Whatsapp

SCONTO -50% - usa il codice 50SPEC valido senza minimo ordine

00000000days
22222222hours
17171717min
26262626sec
Cart (empty) 0
WINDOWS SERVER 2008 R2 STANDARD

WINDOWS SERVER 2008 R2 STANDARD

47DFU5
€30,38 Tax included

Ödeme alındıktan sadece birkaç dakika içinde dijital olarak e-posta yoluyla gönderim, ESD dijital lisanslarıdır, tüm ürün anahtarları orijinaldir ve hiçbir son kullanma tarihi yoktur, aktivasyon cihazında yeniden yüklenebilirler. Bu ürünü satın alarak, yazılımı indirmek için dijital bir yazılım alacaksınız, yazılımın etkinleştirilmesi için ürün anahtarı ile birlikte tüm doğru yükleme talimatları da dahil olmak üzere sunucularımızdan.

C.E. C-128/2011 kararı uyarınca önceki sahibi tarafından kullanılan ve terk edilen lisans (bakınız)

1 cihaz için geçerli lisans

Windows ile uyumlu

Hızlı Dijital Teslimat

24/7 Whatsapp üzerinden destek

Son kullanma tarihi yok

Biçimlendirme durumunda yeniden kullanılabilir

Sonsuz güncellemeler

Available
Altre 47 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

Politiche per le spedizioni

Politiche per i resi merce

"Windows Server 2008 R2 Standard" Ürün Bilgisi

Windows Server 2008 R2 Standard, Windows Server 2008 Standard'ın bir sonraki versiyonudur ve her ikisi de Windows 7'ye dayanmaktadır. DirectAccess desteği ve 256 mantıksal işlemci ile maksimum kullanılabilirlik gibi birçok yeni özellik ve birçok geliştirme ve program, Microsoft Windows Server 2008 R2 Standard'ı işiniz için ideal kılar.

Windows Server 2008 R2 Standard ile Optimum Sunucu Yönetimi ve Sanallaştırma

Windows 2008 R2 Standard, her boyuttaki şirketlere yönelik bir işletim sistemidir. Yönetim, virtualizasyon, ağ yük dengelemesi ve veri aktarımı alanlarında birçok yeni özellik içerir. Bu, mevcut farklı yönetim modları sayesinde mümkündür. Server Manager, işlevlerin ve rollerin merkezi yönetiminden sorumludur ve sistem ve her bir bileşenin durumu hakkında genel bir bakış sağlar.

Microsoft Windows Server 2008 R2 Standard'daki diğer yönetim modları, MMC eklentisi içerisine entegre edilmiştir, ayrıca entegre bir WMI arayüzü ve PowerShell ile yönetim olanağı bulunmaktadır. Hyper-V sanallaştırma platformu ile Windows 2008 R2 Standard, tam sunucu sistemlerini sanallaştırma olanağı sunan ideal bir sanallaştırma ortamı sunar.

İyileştirilmiş Özelliklerle Daha İyi Performans

İletişim yığınının yeniden tasarlanması sayesinde, Windows Server 2008 R2 Standard'ın etkin hızı, Windows Server 2003'e göre üç katına çıkarılmıştır. Ayrıca, akıllı bir dengeleme sayesinde, iletim yükü birden fazla sistem arasında bölünmüştür. Win Server 2008 R2 Standard, IPv6 ve IPv4'ü destekler.

Windows 2008 R2 Standard için sistem gereksinimleri, önceki versiyona kıyasla biraz daha yüksektir, işlemci ve sabit disk açısından. En az 1,4 GHz yerine önceki 1 GHz ve en az 32 GB sabit disk alanı gerekir, önceki versiyonun 10 GB'ına karşı.

Microsoft Windows Server 2008 R2 Standard'da Yeni Olan Nedir

Birçok yeni program ve özellik, optimum destek ve güvenilir bir sunucu sistemi sunar. Win Server 2008 R2 Standard'ın en önemli yenilikleri:

• Active Directory: kullanıcı ve kaynak yönetimi
  • İyileştirilmiş Terminal Hizmetleri: Yeni özellikler eklendi
  • PowerShell: komut satırı aracına modern bir alternatif
  • IIS 7.0: SSL, PHP ve HTML desteği ile Internet bilgi Hizmetleri'nin yeni versiyonu
  • BitLocker: verileri şifreleme programı
  • Server core: işletim sisteminin minimal versiyonu
  • Microsoft Windows Server 2008 R2 Standard'da Güvenlik

Windows 2008 R2 Standard, birçok yeni koruma özelliği ve birçok işlevsel iyileştirme ve optimizasyonlarla mükemmel bir güvenlik hizmeti sunar. Bunlar arasında ağ trafiğini ve müşteri durumlarını sürekli bir şekilde analiz eden Network Access Protection (NAP) bulunur.

Entegre güvenlik duvarı desteği mükemmeldir, ayrıca yeni yönetim eklentisi olan güvenlik duvarı ayarları ve IPsec politikaları. Aşırıpozisyon ayarları, ortak bir front-end aracılığıyla görüntülenmesi daha kolaydır. Diğer önemli güvenlik özellikleri arasında; kriptografik uygulamalar için Cryptography Next Generation, güvenlik açısından kritik alanlarda faydalı olan Read only Domaincontroller ve DC izolasyon stratejileri bulunmaktadır. Sonuncusu tamamen izole kaynakları ve alanları yönetmek için kullanılır, fiziksel bir ağ içinde mantıksal ağların oluşturulması.

WINDOWS SERVER 2008 R2 STANDARD - SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Platform

Windows

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows Server 2008 R2 Standard

İşlemci

En az 1 GHz işlemci 32 bit için, en az 1,4GHz işlemci 64 bit için

Tavsiye edilen işlemci 2 GHz veya daha üstü

RAM

En az 512 MB

Tavsiye edilen: 2 GB RAM veya daha fazla

En fazla:

32 Bit sistemler için 4 GB (Standard Edition) 64 GB (Enterprise veya Datacenter editionları)

En fazla:

64 Bit sistemler için 32 GB (Standard Edition) veya 2 TB (Enterprise Edition, Datacenter Edition ve Itanium tabanlı Sistemler)

Sabit Disk

En az 10 GB

Tavsiye edilen: 40 GB (tam kurulum) veya 10 GB (Server Core kurulumu)

Grafik Kartı

Super VGA (800 x 600) veya daha yüksek çözünürlüklü monitör

Ses Kartı

/