Whatsapp
Cart (empty) 0
MICROSOFT OFFICE 365 PERSONAL - PC O MAC

MICROSOFT OFFICE 365 PERSONALE - PC OSE MAC

S053LE
36,59 € Tax included

Dërgesa do t'ju vihet në dispozicion digjitalisht përmes emailit brenda pak minutash nga marrja e pagesës, është fjala për licenca digjitale ESD, të gjitha "product key" janë origjinale, mund të rinstalohen në të njëjtën pajisje aktivizimi. Duke blerë këtë produkt, do të merrni softuerin digjital për t'u shkarkuar nga serverat tanë me të bashkëngjitur "product key" për aktivizimin e softuerit, duke përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të duhur. 

Licenca është përdorur dhe është braktisur nga pronari i mëparshëm në përputhje me vendimin C.E. C-128/2011 (shiko)


  Licenca është e vlefshme për 1 pajisje

  E përputhshme me Windows dhe Mac

  Dorëzim Digjital i menjëhershëm

  Asistencë 24/7 edhe në Whatsapp

  Llogari e re me licencën e bashkëngjitur

 Nuk është i përshtatshëm për rinovimin e abonimit tuaj 365

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to 5,49 €
10 10% Up to 36,59 €
25 15% Up to 137,20 €
50 20% Up to 365,88 €
Available
Altre 109 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Informacion për produktin "Microsoft Office 365 Personal - PC ose Mac"

Office 365 Personal është një paketë e plotë për përdoruesit individualë që kanë nevojë për programe të ndryshme të Office për përdorim privat dhe profesional. Microsoft Office 365 Personal është në përputhje me edicionet më të shtrenjta dhe të përditësuara të Office. Ndryshimi kryesor është se blini vetëm një licencë për një stacion të vetëm pune. Licencë vjetore.

Programet e përfshira në Microsoft Office 365 Personal:

Word në Microsoft 365 Personal, i përshtatshëm për të punuar me dokumente teksti.

Excel është një mjet i plotë për krijimin dhe menaxhimin e fletëve të kalkulimeve.

OneNote është një bllok shënimesh virtual që mund të përdoret edhe në modalitetin e penës dhe tabletës.

Outlook, për menaxhimin e kontakteve dhe llogarive të ndryshme të postës elektronike.

PowerPoint, lehtëson krijimin dhe redaktimin e prezantimeve të komplikuara.

Access, zgjidhja ideale për të krijuar, menaxhuar dhe zgjeruar bazat e të dhënave.

Publisher, i dobishëm në krijimin e projekteve të komplikuara për fletëpalosje, broshura dhe dokumente të ngjashme.

Microsoft 365 Personal ofron një numër të madh të programeve individuale me standarde shumë të larta, me qëllim të arritur një punë të shkëlqyer shpejt dhe më efikas, duke ju lehtësuar jetën.

Karakteristikat e rëndësishme të Microsoft Office Personal 365

Një ndërfaqe e thjeshtë do t'ju lejojë të navigoni shpejt brenda Office Personal 365 tuaj të ri.

Përdorni Microsoft Onedrive për të ndarë dokumentet e krijuara me Office 365 Personal në mënyrë të lehtë dhe efikase.

Merrni përmes një abonimi te Personal i Microsoft Office 365, gjithmonë versionet më të fundit të të gjitha programeve të Office.

Përdorni Personal Office 365 në tablet ose smartphone falë kompatibilitetit touch.

Merrni Microsoft 365 Personal për një periudhë të caktuar dhe do të kurseni para.

Përdorni Personal Office 365, ku dhe kur të dëshironi.

Për të përdorur Microsoft Office 365 Personal, mjafton të hyni në faqen e internetit të Office dhe ta shkarkoni. Disku fizik bëhet i dytësor, në fakt mund të përdorni menjëherë Office 365 Personal, kudo që të jeni përmes një lidhjeje interneti, pasi shumë pjesë të programit do të jenë në transmetim gjatë instalimit. Kështu do të mund ta përdorni, edhe nëse paketa e plotë ende nuk është instaluar.

Gjithashtu, me Microsoft Office Personal 365, ju nuk jeni më të lidhur me një pajisje të caktuar: mund të përdorni Microsoft 365 Personal në kompjuterë Windows ose pajisje me MacOS X. Këto programe mund të përdoren në tabletë me sistem operativ Windows, iOS ose Android. Me Microsoft Office 365 Personal keni të drejtë të gjitha përditësimet e Office, kështu që do të keni gjithmonë versionin më të fundit dhe më të shpejtë të suitës Office.

Microsoft Onedrive dhe Microsoft Office 365 Personal: Punoni në linjë!

Me Office 365 Personal do të merrni edhe qasjen në 1 terabyte hapësirë të lirë në ruajtjen e re Microsoft Onedrive cloud. Krijoni pra arkivin tuaj në internet me Office 365 Personal, duke ndarë me miqtë dhe kolegët punët tuaja.

MICROSOFT OFFICE 365 PERSONAL - KËRKESAT E SISTEMIT

Platforma

 Windows/Mac 

Sistemet operativë të mbështetura

 PC: Windows 11 dhe Windows 10

 Mac: Versionet më të fundit të lëshuara nga Apple (Big Sur 11.6.2, Monterey 12.1, Ventura 13).

Procesori

PC: 1 GHz ose më i lartë, x86- ose x64-Processor me Set të instruksioneve SSE2

Mac: Procesor-Intel

RAM

PC: 2 GB RAM

Mac: 4 GB RAM

Disku i fortë

PC: 3 GB hapësirë e lirë në disk

Mac: 6 GB disponibilitet në disk me formatim HFS+ (i njohur edhe si Mac OS Extended ose HFS Plus)

Karta grafike

 PC: Monitor me rezolucion 1280 x 800

 Mac: Monitor me rezolucion 1280 x 800

 PC: Për akceleratorin grafik nevojitet një kartë grafike me DirectX10

Karta e zërit

 /