ, firewall dhe aspekteve të tjera të sigurisë. Sistemi operativ u mundëson administratorëve të kompanisë të aktivizojnë ose bllokojnë URL dhe adresa IP të caktuara. Gjithashtu, blerja e Windows 10 Enterprise N LTSC 2019 sjell një mbrojtje më të madhe të kompanisë nga Ransomware dhe përdorimin e Windows Defender ATP të fundit. Është i mbështetur edhe login pa password: punonjësit mund të përdorin autentifikimin e avancuar me shumë faktorë në pajisjet e tyre Windows 10.

Punoni më produktivisht me aplikacionet për Windows 10 Enterprise N LTSC 2019

Windows 10 Enterprise N LTSC 2019 mundëson përdorimin e Azure Active Directory (AAD). Me Windows Autopilot, pajisjet mund të lidhen pa hyrje të drejtpërdrejtë nga përdoruesi. Funksioni Desktop App Assure ndihmon për të trajtuar çdo problem me sistemin operativ. Ka edhe përmirësime në përditësimet mujore të sigurisë, veçanërisht ndarjen në paketa më të vogla dhe më të shpejta për të dekompresuar. Përdoruesit e Microsoft Edge do të përjetojnë një mënyrë më të mirë kiosk dhe një firmë digjitale të thjeshtuar. Gjithashtu, dosjet specifike për gjuhën tani janë pjesë e ashtuquajturave Local Experience Pack, të cilat janë më të shpejta për t'u instaluar dhe përdorin sistemin operativ më pak se modelit paraprak. Mjeti i instalimit Cross-Platform MSIX Packaging u mundëson administratorëve të kompanisë të përditësojnë më lehtë aplikacionet. Gjatë kërkimit, përdoruesi tani mund të aksesojë inteligjencën artificiale, e cila gjen të dhënat edhe në Office dhe në aplikacione të tjera.

Blej Windows 10 Enterprise N LTSC 2019 LTSC qëndron për Long-Term Servicing Channel. Përdoruesi merr përditësime të rregullta të funksioneve, të programuara në mars dhe shtator. Çdo muaj shtohen përditësime të tjera të sigurisë. Kjo vlen për 60 muaj nga data e publikimit të softuerit, falë modelit të përditësuar të shërbimit për sistemet operativë Windows, i quajtur Semi-Annual Channel (SAC).

Procesor: të paktën 1 GHz

RAM: 1 GB për 32 bit ose 2 GB për 64 bit

Hapësira e diskut të fortë: 16 GB për 32 bit ose 20 GB për 64 bit

Karta grafike: DirectX 9 ose më i lartë me drejtues WDDM 1.0

Display: të paktën 800 x 600 piksel