Whatsapp
Cart (empty) 0
Windows 11 Education N

Windows 11 Eğitim N

FM9M75
€27,99 Tax included

Ödemenin alınmasından birkaç dakika sonra dijital olarak e-posta ile gönderim yapılır, ESD dijital lisanslarıdır, tüm ürün anahtarları orijinaldir ve hiçbir son kullanma tarihi yoktur, aktivasyon cihazında yeniden kurulabilirler. Bu ürünü satın alarak, sunucularımızdan indirebileceğiniz dijital yazılımı ve yazılımın aktivasyonu için ürün anahtarını, doğru kurulum için tüm talimatları içeren bir ek alırsınız.

Önceki sahibi tarafından kullanılmış ve terk edilmiş lisans, C.E. C-128/2011 kararına göre (bakınız)

1 cihaz için geçerli lisans

Windows ile uyumlu

Hemen Dijital Teslimat

Whatsapp üzerinde 24/7 destek

Hiçbir son kullanma tarihi yok

Formatlama durumunda yeniden kullanılabilir

Sonsuz güncellemeler

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to €4,20
10 10% Up to €27,99
25 15% Up to €104,96
50 20% Up to €279,90
Available
Altre 22 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

Politiche per le spedizioni

Politiche per i resi merce

Windows 11 Eğitim N, Pro sürümüne benzer içerikler sunar. Windows 11 Eğitim N, öğrencilere ve öğrencilere tam lisanslar sağlamak üzere mevcuttur.

Eğitim için daha fazla verimlilik ve uyumluluk

Windows 11 Eğitim N'nin birçok revizyonu, öğrenmeyi daha da basit bir süreç haline getirir. Bu, her öğrencinin tam işletim sistemi sürümünü sağlama ve öğrenme konforunu artırma olanağı sağlar. Office 365 hesabı gibi diğer lisanslarla bağlantı kurmak, tabloları, metinleri ve sunumları etkili bir şekilde oluşturmayı kolaylaştırır.

Okulun teknik cihazları söz konusu olduğunda, Windows 11 Eğitim N büyük farklılıklar getirmez. Cihazlarınız zaten Windows 10 için yeterliyse, yeni sürüm için de öyle olacaktır. Aynı zamanda, Windows 11 Eğitim N'yi geliştirecek uzun vadeli daha fazla güncellemeler de olacaktır. Bu nedenle, onu daha kullanıcı dostu hale getirmek için okullar için Windows 11'in sürekli optimizasyonunu bekleyebilirsiniz.

Minimum Gereksinimler

İşlemci: en az 1 GHz  hızında, 64-bit uyumlu bir işlemci veya System-on-a-Chip üzerinde iki veya daha fazla çekirdek (onaylanan CPU listesine bakın);

RAM: en az 4 GB

Depolama Alanı: en az 64 GB

Ekran Kartı: DirectX 12 veya daha sonraki sürümle uyumlu, WDDM 2.0 sürücüsüne sahip;

Ekran: 9 inçten daha büyük diyagonal, renk kanalı başına 8-bit, yüksek çözünürlük (720p).