Whatsapp
Cart (empty) 0
WINDOWS SERVER 2008 DATACENTER

WINDOWS SERVER 2008 DATACENTER

3CI75X
€109,79 Tax included

Ödemenin alınmasından birkaç dakika sonra e-posta yoluyla dijital olarak teslim edilen gönderi, ESD dijital lisanslardır, tüm ürün anahtarları orijinaldir ve hiçbir süre sonu yoktur, aktivasyon cihazında yeniden yüklenebilirler. Bu ürünü satın alarak, yazılımı aktive etmek için ürün anahtarının eklendiği yazılımımızı sunucularımızdan indireceksiniz, doğru bir kurulum için tüm talimatlar dahildir.

C.E. C-128/2011 kararına göre önceki sahibi tarafından kullanılan ve terk edilen lisans (bakınız)

1 cihaz için geçerli lisans

Windows ile uyumlu

Anında Dijital Teslimat

Whatsapp üzerinden 24/7 destek

Son kullanma tarihi yok

Formatlama durumunda yeniden kullanılabilir

Sonsuz güncellemeler

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to €16,47
10 10% Up to €109,79
25 15% Up to €411,70
50 20% Up to €1.097,88
Available
Altre 72 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

Politiche per le spedizioni

Politiche per i resi merce

"Windows Server 2008 DataCenter" Ürün Bilgisi

Windows Server 2008 DataCenter işletim sistemi, bir dizi işlev sayesinde sunucuların yönetimine ve desteklenmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Önceki sürüme göre birçok iyileştirme yapılmış, özellikle iş akışını optimize etmek adına. Temelde sanallaştırmaya odaklanan Windows Server DataCenter 2008, Active Directory, Network Access Protection ve çeşitli yönetim modları gibi diğer özellikler geliştirmiştir. Windows Server 2008 DataCenter, bilgi işlem sisteminize güçlü bir destek sağlar.

Microsoft Windows Server 2008 DataCenter ile Stabil Sunucu Ortamı

Windows Server 2008 DataCenter, sunucuların yönetimi için stabil bir sisteme ihtiyaç duyan küçük ve büyük işletmeler için idealdir. Özellikle çok sayıda sanal makineye sahip işletmeler, Windows Server 2008 DataCenter sayesinde birçok avantajdan yararlanabilirler. Örneğin, tam sunucu sistemlerini sanallaştırmanızı sağlayan Hyper-V sanallaştırma platformu. Ayrıca, fiziksel ve sanal kaynakları özel bir yönetim aracı aracılığıyla yönetmenizi sağlar. Windows Server DataCenter 2008, lisanslı sınırsız sanal örnek sağlar, böylece her işletim sistemi örneği kendi lisansına sahip olur.

Diğer iyileştirmeler, mevcut farklı modların yönetiminde görülür: merkezi yönetim işlevleri için bir Server Manager, PowerShell işlevleri ve yönetim komut dosyaları ile entegre bir WMI arayüzü, mevcut komut dosyalarını yeniden kullanmanızı sağlar. Win Server 2008 DataCenter, kullanıcı dostu bir arayüz sunar, temel bileşenlere ek olarak etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir. Sadece gerekli işlevleri yükleyerek kaynakları tasarruf edebilirsiniz, örneğin bir grafik arayüzü olmadan.

Microsoft Windows Server 2008 DataCenter'da İyileştirmeler ve Yeni Özellikler

Yapılan iyileştirmeler ve desteklenen birçok yeni özellik nedeniyle, Windows Server DataCenter 2008 için sistem gereksinimleri, önceki sürüme kıyasla bellek ve CPU frekansı açısından biraz artmıştır, artık en az 1.4 GHz'dir. Bu sayede, birçok işlev, sunucu modunu optimal bir şekilde destekler:

• Yalnızca temel bileşenlerin yüklenmesi: İşletim sisteminin minimum çalışması için
  • Active Directory: Kaynaklar ve kullanıcı hesapları için yönetim aracı
  • Yönetim modları: Server Manager, WMI veya PowerShell
  • IIS 7.0: SSL, PHP ve HTML desteğiyle Internet Information Services'in yeni sürümü
  • Terminal Services revize: Yeni işlevler eklendi
  • BitLocker: Veri şifreleme aracı

Microsoft Windows Server 2008 DataCenter'da, "Hot Add Memory" özelliği hala mevcut ve yalnızca bu sürümde "Hot Replace Memory" özelliği de bulunmaktadır. Bu özellikler dışında, gerçek hız, sistemde yapılan çeşitli iyileştirmeler sayesinde arttı ve sistem, 2 Terabyte'a kadar RAM ve 64 işlemciye kadar destek sağlar, böylece güçlü ve güvenilir bir sunucu işletim sistemi sunar.

Güvenlik Konusunda Mükemmel Bir Şekilde Donatılmış

Win Server 2008 DataCenter'daki daha fazla işlev, sunucu işletim sisteminin güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır. Örneğin, güvensiz erişim koşullarını veya sistem durumlarını sürekli bir durum değerlendirmesi aracılığıyla tespit eden yerleşik bir ağ erişim koruması. Ayrıca, güvenlik açısından kritik bir durumda, Read-Only-DomainController kullanılabilir. Böylece sadece güçlü ve olağanüstü sanallaştırmaya sahip bir işletim sistemi değil, aynı zamanda işletmeniz için güvenli bir sunucuya sahip olacaksınız.

WINDOWS SERVER 2008 DATACENTER - SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Platform

Windows

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows Server 2008 DataCenter

İşlemci

32 bit için en az 1 GHz, 64 bit için en az 1,4GHz işlemci

Tavsiye edilen işlemci 2 GHz veya daha yüksek

RAM

En az 512 MB

Tavsiye edilen: 2 GB RAM veya daha fazla

Maksimum:

32-Bit sistemler için 4 GB (Standart Edition), 64 GB (Enterprise veya Datacenter sürümleri)

Maksimum:

64-Bit sistemler için 32 GB (Standart Edition) veya 2 TB (Enterprise Edition, Datacenter Edition ve Itanium tabanlı sistemler)

Sabit Disk

En az 10 GB

Tavsiye edilen: 40 GB (tam kurulum) veya 10 GB (Server Core kurulumu)

Grafik Kartı

Super VGA (800 x 600) veya daha yüksek çözünürlükte monitör

Ses Kartı

/