Whatsapp
Cart (empty) 0
Microsoft Office 2019 Home dhe Business (Windows) (Pako Komplete në Kutinë)

Microsoft Office 2019 Home dhe Business (Windows) (Paketa e Plotë në Kutinë)

WER205
129,00 € Tax included

Licencat tona dërgohen brenda 24/48 orësh nga marrja e pagesës, të gjitha çelësat e produktit janë origjinalë dhe nuk kanë asnjë skadim, ato mund të rinstalohen në të njëjtin pajisje aktivizimi. Duke blerë këtë produkt, do të merrni gjithashtu softuerin digjital për të shkarkuar nga serverat e Microsoft me bashkëngjitur çelësin e produktit në Keycard për aktivizimin e softuerit, përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të duhur.


  Licencë e vlefshme për 1 pajisje

  E përputhshme me Windows

  Paketa zyrtare

  Suport 24/7 edhe në Whatsapp

  Asnjë skadim

  E rikuperueshme në rast formatimi

  Përditësimet janë të përhershme

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to 19,35 €
10 10% Up to 129,00 €
25 15% Up to 483,75 €
50 20% Up to 1 290,00 €
Unavailable product
Altre 59 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

I përkryer në zyrë dhe në shtëpi - ja paketa Office 2019 Home dhe Business

Emri tashmë sugjeron se aplikacionet e kësaj pakete të programeve janë të përsosura për përdorim privat dhe profesional, në shtëpi dhe në zyrë. Ata përfshijnë versionet më të fundit të Word, Excel, PowerPoint dhe Outlook. Gjithashtu, Microsoft ofron mundësinë për të ekzekutuar të gjitha programet jo vetëm me Windows 10. Dokumentet, fletët e llogaritjeve, prezantimet, email-et, kontaktet: gjithçka që është e rëndësishme në jetën profesionale dhe personale. Menaxho përdoruesit me këtë grumbull të kompakt të programeve më të popullarizuara të Office në të gjithë botën. Backup opsional i të dhënave për shërbimet e ruajtjes online bën të mundur gjithashtu ndarjen e përmbajtjes së çdo lloji me kolegët dhe miqtë pa probleme.

Word edhe në 2019 është ende mjeti më i mirë për të krijuar, rishikuar dhe printuar dokumente të çdo lloji ose për t'i ndarë me të tjerët. Nga dokumentet e një faqe për agjencitë qeveritare deri te dokumentet shkencore komplekse, përdorimi i Word 2019 është i përshtatshëm praktikisht për çdo qëllim. Në këtë version, është e mundur gjithashtu integrimi i grafikës SVG që mund të modifikohet në madhësi, që bën shumë më të lehtë menaxhimin e imazheve të mëdha, fotografitë, vizatimet dhe formatet e tjera. Ata që pëlqejnë të përdorin penat ose njohjen e zërit në punë do të jenë të kënaqur me përmirësimin e njohjes së të dy formave të inputit në Word 2019.

Mjeti më i çmuar për vlerësimin e regjistrimit të të dhënave si në financat është Excel 2019: përdoruesit mund të menaxhojnë si grupet e vogla të numrave ashtu edhe regjistrat vjetore të plota të një kompanie. Shumë mundësi për shfaqjen e numrave lejojnë përgatitjen e informacionit në mënyrë vizualisht tërheqëse dhe i bëjnë ato të kuptueshme menjëherë. Një risi e kësaj edicioni janë gjithashtu funksionet matematike shumë të përmirësuara, përshpejtimi i GPU për disa pamje 3D dhe shumë të tjera. PowerPoint 2019 në paketën Office 2019 Home dhe Business, nga ana tjetër, lejon integrimin e video 4K dhe rregullimin e përmasave të lira të çdo grafike të integruar në slajdet, të gjitha këto pa redaktimin e imazheve jashtë programit.

Outlook mbetet edhe në versionin e 2019 mënyra më e mirë për të ruajtur kontaktet dhe menaxhuar llogaritë e postës elektronike. Përdoruesit mund të konfigurojnë një numër të pakufizuar të llogarive të postës elektronike që ruajnë të dhënat offline dhe ruajnë mesazhet e postës elektronike me një backup. Nëse kërkohet, programi mund të ruajë të gjithë kontaktet me emrin e tyre, adresën, numrat e telefonit dhe të tjera. Veçanërisht për përdorimin profesional në kompani. Office 2019 Home dhe Business është kështu një mënyrë ideale për të mbetur në kontakt të gjatë me klientët dhe për të mos humbur të dhënat më të rëndësishme. Kutia e postës elektronike inteligjente rendit së pari mesazhet e ardhura, në mënyrë që vetëm posta e rëndësishme të arrijë menjëherë.

Për instalimin, Microsoft kërkon patjetër një nga edicionet e Windows 10. Gjithashtu, paketa Office 2019 Home dhe Business është e përshtatshme me MacOS. Asnjë nga programet nuk mund të nisë nëse është instaluar një version i mëparshëm i Windows. Është gjithashtu një licencë e plotë, që do të ofrohet nga Microsoft me të gjitha përditësimet kryesore për të paktën pesë vjet. Të gjitha programet janë në dispozicion edhe pa qasjen në Internet dhe nuk kanë nevojë për një qasje në cloud për t'u përdorur. Nëse është e nevojshme, backup i të dhënave në shërbimet cloud si OneDrive është ende i mundur.

Sistemi operativ: Windows 10

Memoria: të paktën 2 GB RAM.

Disku i ngurtë: të paktën 3 GB hapësirë të lirë.

Ekran: të paktën 1.024 x 768 piksel rezolucion.

Karta grafike: DirectX 10 i nevojshëm për ndërfaqen me përshpejtim GPU.

Shfletuesi: versionet më të fundit të Internet Explorer, Chrome, Firefox, Microsoft Edge ose Safari.

Versioni .NET: të paktën versioni 3.5 .NET.