Whatsapp

SCONTO -20% - usa il codice 1WEEK valido senza minimo ordine

03030303days
15151515hours
39393939min
28282828sec
Shporta (bosh) 0
MICROSOFT OFFICE 2021 SHTËPI DHE BIZNES (WINDOWS)

MICROSOFT OFFICE 2021 HOME AND BUSINESS (WINDOWS)

OFB435
149,00 € Tax included
Dërgesa digjitale përmes postës elektronike brenda pak minutash nga marrja e pagesës, bëhet fjalë për licenca digjitale ESD, të gjitha çelësat e produkteve janë origjinalë dhe nuk kanë asnjë afat skadimi, mund të rinstalohen në të njëjtin pajisje aktivizimi. Duke blerë këtë produkt do të marrësh softuerin digjital për të shkarkuar nga serverët tanë me të bashkangjitur çelësin e produktit për aktivizimin e softuerit, përfshi të gjitha udhëzimet për një instalim të saktë. Licenca është përdorur dhe është braktisur nga pronari i mëparshëm sipas vendimit C.E. C-128/2011 (shiko). Licenca është e vlefshme për 1 pajisje. E përputhshme me Windows. Dorëzim digjital i menjëhershëm. Mbështetje 24/7 edhe në Whatsapp. Pa skadim. E rikuperueshme në rast të formatimit. Përditësimet janë të përjetshme.
I disponueshëm
Të tjera 46 njerëz po shikojnë këtë produkt
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

 Office 2021 Home dhe Business

OfficeSuite Home & Business është zgjidhja e thjeshtë, e lehtë dhe e përballueshme që garanton produktivitetin për një kohë të pacaktuar. Shijoni 5 aplikacione të mbushura me funksione për të punuar me dokumente, fletëllogaritëse, prezantime, PDF dhe postë, si dhe një integrim avancuar të cloud dhe një kalendar të ngjarjeve.

Mbi të gjitha, të gjitha këto ju ofrohen me blerjen e një licence të plota aksesuese një herë dhe pa asnjë datë skadimi, pa kosto të fshehura shtesë, pa funksione të kufizuara dhe pa kosto abonimi vjetor!

Dokumente, fletëllogaritëse, prezantime dhe e-maile

• Module të pasura me mjete të dobishme për të menaxhuar çdo aktivitet.

• Të gjitha funksionet e avancuara të nevojshme: kopjim formati, rishikime, formatim i kushtëzuar, formula, modalitet i prezantimit, kalendar ngjarjesh, adresar e-mail dhe shumë të tjera.

• Një ndërfaqe e njohur për të filluar të punojë që në fillim.

• Eksportoni dokumentet Word, Excel ose PowerPoint në PDF.

• Opsione të avancuara të sigurisë.

Menaxhim i avancuar i PDF-ve

• Hapni, shikoni dhe bëni shënime në PDF.

• Punoni me forma të mbushura.

• Nënshkruani digjitalisht dokumentet PDF.

• Merr një menaxhim të avancuar të sigurisë dhe të autorizimeve.

Produktiviteti pa kufij, përtej çdo vendi, pajisje apo formati të skedës

• Ruajtje në cloud të integruar për një akses të thjeshtë në skeda: merr 5 GB në cloudin tonë MobiDrive ose lidh llogaritë e tua Google Drive, OneDrive, Box ose Dropbox që ekzistojnë tashmë.

• Integrimi i desktopit të MobiDrive për një sinkronizim pa humbje kontinuiteti të skedave lokale me cloudin dhe anasjelltas.

• Kompatibilitet me formatet më të zakonshme të skedave: Microsoft, OpenOffice, iWork të Apple dhe qindra tjera.

• Ndërfaqja familjare dhe intuitive që njeh dhe e do.

Kërkesat minimale për të përdorur Office 2021

  • Procesor dual-core, 1.6 GHz ose më i shpejtë
  • 2.0 GHz + për Skype për Biznes
  • 4 GB RAM për sistemet 64-bit; 2 GB RAM për sistemet 32-bit
  • 4.0 GB hapësirë të lirë në disk
  • Rezolucioni i ekranit 1280 x 768 ose më i lartë
  • Windows 10, Windows Server 2019
  • Kërkon DirectX 9 ose më të lartë, me WDDM 2.0 ose më të lartë për Windows 10
  • Nuk kërkohet akses në internet. Aktivizimi - bazuar në internet ose përmes telefonit, dhe KMS ose MAK për ndërmarrjet.

N.B. Kompatibil me Windows 11 dhe Windows 10