Whatsapp
Cart (empty) 0
Microsoft Office Professional Plus 2019 (Paketa e plotë në kuti)

Microsoft Office Professional Plus 2019 (Paketa e plotë në kuti)

C404EQ
79,28 € Tax included

Licencat tona dërgohen brenda 24/48 orësh pas marrjes së pagesës, të gjitha kodet e produktit janë origjinale dhe nuk kanë asnjë afat skadence, ato mund të rinstalohen në të njëjtën pajisje aktivizimi. Duke blerë këtë produkt, do të merrni gjithashtu softuerin digjital për të shkarkuar nga serverët e Microsoft me bashkëngjitur kodin e produktit në Keycard për aktivizimin e softuerit, përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të saktë.


  Licenca është e vlefshme për 1 pajisje

  Kompatibël me Windows

  Pack Box Zyrtar

  Asistencë 24/7 edhe në Whatsapp

  Asnjë skadencë

  E rikuperueshme në rast formatimi

  Përditësimet janë të përjetshme

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to 11,89 €
10 10% Up to 79,28 €
25 15% Up to 297,28 €
50 20% Up to 792,76 €
Unavailable product
Altre 64 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Office 2019 Professional Plus: zgjidhja për përdoruesit ambiciozë

Duke zgjedhur edicionin Professional Plus, përdoruesit, që përdorin gamën e plotë të Microsoft Office në shtëpi ose në zyrë, nuk mund të gabojnë. Ky paketë, përmban të gjitha programet e rëndësishëm: Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Publisher dhe Access. Gjithashtu, nga tani OneNote është i disponueshëm për shkarkim në dyqanin e Windows, për të marrë shënime shpejt dhe për t'i dërguar ato në të gjitha pajisjet përmes cloud. Falë gamës së gjerë të programeve të ndryshme, edicioni Professional Plus është i drejtuar kryesisht për ata që punojnë nga shtëpia ose në një zyrë të vogël dhe kërkojnë zgjidhje efikase dhe të besueshme për menaxhimin e dokumenteve, tabelave dhe të tjera.

Word 2019 është mjeti më i fuqishëm për krijimin e dokumenteve. Nga dokumentet e përditshme deri te dokumentet zyrtare të biznesit, funksionalitetet e Word aplikohen në çdo lloj teksti. Një risi e kësaj edicione është njohja e përmirësuar e bojës virtuale: kështu shkrimi me dorë me një penë kthehet menjëherë dhe më mirë në karaktere tipografike në ekran. Është përmirësuar edhe futja e zërit. Microsoft ka bërë gjithashtu shumë përmirësime specifike: grafikat SVG, për shembull, lejojnë integrimin e fileve të imazheve edhe të ndërlikuar, pa kërkuar një përdorim më të madh të memorjes. Sa i përket përpunimit të imazheve, edhe ndryshimi i shkallës dhe i përmasave të tjera është përmirësuar.

Për bizneset, Access 2019 ofron një zgjidhje performante për krijimin dhe menaxhimin e bazave të të dhënave të çdo lloji. Versioni i ri mbështet krijimin e aplikacioneve të bazave të të dhënave, të cilat funksionojnë direkt brenda shfletuesit dhe janë, prandaj, veçanërisht të lehta. Më në fund, të dhënat e ruajtura arrijnë, për shembull, në bazat e të dhënave SQL, që ofrojnë një akses të sigurt. Publisher 2019, nga ana tjetër, përmirëson mundësitë për publikimin e grafikave të çdo lloji: për prezantime, reklama, fletëpalosje, revista dhe shumë të tjera. Gjithashtu, në paketën Office 2019 Professional Plus, Microsoft ka përmirësuar ndjeshëm të dy programet: në Publisher, për shembull, ka zgjeruar njohjen e penës dhe, në Access, ka bërë më të shpejtë koordinimin e bazave të të dhënave midis kolegëve.

Për të punuar me tabela, Excel 2019 ofron funksionet më të mira. Nga tabelat financiare, te bazat e të dhënave për produkte, deri te mbledhja e informacionit për deklaratën e të ardhurave dhe të tjera: ky version i Excel ofron një program të përmirësuar sërish, për krijimin dhe menaxhimin e tabelave të çdo lloji. Gjithashtu, janë shtuar grafika të reja për informacione vizuale dhe janë integruar funksione matematike të paracaktuara të tjera. Kompatibiliteti i shkëlqyer me skedarët CSV ka mbetur. Në mënyrë të ngjashme, tani PowerPoint 2019 ofron jo vetëm mundësinë për të lidhur imazhe në Ultra HD direkt në prezantime, por edhe për të ridimensionuar lirisht grafikat dhe për të zmadhuar imazhet. Pra, ka një mundësi më të mirë për të mos përpunuar imazhet jashtë programit.

Outlook 2019 ofron qasje në të gjithë kontaktet e ruajtura dhe adresat e postës elektronike. Veçanërisht në zyra, së bashku me një server të ndërrimit, kjo ofron një mundësi të mirë për të pasur informacione gjithmonë të përditësuara për klientët dhe partnerët. Gjithashtu, aplikacioni mbështet krijimin e më shumë llogarishë postë elektronike: kjo është veçanërisht e dobishme për përdoruesit që kanë llogari të ndryshme. Në të gjitha programet, Office 2019 Professional Plus ofron ndërfaqen e provuar, e cila është integruar në çdo aplikacion për më shumë se dhjetë vjet. Prandaj, rrjedha e punës zgjat në çdo aplikacion dhe ka një pamje të ngjashme kudo: në Word, Excel, Outlook dhe PowerPoint.

Microsoft ka kufizuar përdorimin e Office 2019 Professional Plus në Windows 10. Kjo do të thotë se asnjë nga programet e përmbajtura në këtë paketë nuk është i përputhshëm me një version të mëparshëm të Windows. Gjithashtu, ky koleksion i programeve është i lidhur me një licencë që i takon plotësisht blerësit: në fakt, pas blerjes, është e mundur të përdorësh programet për një periudhë të pakufizuar, pa pasur nevojë për abonime të mëtejshme. Për të gjitha edicionet e Office 2019, Microsoft garanton një periudhë ndihme prej të paktën pesë vjetësh në të gjitha llojet e pajisjeve.

Sistemi operativ: Windows 10

Memoria RAM: të paktën 2 GB RAM

Disku i ngurtë: të paktën 3 GB memorie në dispozicion

Ekran: të paktën 1.024 * 768 piksel rezolucion

Karta grafike: është e nevojshme mbështetja për DirectX 10 për ndërfaqen e përshpejtuar të GPU

Shfletuesi: versioni i tanishëm i Internet Explorer, Chrome, Firefox, Microsoft Edge ose Safari

Versioni .NET: Të paktën .NET 3.5