Whatsapp
Cart (empty) 0
Microsoft Office 2019 Home dhe Student (Mac) (KARTË ÇELËSI)

Microsoft Office 2019 Home dhe Student (Mac) (KARTËLË ÇELËSI)

VDM944
79,29 € Tax included

Licencat tona dërgohen brenda 24/48 orësh nga marrja e pagesës, të gjitha çelësat e produktit janë origjinalë dhe nuk kanë asnjë afat skadence, mund të rinstalohen në të njëjtin pajisje aktivizimi. Duke blerë këtë produkt, do të merrni gjithashtu softuerin digjital për të shkarkuar nga serverat Microsoft me çelësin e produktit të bashkangjitur në Keycard për aktivizimin e softuerit, përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të saktë.


  Licencë e vlefshme për 1 pajisje

  Kompatibile me Mac

  Keycard Zyrtare

  Asistencë 24/7 edhe në Whatsapp

  Pa asnjë afat skadence

  Rishfrytëzueshme në rast formatimi

  Përditësime të përhershme

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to 11,89 €
10 10% Up to 79,29 €
25 15% Up to 297,33 €
50 20% Up to 792,88 €
Unavailable product
Altre 47 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Informacioni i produktit "Microsoft Office 2019 Home dhe Student Mac"

Office 2019 Home dhe Student Mac ofron përdoruesve privatë gjithçka që u nevojitet për të kryer shumicën e punëve të shkrimit. Për shumë vjet, paketa Office ka qenë me të drejtë një nga paketat e software-it më të njohura. Versioni 2019 përfshin funksione të provuara dhe zgjeron programet popullorë me disa karakteristika moderne. Duke blerë Office 2019 Home dhe Student Mac do të thotë se përdor Word, Excel dhe PowerPoint pa kufizime në një pajisje të caktuar. Kjo është variante e programit e destinuar për studentët dhe familjet. Si rrjedhojë, funksionet e programeve janë të projektuara për përdorim privat në kompjuterin e shtëpisë. Për shembull, është e mundur të menaxhoni e-mailet, të ndryshoni dokumentet, të kryeni llogaritje në tabela ose të krijoni prezantime për seminare.

Programet standarde për përdorim të përditshëm dhe universitar

Ata që zgjedhin të blejnë Office 2019 Home dhe Student Mac, do të përfitojnë nga një sërë teknologjish të sofistikuara. Për shembull, programi i shkrimit Word ka një korrigjues drejtshkrimi të provuar gjerësisht, i cili sugjeron përmirësime stilistike nëse është e nevojshme.

Me modelet e Word nga më shumë se 40 kategori, përdoruesi kursen kohë me letrat standarde. Natyrisht, paketa Office përfshin edhe Excel, aplikacioni i njohur me fletë llogaritje që njeh modelet e punës së përdoruesit dhe organizon të dhënat e tij në mënyrë efikase. Shumë llogaritje mund të kryhen duke përdorur shumë formulat. Një numër i madh i diagrameve ndihmon për të nxjerrë parashikime dhe trende nga të dhënat. PowerPoint, softueri për prezantime bindëse, është përfshirë në paketën e programeve. Falë animacioneve të gjalla dhe tranzicioneve dhe integrimit të modeleve 3D, prezantimet do të jenë një sukses, falë një publiku të interesuar dhe të vëmendshëm. Për të folurin, shënimet e altoparlantit, që vetëm ai mund t'i shohë, janë shumë të dobishme. 

Edhe më e thjeshtë për t'u përdorur dhe më e fuqishme

Office 2019 Home dhe Student Mac përfshin aplikacione që thjeshtojnë punën me letër, lehtësojnë komunikimet përmes e-mailit dhe krijojnë prezantime informuese. Kështu, është më e thjeshtë të përqendrohesh. Në versionin e Office, të lëshuar në vjeshtën e vitit 2018, ka disa inovacione në krahasim me versionin e mëparshëm të Office 2016. Hyrja përmes penës për të gjitha aplikacionet e Office është përmirësuar. Me hyrjen përmes penës së vizatimit, merret parasysh e përkulur dhe intensiteti i shtypjes. Ai gjithashtu ka një softuer të integruar për përkthim për komunikim ndërkombëtar dhe tekste shkencore. Gjithashtu, versioni 2019 ofron një analizë më të mirë të të dhënave në Excel. Gjithçka shoqërohet nga lloje të reja të formulave dhe diagrameve. Në PowerPoint, përdoruesi gjen një seleksion të zgjeruar të animacioneve dhe një funksion të morfimit dhe zmadhimit për tranzicionet. Gjithashtu, skedat SVG dhe modelet 3D mund të integrohen në prezantimet dhe të eksportohen si video me rezolucion 4K.

Blerje pa komplikime të Office 2019 Home dhe Student Mac

Me ne, mund të blini softuerin e njohur të zyrës në mënyrë të thjeshtë. Kjo është versioni për përdoruesit që nuk kanë nevojë për funksione të reja. Këtu mund t'i shkarkoni ato shpejt dhe të merrni softuer origjinal pa kohe të gjata të dorëzimit. Përveç çelësit të licencës së duhur. Përdoruesit e Macintosh marrin kështu një variant të personalizuar të softuerit Office, i njohur në të gjithë botën. Dokumentet e prodhuara janë shumë të përshtatshme për shkëmbimin ndërkombëtar, pasi janë në formate file shumë të përhapura. Office 2019 Home and Student Mac është zgjedhja ideale për njerëz të të gjitha brezave, që kanë një Mac në shtëpi ose një iPad.

Procesori: Procesor Intel

Memorja: 4 GB

Hapësira në diskun e ngurtë: 10 GB të disponueshme, format HFS+ (ose macOS Extended ose APFS)

Shfaqja: rezolucioni i së paku 1280 x 800

Sistemi operativ: Office 2019 mbështet tre versionet më të fundit të macOS, pra gjithmonë të fundit dhe dy të mëparshmet. Në gjendjen aktuale (tetor 2019) bëhet fjalë për MacOS 10.15 dhe MacOS 10.14 dhe 10.13.

Shfletuesi: versioni aktual i Internet Explorer, Safari, Chrome o Firefox

Për Outlook: mikrofon për njohjen e zërit

Pajisje audio për funksionin e leximit me zë të lartë