Whatsapp

SCONTO -50% - usa il codice 50SPEC valido senza minimo ordine

00000000days
23232323hours
55555555min
50505050sec
Cart (empty) 0
Windows Server 2008 Standard (STICKERS)

Windows Server 2008 Standard (STICKERS)

9DFF43
€36,48 Tax included

Lisanslarımız, ödemenin alınmasından itibaren 24/48 saat içinde gönderilir, tüm ürün anahtarları orijinaldir ve hiçbir süre sınırlaması yoktur, aktivasyon cihazına yeniden yüklenebilirler. Bu ürünü satın alarak, Microsoft sunucularından indirilecek dijital yazılımı da alırsınız. Aktivasyon için Keycard'da ürün anahtarı ekli olarak gönderilir, doğru kurulum için tüm talimatlar dahildir.

1 cihaz için geçerli lisans

Windows ile uyumlu

Resmi etiket

Whatsapp üzerinden 24/7 destek

Süresi yok

Formatlama durumunda yeniden kullanılabilir

Sonsuz güncellemeler

Unavailable product
Altre 16 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

Politiche per le spedizioni

Politiche per i resi merce

"Windows Server 2008 Standard" Ürün Bilgisi

Windows Server 2008 Standard, öncülü Windows Server 2003'e kıyasla birçok yeni özellik ve program sunar. Koruma, erişim, yönetim veya veri aktarımı konularındaki bir dizi işlev, yakın zamanda Windows Server Standard 2008'e optimize edilmiş ve entegre edilmiştir. Bu sayede, işletmeniz için güvenilir bir sunucu işletim sistemi elde edersiniz. Win Server 2008 Standard, küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir.

Her ihtimale uygun sezgisel kullanıcı arayüzleri

Windows Server 2008 Standard, yeni uygun özellikler ve programlarla işletmelere en iyi desteği sunan son derece güvenilir bir sunucu işletim sistemidir. Win Server 2008 Standard ile Core sürümünü yükleyebilir ve grafik arayüzün tamamen kullanımından feragat edebilirsiniz. Bu sürüm, işletim sisteminin minimal versiyonu olup yalnızca temel işlevleri içerir. Microsoft Windows Server 2008 Standard'ın normal kurulum varyantı, yeni sanallaştırma ortamı Hyper-V gibi yeni özelliklerin tamamını içerir, bu da özel yönetim araçlarını kullanarak tüm sunucu sistemlerini sanal olarak yönetmenize ve fiziksel ve sanal kaynakları düzenlemenize olanak sağlar.

Serverları en iyi şekilde yönetin

Windows Server 2008 Standard ile farklı yönetim modlarını seçebilirsiniz. Server Manager, sistem bildirimlerini ve bireysel bileşenleri her zaman göz önünde bulundurarak işlevleri merkezi olarak yönetmenizi sağlar. Ayrıca, Windows Server Standard 2008'de, önceki sürümün çeşitli yönetim araçları etkili bir şekilde özetlenmiştir. Entegre edilen bazı modlar yönetim betikleri için işlevler sağlayan bir WMI arayüzüdür. PowerShell, vbs veya bat formatındaki mevcut betikleri kullanır. Snap-in ve Mmc.

Microsoft Windows Server 2008 Standard'daki Yeni Özellikler

Windows Server 2008 Standard için sistem gereksinimleri, öncüsüne göre daha yüksektir, bu tabii ki, birçok yeni özellik ve özelliğin çeşitliliğinden kaynaklanmaktadır, bu sayede birçok yeni araç ve özellikle birlikte tam ve optimize edilmiş bir sisteme sahip olabilirsiniz:

• Temel Sunucu: Minimum işletim sistemi, grafik arayüzü olmayan mod
  • PowerShell: Betikleri kullanarak sistem yönetimi
  • Terminal Services: Yeni özellikler
  • Active Directory: Kullanıcı ve kaynak yönetimi aracı
  • BitLocker: Veri şifreleme
  • IIS 7.0: SSL, PHP ve HTML desteği ile yeni Internet Information Services sürümü

Programlama açısından bu yeniliklere ek olarak, Microsoft Windows Server 2008 Standard, önceki sürüme göre veri iletim hızının üç kat artması gibi birçok geliştirme ve optimizasyon sunar.

Windows Server 2008 Standard'da Güvenlik

Microsoft için güvenlik konusu her zaman önemlidir, özellikle sunucu alanında. İşte bu yüzden, Win Server 2008 Standard ile birçok yeni koruma özelliği mevcuttur. Bunlar arasında, revize edilmiş politika ayarlarına sahip entegre bir güvenlik duvarı ve snap-in'deki yeni yönetim, güçlü güvenlik eleştirileri durumunda kullanılan Read only Domaincontroller, sürekli olarak Client durumlarını değerlendiren NAP (Network Access Protection) ile ağ erişimi koruması ve izole fiziksel ağlar içinde mantıksal ağlar oluşturmak için DC izolasyon stratejileri bulunmaktadır. Bu nedenle, Microsoft Windows Server 2008 Standard sadece güçlü ve stabil bir işletim sistemi değil, aynı zamanda son derece güvenli bir sistem sağlar.

WINDOWS SERVER 2008 STANDARD - SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Platform

Windows

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows Server 2008 Standard

İşlemci

En az 1 GHz işlemci 32 bit için ve en az 1,4GHz 64 bit için

Önerilen işlemci 2 GHz veya daha üstü

RAM

En az 512 MB

Önerilen: 2 GB RAM veya daha fazla

Maksimum:

32-Bit sistemler için 4 GB (Standard Edition) 64 GB (Enterprise veya Datacenter editioni)

Maksimum:

64-Bit sistemler için 32 GB (Standard Edition) veya 2 TB (Enterprise Edition, Datacenter Edition ve Itanium tabanlı sistemler)

Sabit Disk

En az 10 GB

Önerilen: 40 GB (tam kurulum) veya 10 GB (Server Core kurulumu)

Grafik Kartı

Super VGA (800 x 600) veya daha yüksek çözünürlüklü monitör

Ses Kartı

/