Whatsapp
Cart (empty) 0
-50% MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019 (STIKER)

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019 (STIKER)

FJE305
Save 50% 48,79 € Tax included
97,59 €

Licencat tona dërgohen brenda 24/48 orësh nga marrja e pagesës, të gjitha çelësat e produktit janë origjinalë dhe nuk kanë asnjë afat skadence, mund të rinstalohen në të njëjtin pajisje aktivimi. Duke blerë këtë produkt, do të merrni gjithashtu softuerin digjital për të shkarkuar nga serverët e Microsoft me çelësin e produktit të bashkangjitur në Keycard për aktivizimin e softuerit, përfshirë të gjitha udhëzimet për instalimin e duhur.


  Licenca e vlefshme për 1 pajisje

  E përputhshme me Windows

  Ngjitësi zyrtar

  Suport 24/7 edhe në Whatsapp

  Asnjë afat skadimi

  I ri-përdorshëm në rast formatimi

  Përditësime të vazhdueshme

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to 7,32 €
10 10% Up to 48,79 €
25 15% Up to 182,98 €
50 20% Up to 487,94 €
Unavailable product
Altre 53 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Informacione mbi produktin "Windows 10 Enterprise LTSC 2019"

WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019 - SISTEM OPERATIV BIZNESI ME NJË GAMË TË GJERË FUNKSIONESH

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 është një sistem operativ i sigurt që plotëson edhe kërkesat e larta të kompanive të mëdha. Është një paketë e plotë për pajisje të ndryshme që ofron funksionalitete të fuqishme. Masat e sofistikuara të sigurisë mbrojnë bizneset në mënyrë proaktive dhe me mbështetjen e inteligjencës në-the-cloud. Ndaljet e Windows 10 Pro, edicioni Enterprise përfshin mjetin e plotë të sigurisë Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP). Sistemi operativ, ndër të tjera, ndihmon personelin e IT të një kompanie me funksione të analizës së desktopit. Aplikacionet e rëndësishme si Microsoft Edge, Cortana, Microsoft Whiteboard ose OneNote për Windows 10 janë gati për përdorim. Blerja e Windows 10 Enterprise LTSC 2019, gjithashtu, lehtëson kalimin në menaxhimin e bazuar në cloud nga departamenti i IT i një kompanie. Disa flukse pune mund të kalohen tashmë në Intune, ndërsa për të tjerët, Configuration Manager është ende në ekzekutim. Qasja në Microsoft Enterprise Store mundëson çdo kompani të gjejë lehtë aplikacionet e duhura.

Përmirësime në fushën e sigurisë

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 përfshin një koleksion funksionesh të raportimit interaktiv që analizojnë kërcënimet për sigurinë. Çdo kompani mund të vendosë individualisht kur dhe si dëshiron të informohet për rrezikun. Këto janë masa të integruara të sigurisë të lidhura me Azure, Office, Microsoft Cloud dhe aplikacione të tjera. Microsoft Secure Score grupon qartë të dhënat e softuerit antivirus, përditësimet e sistemit operativ, firewall dhe aspekte të tjera të sigurisë. Sistemi operativ u mundëson administratorëve të kompanisë të aktivizojnë ose bllokojnë URL të caktuar dhe adresa IP. Gjithashtu, blerja e Windows 10 Enterprise LTSC 2019 sjell një mbrojtje më të madhe të kompanisë nga Ransomware dhe përdorimin e Windows Defender ATP të fundit. Gjithashtu mbështetet hyrja pa fjalëkalim: punonjësit mund të përdorin autentikimin e avancuar me shumë faktorë në pajisjet e tyre Windows 10.

Pjesëmarrja në punë më produktive me aplikacionet për Windows 10 Enterprise LTSC 2019

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 mundëson përdorimin e Azure Active Directory (AAD). Me Windows Autopilot, pajisjet mund të lidhen pa ndonjë input të drejtpërdrejtë nga përdoruesi. Funksioni Desktop App Assure ndihmon në trajtimin e çdo problemi me sistemin operativ. Ka përmirësime edhe në përditësimet mujore të sigurisë, veçanërisht ndarjen në paketa më të vogla dhe më të shpejta për të dekompresuar. Përdoruesit e Microsoft Edge do të përjetojnë një modalitet më të mirë kiosk dhe një firmë digjitale të thjeshtuar. Gjithashtu, dosjet e vecanta për gjuhën tani janë pjesë e ashtuquajturave Local Experience Pack, të cilat janë më të shpejta për tu instaluar dhe përdorin sistemin operativ më pak se modelet e mëparshme. Mjeti i instalimit Cross-Platform MSIX Packaging u mundëson administratorëve të kompanive të përditësojnë më lehtë aplikacionet. Gjatë kërkimit, përdoruesi tani mund të aksesojë inteligjencën artificiale, e cila gjen të dhënat edhe në Office dhe në aplikacione të tjera.

Bli Windows 10 Enterprise LTSC 2019 LTSC qëndron për Long-Term Servicing Channel. Përdoruesi merr përditësime të rregullta të funksioneve, të programuara në mars dhe shtator. Çdo muaj shtohen përditësime të mëtejshme të sigurisë. Kjo vlen për 60 muaj nga data e publikimit të softuerit, falë modelit të përditësuar të shërbimit për sistemet operative të Windows, të quajtur Semi-Annual Channel (SAC).

Procesor:

të paktën 1 GHz

RAM:

1 GB për 32 bit ose 2 GB për 64 bit

Hapësira në diskun e fortë:

16 GB për 32 bit ose 20 GB për 64 bit

Karta grafike:

DirectX 9 ose më e lartë me drejtues WDDM 1.0

Display:

të paktën 800 x 600 piksel