Whatsapp
Cart (empty) 0
WINDOWS SERVER 2008 ENTERPRISE

WINDOWS SERVER 2008 ENTERPRISE

VD4W22
€97,59 Tax included

Ödeme alındıktan birkaç dakika sonra dijital olarak e-posta yoluyla gönderilir, dijital ESD lisanslarıdır, tüm ürün anahtarları orijinaldir ve hiçbir süresi yoktur, aktivasyon cihazında tekrar kurulabilirler. Bu ürünü satın alarak, yazılımın etkinleştirilmesi için ürün anahtarının eklendiği, sunucularımızdan indirilecek dijital yazılımı alırsınız, doğru bir kurulum için tüm talimatlar dahildir.

Eski sahibi tarafından C.E. C-128/2011 kararına uygun olarak kullanılan ve terk edilen lisans (bkz)

1 cihaz için geçerli lisans

Windows ile uyumlu

Anında dijital teslimat

Whatsapp üzerinden 24/7 destek

Süresi yok

Biçimlendirmede yeniden kullanılabilir

Sonsuz güncellemeler

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to €14,64
10 10% Up to €97,59
25 15% Up to €365,95
50 20% Up to €975,88
Available
Altre 75 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

Politiche per le spedizioni

Politiche per i resi merce

"Windows Server 2008 Enterprise" Ürün Bilgileri

Windows Server 2008 Enterprise, bir veya daha fazla sunucu kullanan şirketlere yöneliktir. Windows Server Enterprise 2008'deki birçok yeni özellik ve iyileştirmeler, şirketinize en iyi desteği sağlar. Hyper-V, Network Access Protection, Active Directory veya PowerShell gibi özellikler, iş akışınızı optimize etmenizi sağlar. Daha fazla hafıza desteği veya veri aktarım hızında artış gibi sistem teknik iyileştirmeleri, Windows Server Enterprise 2008'in diğer avantajlarıdır.

Microsoft Windows Server 2008 Enterprise Ne Sunar?

Windows Server 2008 Enterprise işletim sistemi, işletmeler için tasarlanmıştır ve sunucunun sorunsuz, başarılı ve optimal çalışması için birçok özellik ve program sunar. Bu amaçla, standart sürüme kıyasla sanal örnekler için lisanslar dört katına çıkarılmıştır. Microsoft Windows Server 2008 Enterprise, “Virtual Image Use Rights” sayesinde gerekli lisansların verilmesine olanak sağlar. Dahil edilen Hyper-V sanallaştırma platformu sayesinde, tam sunucu sistemlerini sanallaştırabilirsiniz. Hyper-V ile Win Server 2008 Enterprise sadece sistemleri sanallaştırmakla kalmaz, aynı zamanda fiziksel kaynakları da yönetir.

Bilgisayarın yönetimine gelince, Windows Server Enterprise 2008'in çeşitli modları vardır. Merkezi bir şekilde yönetilen bir Server Manager ile WMI entegre özelliklerini kullanabilirsiniz - bir yönetim betiği eklemek için bir arayüz veya alternatif olarak cmd.exe programı, PowerShell kullanmak için çeşitli mevcut betikler. Temel kurulum ile, Windows Server 2008 Enterprise'ın kullanıcı dostu arayüzüne sahip olabilir ve işlemleri, örneğin bir betik aracılığıyla yönetebilirsiniz. Bu, kaynak tasarrufu sağlar. Core installation, Windows Server Enterprise 2008'in en önemli özelliklerini ve programlarını içeren minimum bir sürüm sunar.

Microsoft Windows Server 2008 Enterprise'ın Yeni Özellikleri

Windows Server 2008 Enterprise'ın program ve yeni özelliklerin sayısındaki artış, bellek alanı ve işlem gücü talebini hafifçe artırır. Win Server 2008 Enterprise'da, sistemin hızlanmasını sağlayan birçok mühendislik optimizasyonu bulabilirsiniz. Bu sayede Server 2008 ile mümkün olan görevlerin sayısı artırılmıştır:

• Core kurulum: Grafik arayüzü olmayan sunucu işletim sistemi
  • Active Directory: Kullanıcı hesabı ve kaynak yönetim aracı
  • Hot Add Memory: Sistemin çalışırken bile hafıza bankalarını eklemek için
  • IIS 7.0: SSL, PHP ve HTML desteği ile Internet Information Services'in yeni sürümü
  • Terminal Services'ın yeni özelliklerle güçlendirilmesi
  • BitLocker: Veri şifreleme hizmeti

Microsoft Windows Server 2008 Enterprise'daki diğer iyileştirmeler, örneğin, veri aktarım hızındaki büyük artışla ilgilidir, bu da daha eski Server işletim sistemi sürümlerine kıyasla çok daha yüksektir.

Windows Server 2008 Enterprise ve Güvenlik Özellikleri

İşletim sisteminin istikrarı ve güvenliği önemli bir rol oynar. Win Server 2008 Enterprise'daki bazı yeni özellikler, güvenlik konusunda tanıtılmıştır, örneğin güvenlik kritik alanları için sadece okuma işlemi yapılmasını zorlayan bir Domain Controller veya entegre bir Network Access Protection ve geliştirilmiş bir Firewall gibi diğer koruma özellikleri sunar.

WINDOWS SERVER 2008 ENTERPRISE - SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Platform

Windows

Destekleyen İşletim Sistemleri

Windows Server 2008 Enterprise

İşlemci

En az 1 GHz işlemci 32 bit için, en az 1,4 GHz işlemci 64 bit için

Önerilen işlemci: 2 GHz veya daha yüksek

RAM

En az 512 MB

Önerilen: 2 GB RAM veya daha fazla

En fazla:

32-Bit sistemler için 4 GB (Standard Edition), 64 GB (Enterprise veya Datacenter edition)

En fazla:

64-Bit sistemler için 32 GB (Standard Edition) veya 2 TB (Enterprise Edition, Datacenter Edition ve Itanium tabanlı Sistemler)

Sabit Disk

En az 10 GB

Önerilen: 40 GB (tam kurulum) veya 10 GB (Server Core kurulumu)

Grafik Kartı

Super VGA (800 x 600) veya daha yüksek çözünürlükte bir monitör

Ses Kartı

/