Whatsapp

SCONTO -30% - usa il codice SATWEEK 

00000000days
16161616hours
02020202min
32323232sec
Cart (empty) 0
Microsoft Office 2010 Professional Plus (KARTËLË ÇELËSI)

Microsoft Office 2010 Professional Plus (KARTËLË ÇELËSI)

LWM217
36,59 € Tax included

Licencat tona dërgohen brenda 24/48 orësh pas marrjes së pagesës, të gjitha çelësat e produktit janë origjinalë dhe nuk kanë asnjë afat skadimi, mund të rinstalohen në të njëjtin pajisje aktivimi. Duke blerë këtë produkt do të marrësh gjithashtu softuerin digjital për ta shkarkuar nga serverat e Microsoft me bashkëngjitur çelësin e produktit në Keycard për aktivizimin e softuerit, përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim të duhur.


  Licencë e vlefshme për 1 pajisje

  E përputhshme me Windows

  Keycard Zyrtare

  Suport 24/7 edhe në Whatsapp

  Asnjë afat skadimi

  Ristalohet në rast formatimi

  Përditësime të përhershme

Unavailable product
Altre 64 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Informacioni i produktit "Microsoft Office 2010 Professional Plus"

Microsoft Office 2010 Professional Plus - Përshkrimi i produktit

Kush ka një Microsoft Office Key Plus Professional 2010, arrin të aksesojë paketën më të plotë të softuerëve për zyre nga Microsoft. Përveç përpunimit të teksteve me fletët e kalkulimit të Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher dhe Access, paketa e softuerëve përfshin tri aplikacione shtesë të optimizuara për përdorimin në kompanitë e vogla dhe të mëdha. Kjo përfshin InfoPath 2010, SharePoint Workspace 2010 dhe Lync 2010.

Modulet e softuerëve për bashkëpunim të thjeshtë në mjedise profesionale Microsoft Office 2010 Professional Plus Download (Shkarko) sjell për përdoruesit profesional shumë avantazhe. Kjo është e mundur kryesisht falë paketave ekskluzive të softuerëve InfoPath, SharePoint Workspace dhe Lync. Me ndihmën e InfoPath, përdoruesit tani mund të krijojnë forma të bazuar në XML dhe t'i shpërndajnë ato në një rrjet, duke thjeshtuar ndjeshëm mbledhjen dhe arkivimin e informacionit, edhe në organizata të mëdha. Me SharePoint Workspace 2010, bashkëpunimi në projekte, koordinimi i detyrave dhe menaxhimi i qendrueshëm i dokumenteve dhe përmbajtjes përmes sistemit të integruar të menaxhimit të përmbajtjes është më i lehtë se kurrë. Përfundimi i paketës së softuerëve të shoqëruara me shkarkimin (shkarko) të Microsoft Office 2010 Professional Plus është softueri i komunikimit dhe telefonisë Lync, i cili mund të përdoret për të mbajtur lehtësisht video-konferenca.

Aplikacionet Web dhe mbështetja për 64-bit

Në krahasim me versionin e mëparshëm, zhvilluesi i softuerit nga Seattle i Microsoft Office 2010 Professional Plus prezanton për herë të parë, përveç versionit 32-bit, edhe një version 64-bit. Ndër të tjera, përdoruesit që kanë një sistem operativ 64-bit përfitojnë nga performanca e përmirësuar dhe përdorimi efikas i memorjes. Fletët e ndryshme të kalkulimit dhe bazat e të dhënave të Excel të madhësisë gigabyte, të cilat janë të zakonshme në kompani, mund të përpunohen shumë më shpejt. Një funksionalitet tjetër i ri është i paraqitur nga aplikacionet web të Office 2010, të cilat lejojnë përpunimin e skedarëve Word dhe Excel të ruajtur më parë në Windows Live drejtpërdrejt në shfletues.

Udhëzuesi i përdoruesit më i qartë dhe përparimet e detajeve

Për Microsoft Office 2010 Professional Plus, Microsoft gjithashtu vë theks të madh në operacione të konsistenta për ta bërë proceset e punës më intuitive. Kjo është e mundur pjesërisht falë pamjes së qartë të pllakëzave, por gjithashtu edhe falë menysë së rregullt të skedarëve, e njohur edhe si backstage (prapa skenës). Shfaqja e listës së dokumenteve më të fundit të modifikuar, përfshirë një parapamje të kuptimshme, është veçanërisht e përshtatshme. Edhe në detaje Microsoft Office 2010 Professional Plus është bërë shumë më i rehatshëm në nivelin e komponentëve të softuerit. Përveç parapamjes së gjallë të formatimit të tekstit, kjo gjithashtu përfshin funksionin e thjeshtuar "Kopjo dhe ngjite", i cili tani u lejon përdoruesve të vendosin përmbajtje pa formatim ose në formatin e treguar. Veçanërisht interesante për kompanitë është funksionaliteti i zgjeruar i softuerit të prezantimit PowerPoint. Ky është pajisur me një redaktim të gjerë audio dhe video. Me ndihmën e tyre, prezantimet tani mund të pajisen me grafikë dhe animacione profesionale dhe në fund të ruhen si filma.

Komponentët e softuerit të Microsoft Office 2010 Professional Plus:

Word 2010: Krijoni dhe modifikoni dokumente teksti profesionale me opsione të gjerë dizajni.

Excel 2010: Softueri më i zakonshëm për menaxhimin e të dhënave dhe fletë kalkulimi.

PowerPoint 2010: Kjo mjet prezantimi për krijimin e prezantimeve të cilësisë së lartë, me funksionalitete të gjerë multimediale.

OneNote 2010: Bllokshënimi virtual për ide, adresa dhe data, që sjell rregull në tavolinën tuaj të punës.

Outlook 2010: Rritja e prodhimit nëpërmjet konsolidimit të llogarive të postës elektronike, kalendarëve, kontakteve dhe takimeve.

Publisher 2010: Dizajni i produkteve të shtypit profesional, dokumenteve reklamuese dhe dokumenteve të tjera nga një burim i vetëm.

Access 2010: Krijoni dhe menaxhoni baza të dhënash të fuqishme për mjedisin privat dhe të biznesit.

InfoPath 2010: Dizajnimi dhe menaxhimi i formave të bazuar në XML për arkivimin dhe mbledhjen e informacionit.

SharePoint 2010: Aplikacioni Web për të punuar në projekte me kolegët dhe menaxhimin e dokumenteve.

Lync 2010: Softueri profesional për telefoninë IP dhe video-konferencat.

Platforma

Windows

Sistemet Operative të mbështetura

Windows XP (SP3), Windows Server 2003 (SP2), Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2012

Procesori

CPU 1 GHz

Memoria

512 MB RAM

Hapësira e diskut

3.5 GB

Grafika

n

Karta e zërit

n