Whatsapp
Cart (empty) 0
MICROSOFT OFFICE 2013 SHTËPI DHE BIZNES (WINDOWS)

MICROSOFT OFFICE 2013 HOME DHE BIZNES (WINDOWS)

VD394Q
28,05 € Tax included

Dërgesa dorëzohet digjitalisht përmes postës elektronike brenda pak minutash nga marrja e pagesës, bëhet fjalë për licenca digjitale ESD, të gjitha çelësat e produktit janë origjinalë dhe nuk kanë asnjë afat skadence, mund të riinstalohen në të njëjtin pajisje aktivizimi. Duke blerë këtë produkt do të merrni softuerin digjital për të shkarkuar nga serverat tanë me bashkëngjitur çelësin e produktit për aktivizimin e softuerit, përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim korrekt.

Licensa e përdorur dhe e braktisur nga pronari i mëparshëm sipas vendimit C.E. C-128/2011 (shiko)


  Licensa e vlefshme për 1 pajisje

  E përputhshme me Windows

  Dorëzim Digjital i menjëhershëm

  Suport 24/7 edhe në Whatsapp

  Asnjë skadencë

  Ri-përdorshme në rast të formatimit

  Përditësimet vazhdojnë përgjithmonë

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to 4,21 €
10 10% Up to 28,05 €
25 15% Up to 105,18 €
50 20% Up to 280,48 €
Available
Altre 68 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Informacione mbi produktin "Microsoft Office 2013 Home and Business"

Me Microsoft Office Home and Business 2013 mund të plotësoni nevojat e ndryshme të punës në zyrë. Funksionet e reja dhe të rehatshme të aplikacioneve të Office Word, Excel, PowerPoint, Outlook dhe OneNote 2013, mbështesin paketën e Microsoft Office në mënyrë efikase, duke lejuar një fleksibilitet më të madh. Është e mundur të krijoni në kohë të shkurtër: prezantime profesionale, lista postare dhe letra biznesi. Gjithashtu, sasi të mëdha të të dhënave mund të trajtohen lehtësisht dhe të ilustrohen grafikisht.

Të gjitha aplikacionet në Microsoft Office Home and Business 2013 janë rishikuar. Word, Excel, PowerPoint, OneNote dhe Outlook kanë një pamje moderne dhe tërheqëse, e përshtatshme për versionet aktuale të Windows. Ndërfaqet e përdoruesit janë të përdorueshme dhe lejojnë qasjen e drejtpërdrejtë në mjetet më të rëndësishme. Gjithashtu, Microsoft ka zgjeruar më tej aplikacionet e saj me funksione të reja.

Funksionet e reja të Office Home and Business 2013

Me Word 2013 është e mundur të krijoni, hapni dhe modifikoni skedarë teksti, përfshirë edhe në pdf, në mënyrë të thjeshtë dhe pa ndihmën e skedarëve shtesë.

Modaliteti i leximit është optimizuar për Touch-Screen, duke ju lejuar të shfletoni dokumentet tuaja në mënyrë të këndshme.

Në dokumentet Word mund të integroni video, për shembull nga Youtube.

Në Excel 2013, funksionet e mbushjes së shpejtë, mbushin fushat e zgjedhura në mënyrë automatike.

Me funksionet e Analizës së Shpejtë, të dhënat mund të analizohen shpejt dhe lehtësisht dhe të pasurohen automatikisht me informacione shtesë.

Përdorni modelet e prezantimeve të ofruara nga Office, për të bërë grafikat tuaja edhe më tërheqëse.

Mund të përdorni PowerPoint 2013 në modalitetin e prezantimit, në mënyrë që të mund të prezantoni një dokument dhe në të njëjtën kohë të shtoni shënime.

Mund të ndryshoni me lehtësi një slajd me prekjen e dy gishtave në Tablet.

Shfrytëzoni udhëzimet e mjeteve të reja të projektimit.

Lidhni Outlook 2013 tuaj me llogarinë tuaj Webmail të Microsoft dhe lexoni email-et tuaja, kontaktet dhe takimet nga çdo vend.

Dizajn i ri Touch i optimizuar

Microsoft Office Home and Business 2013 është optimizuar për të punuar në Windows 8, kështu që ka marrë pamjen e njohur Metro style me "kakëllima". Ndërfaqja e tërë është optimizuar për pajisje Touch, kështu që përdorimi është shumë më i thjeshtë. Sipërfaqet e zgjeruara të kontaktit dhe tastiera virtuale e optimizuar, bëjnë që përdorimi i aplikacioneve të Office në Tablet të jetë edhe më i lehtë.

Navigim i thjeshtë

Menyja e qartë dhe intuitive, ndihmon në një navigim të thjeshtë dhe pa probleme përmes programeve të ndryshme të Office 2013 Home and Business, të cilat kanë një ndërfaqe të përdoruesit të strukturuar. Shiriti i mjeteve është çaktivizuar qëllimisht dhe aktivizohet vetëm kur është vërtet e nevojshme. Menytë e njohura: "File", "Modifiko", "Shiko", etj. vendosen në një shirit "esencial", të vendosur në pjesën e sipërme dhe vetëm në rast nevoje përmbajtjet e tyre shfaqen.

Punë kudo

Është e mundur të kryeni aktivitetet e përditshme dhe punën e zyrës në mënyrë më efikase falë qasjes online. Integrimi i Microsoft OneDrive ndihmon në sinkronizimin e dokumenteve në terminale të ndryshme, duke lejuar një punë gjithmonë fleksibile. Jo vetëm që qasja në dokumentet dhe skedarët tuaj është e thjeshtësuar, por edhe ndarja me miqtë dhe kolegët nuk është më problem. Me Office Web Apps falas, është e mundur edhe qasja online në dokumente, për t'i konsultuar ose modifikuar ato. Me Microsoft Office Home and Business 2013 puna juaj është kudo që ju nevojitet.

Office 2013 Home and Business, me funksionet e reja dhe ndërfaqen e përdoruesit, është mbështetja e përsosur për punën në kompjuter. Paketa Office është e përshtatshme si për përdoruesit privatë ashtu edhe për bizneset.

MICROSOFT OFFICE HOME & BUSINESS 2013 - KËRKOHEN SISTEMET

Platformë

 Windows

Sisteme operativë të mbështetur vetëm 64 bit:

Windows 7 

Windows 8 

Windows 8.1 

Windows Server 2008 R2 

Windows Server 2012 

Windows 10

Windows 11

Procesor

 Procesor 32 Bit ose 64 Bit me të paktën 1 GHz dhe set komandash SSE2

RAM

 1 GB RAM (32 Bit)

 2 GB RAM (64 Bit)

Disk i fortë

 3 GB

Karta grafike

 Për akcelerimin grafik hardware kërkohet kartë grafike DirectX10 dhe ekran

me një rezolucion 1024 x 576