Whatsapp

SCONTO -50% - usa il codice 50SPEC valido senza minimo ordine

00000000days
22222222hours
29292929min
19191919sec
Cart (empty) 0
Windows Server 2008 Datacenter (STICKERS)

Windows Server 2008 Datacenter (STİCKERLER)

MRO824
€181,78 Tax included

Lisanslarımız, ödemenin alınmasından itibaren 24/48 saat içinde gönderilir, tüm ürün anahtarları orijinaldir ve herhangi bir süre sonu olmaz, aktivasyon cihazında yeniden yüklenebilirler. Bu ürünü satın alarak ayrıca, yazılımın aktivasyonu için Keycard'ta ekli ürün anahtarını içeren Microsoft sunucularından indirilecek dijital yazılımı da alırsınız, doğru bir kurulum için tüm talimatları içerir.

1 cihaz için geçerli lisans

Windows ile uyumlu

Resmi yapışkan etiket

Whatsapp üzerinden 24/7 destek

Süre sınırlaması yok

Biçimlendirmede yeniden kullanılabilir

Sürekli güncellemeler

Unavailable product
Altre 45 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

Politiche per le spedizioni

Politiche per i resi merce

"Windows Server 2008 DataCenter" Ürün Bilgisi

Windows Server 2008 DataCenter işletim sistemi, sunucuların yönetimi ve desteklerini sağlamak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Önceki sürüme kıyasla çeşitli iyileştirmeler yapıldı, özellikle iş akışını optimize etmek konusunda. Temeldeki sanallaştırma odaklılığına ek olarak, Windows Server DataCenter 2008, Active Directory, Network Access Protection ve çeşitli yönetim modları gibi diğer özellikleri de geliştirdi. Windows Server 2008 DataCenter, bilgisayar sisteminizi güçlü bir şekilde destekler.

Microsoft Windows Server 2008 DataCenter ile Sağlam Sunucu Ortamı

Windows Server 2008 DataCenter, sunucu yönetimi için stabil bir sistem gerektiren küçük ve büyük işletmeler için idealdir. Özellikle yüksek sayıda sanal makineleri olan şirketler, Windows Server 2008 DataCenter sayesinde birçok avantajdan yararlanabilir. Örneğin, tam sunucu sistemlerini sanallaştırmanızı sağlayan Hyper-V sanallaştırma platformu. Ayrıca, fiziksel ve sanal kaynakları özel bir yönetim aracı aracılığıyla yönetmenizi sağlar. Windows Server DataCenter 2008, lisanslı sınırsız sanal örnekler sağlar, bu şekilde kullanımdaki her işletim sistemi örneği kendi lisansına sahip olur.

Diğer iyileştirmeler, mevcut farklı modların yönetiminde görülür: merkezi yönetim işlevleri için bir Server Manager, PowerShell işlevleri ve yönetim betikleri ile entegre edilmiş bir WMI arayüzü, mevcut betiklerin yeniden kullanılmasını sağlar. Win Server 2008 DataCenter, kullanıcı dostu bir arayüz sunar, temel bileşenlere ek olarak etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir. Yalnızca gereken işlevleri kurarak kaynakları tasarruf edebilirsiniz, örneğin bir grafik arayüzü olmadan.

Microsoft Windows Server 2008 DataCenter'da İyileştirmeler ve Yeni Özellikler

Yapılan iyileştirmeler ve desteklenen birçok yeni özellik nedeniyle, Windows Server DataCenter 2008'in sistem gereksinimleri, bir önceki sürüme kıyasla hafifçe artmıştır, bellek ve CPU frekansı açısından, en azından 1.4 GHz. Bu sayede, birçok işlev sunucu modunu en iyi şekilde destekler:

• Yalnızca temel bileşenlerin kurulumu: İşletim sisteminin minimal çalışmasının sağlanması
  • Active Directory: Kaynak ve kullanıcı hesapları yönetim aracı
  • Yönetim modu: Server Manager, WMI veya PowerShell
  • IIS 7.0: SSL, PHP ve HTML desteği ile Internet information Services'in yeni sürümü
  • Revize edilmiş Terminal Services: Yeni işlevler eklendi
  • BitLocker: Veri şifreleme aracı

Microsoft Windows Server 2008 DataCenter'da, "Hot Add Memory" özelliği hala mevcut ve yalnızca bu sürümde, "Hot Replace Memory" özelliği de bulunuyor. Bu işlevler dışında, etkin hız, sistemdeki çeşitli iyileştirmeler sayesinde artırılmıştır, bu da 2 Terabyte'a kadar RAM ve 64 işlemciye kadar desteği ile güçlü ve güvenilir bir sunucu işletim sistemi sunar.

Güvenlik Konusunda Mükemmel Bir Şekilde Donatılmış

Win Server 2008 DataCenter'daki daha fazla özellik, sunucu işletim sisteminin güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır. Örneğin, ağ erişim koruması gibi bir özellik, sürekli bir durum değerlendirmesi aracılığıyla güvensiz erişim koşullarını veya sistem durumlarını tespit eder. Ayrıca, güvenlik açısından kritik bir durumda, Read-Only-DomainControlle kullanılabilir. Böylece sadece güçlü bir işletim sistemi ve olağanüstü bir sanallaştırma değil, aynı zamanda şirketiniz için güvenli bir sunucuya sahip olursunuz.

WINDOWS SERVER 2008 DATACENTER - SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Platform

Windows

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows Server 2008 DataCenter

İşlemci

En az 1 GHz işlemci 32 bit için, 64 bit için en az 1,4GHz

Önerilen işlemci 2 GHz veya daha üstü

RAM

En az 512 MB

Önerilen: 2 GB RAM veya daha fazla

Maksimum:

32-Bit sistemler için 4 GB (Standart Sürüm), 64 GB (Enterprise veya Datacenter sürümleri)

Maksimum:

64-Bit sistemler için 32 GB (Standart Sürüm) veya 2 TB (Enterprise Edition, Datacenter Edition ve Itanium tabanlı sistemler)

Sabit Disk

En az 10 GB

Önerilen: 40 GB (tam kurulum) veya 10 GB (Server Core kurulumu)

Grafik Kartı

Super VGA (800 x 600) veya daha yüksek çözünürlüklü monitör

Ses Kartı

/