Whatsapp
Cart (empty) 0
Microsoft Office Professional Plus 2019 (KARTAÇELËS)

Microsoft Office Professional Plus 2019 (KARTAÇELËS)

EW9F20
60,98 € Tax included

Licencat tona dërgohen brenda 24/48 orësh nga marrja e pagesës, të gjitha çelësat e produkteve janë origjinalë dhe nuk kanë asnjë afat skadence, ato mund të rinstalohen në të njëjtën pajisje aktivizimi. Duke blerë këtë produkt, do të merrni gjithashtu softuerin digjital për t'u shkarkuar nga serverat e Microsoft me bashkëngjitjen e çelësit të produktit në Keycard për aktivizimin e softuerit, përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të saktë.


  Licenca është e vlefshme për 1 pajisje

  E përputhshme me Windows

  Keycard Zyrtare

  Asistencë 24/7 edhe në Whatsapp

  Pa asnjë afat skadence

  Mund të përdoret sërish në rast formatimi

  Përditësime të përhershme

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to 9,15 €
10 10% Up to 60,98 €
25 15% Up to 228,66 €
50 20% Up to 609,76 €
Unavailable product
Altre 60 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Office 2019 Professional Plus: zgjidhja për përdoruesit ambiciozë

Zgjedhja e versionit Professional Plus, përdoruesit, që përdorin gamën e plotë të Microsoft Office në shtëpi ose në zyrë, nuk mund të gabojnë. Ky paketë, në fakt, përmban të gjitha programet e rëndësishme: Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Publisher dhe Access. Gjithashtu, tani OneNote është në dispozicion për shkarkim në dyqanin e Windows, për të marrë shënime shpejt dhe t'i dërgojë ato në të gjitha pajisjet përmes cloud. Falë gamës së gjerë të programeve të ndryshme, versioni Professional Plus është i drejtuar kryesisht atyre që punojnë në shtëpi ose në një zyrë të vogël dhe kërkojnë zgjidhje efikase dhe të besueshme për menaxhimin e dokumenteve, tabelave dhe të tjerave.

Word 2019 është mjeti më i fuqishëm për krijimin e dokumenteve. Nga dokumentacioni i përditshëm deri te dokumentet zyrtare të biznesit, funksionalitetet e Word aplikohen në çdo lloj teksti. Madje, një risi e kësaj versioni është njohja e përmirësuar e bojës virtuale: kështu shkrimi me dorë me një penë është transformuar menjëherë dhe më mirë në karaktere tipografike në ekran. Është përmirësuar gjithashtu inputi i zërit. Microsoft ka bërë gjithashtu shumë përmirësime specifike: grafikat SVG, për shembull, lejojnë integrimin e skedarëve të imazheve edhe të ndërlikuar, pa kërkuar përdorim më të madh të memorjes. Sa i përket përpunimit të imazheve, edhe ndryshimi i shkallës dhe i përmasave të tjera është përmirësuar.

Për bizneset, Access 2019 ofron një zgjidhje performante për të krijuar dhe menaxhuar bazat e të dhënave të çdo lloji. Versioni i ri mbështet krijimin e aplikacioneve të bazave të të dhënave, që funksionojnë direkt brenda shfletuesit dhe janë, prandaj, veçanërisht të lehta. Më në fund, të dhënat e ruajtura arrijnë, për shembull, në bazat e të dhënave SQL, që ofrojnë një akses të sigurt. Publisher 2019, nga ana tjetër, përmirëson mundësitë për publikimin e grafikave të çdo lloji: për prezantime, reklama, fletëpalosje, revista dhe shumë të tjera. Madje, në paketën Office 2019 Professional Plus, Microsoft ka përmirësuar përsëri dhe në mënyrë të ndjeshme të dy programet: në Publisher, për shembull, ka zgjeruar njohjen e penës dhe, në Access, ka bërë më të shpejt koordinimin e bazave të të dhënave midis kolegëve.

Për të punuar me tabela, Excel 2019 ofron funksionalitetet më të mira. Nga tabelat financiare, bazat e të dhënave për produkte, deri te grumbullimi i informacioneve për deklaratën e të ardhurave dhe të tjera: kjo version i Excel ofron një program përsëri të përmirësuar, për krijimin dhe menaxhimin e tabelave të çdo lloji. Gjithashtu, janë shtuar grafika të reja për informacione vizuale dhe janë integruar funksione të tjera matematike të paracaktuara. Kompatibiliteti i shkëlqyer me skedarët CSV ka mbetur i njëjtë. Njësoj, tani PowerPoint 2019 ofron jo vetëm mundësinë për të lidhur imazhe në Ultra HD drejtpërdrejt në prezantime, por edhe për të ridimensionuar lirshëm grafikat dhe për të zmadhuar imazhet. Ka, prandaj, një mundësi më të mirë për të mos i përpunuar imazhet jashtë programit.

Outlook 2019 ofron aksesin në të gjithë kontaktet e ruajtura dhe në adresat e e-mail. Veçanërisht në zyrat, së bashku me një server të shkëmbimit, kjo ofron një mundësi të mirë për të pasur informacione gjithmonë të përditësuara për klientët dhe partnerët. Gjithashtu, aplikacioni mbështet krijimin e më shumë llogarive të postës elektronike: kjo rezulton veçanërisht e dobishme për përdoruesit që kanë disa llogari. Në të gjitha programet, Office 2019 Professional Plus ofron ndërfaqen e provuar, që është integruar në çdo aplikacion për më shumë se dhjetë vjet. Pra, rrjedha e punës zgjerohet në çdo aplikacion dhe ka kudo një pamje të ngjashme: në Word, Excel, Outlook dhe PowerPoint.

Microsoft ka kufizuar përdorimin e Office 2019 Professional Plus në Windows 10. Kjo do të thotë se asnjë nga programet e përfshira në këtë paketë nuk është i përputhshëm me një version më të vjetër të Windows. Gjithashtu, ky grumbull i programeve është i lidhur me një licencë që i takon plotësisht blerësit: në fakt, pas blerjes, është e mundur të përdoren programet për një periudhë të pakufizuar, pa pasur nevojë për abonime të mëtejshme. Për të gjitha versionet e Office 2019, Microsoft garanton një periudhë të asistencës së paktën pesë vjeçare në të gjitha llojet e pajisjeve.

Sistemi operativ: Windows 10

Memoria RAM: të paktën 2 GB RAM

Disku i ngurtë: të paktën 3 GB memorie në dispozicion

Ekran: rezolucion i të paktën 1.024 * 768 piksel

Karta grafike: është e nevojshme mbështetja për DirectX 10 për ndërfaqen e GPU-së të përshpejtuar

Shfletues: versioni aktual i Internet Explorer, Chrome, Firefox, Microsoft Edge ose Safari

Versioni .NET: Të paktën .NET 3.5