Whatsapp

SCONTO -35% - usa il codice SUNWEEK 

00000000days
02020202hours
48484848min
08080808sec
Cart (empty) 0
Microsoft Office Standard 2013 (KARTË KYÇI)

Microsoft Office Standard 2013 (ÇELËSI)

VK0Z14
36,59 € Tax included

Licencat tona dërgohen brenda 24/48 orësh nga marrja e pagesës, të gjitha çelësat e produktit janë origjinalë dhe nuk kanë asnjë afat skadimi, ato mund të rinstalohen në të njëjtën pajisje aktivizimi. Duke blerë këtë produkt do të merrni gjithashtu softuerin digjital për të shkarkuar nga serverat e Microsoft me bashkëngjitur çelësin e produktit në Keycard për aktivizimin e softuerit, përfshi të gjitha udhëzimet për një instalim të duhur.


  Licenca është e vlefshme për 1 pajisje

  E përshtatshme me Windows

  Keycard Zyrtare

  Suport 24/7 edhe në Whatsapp

  Asnjë afat skadimi

  Mund të përdoret sërish në rast formatimi

  Përditësimet vazhdojnë përgjithmonë

Unavailable product
Altre 63 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Office 2013 Standard: i fuqishëm dhe i shumëanshëm

Me pasardhësin e Office 2010, Microsoft vendos standarde të reja dhe rrit nivelin. Suita standarde është veçanërisht e përshtatshme për përdorues pak më pak të kërkuar. Përfshihen programe për krijimin dhe formatimin e teksteve, fletëve të llogaritjes dhe prezantimeve. Përfshihen gjithashtu programi i njohur i postës Outlook, OneNote dhe Publisher. Prandaj, softueri është veçanërisht i përshtatshëm për përdorim privat.

Ndërfaqe më moderne dhe funksione shtesë

Nëse shiqoni sipërfaqen, dizajni modern është i dukshëm menjëherë. Pamja është adaptuar nga Windows 8 dhe është prandaj e shpejtë dhe e lehtë për t'u përdorur. Edhe funksionet janë përmirësuar ndjeshëm. Kjo bën krijimin dhe formatimin e të dhënave digjitale edhe më të thjeshtë dhe më të shpejtë.

Bëni zyrën tuaj në shtëpi edhe më profesionale dhe shijoni një sërë mjetesh dhe funksionesh të dobishme. Po ashtu, operimi është shumë i thjeshtë dhe jo vetëm për përdoruesit e përvojësuar. Është i përshtatshëm edhe për fillestarët.

Përmbledhje e programeve të përfshira në Office 2013 Standard

Word 2013: qoftë një CV, një kërkesë ose një letër normale, me Word, tekstet mund të shkruhen shumë shpejt dhe të jenë profesionale. Integron imazhe dhe grafika për të krijuar kartolina përshëndetëse, për shembull.

Excel 2013: fletët e llogaritjeve grumbullojnë, përpunojnë dhe përgatisin të dhënat për analizë. Krijimi i një përmbledhjeje të buxhetit nuk është i lehtë. Excel ka shumë më shumë funksione dhe pikat kryesore.

PowerPoint 2013: prezantimet mund të krijohen dhe të dizajnohen me disa klikime të miut. Slajdet mund të modifikohen sipas nevojës me tranzicione të ndryshme dhe të dizajnuara vizualisht në mënyrë profesionale.

OneNote 2013: kap ide, mendime dhe shënime të rëndësishme në një bllok shënimesh digjital. Qoftë në privat, në shkollë / universitet ose në punë. OneNote ofron një përmbledhje të qartë të informacionit.

Outlook 2013: përdoruesit nuk janë kurrë kaq të organizuar! Outlook lejon menaxhimin e email-eve, kontakteve dhe takimeve. Detyrat janë gjithashtu të përcaktuara dhe, nëse dëshirohet, të furnizuara me një kujtesë.

Publisher 2013: ky mjet i lartë i cilësisë lejon paraqitjen e imazheve dhe teksteve me efekte të jashtëzakonshme dhe moderne. Punë me grafikë nuk është kurrë kaq e thjeshtë dhe profesionale në të njejtën kohë.