Whatsapp
Cart (empty) 0
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019

20CXO7
€73,19 Tax included

Ödeme alındıktan birkaç dakika sonra dijital olarak e-posta yoluyla gönderim, ESD dijital lisansları söz konusudur, tüm ürün anahtarları orijinaldir ve hiçbir süre sınırlaması yoktur, aktivasyon cihazında yeniden kurulabilir. Bu ürünü satın alarak, yazılımı indirmek için dijital yazılımı, yazılımın etkinleştirilmesi için ürün anahtarını ekleyerek sunucularımızdan alacaksınız, doğru bir kurulum için tüm talimatlar dahildir.

Kullanılmış ve önceki sahibi tarafından C.E. C-128/2011 kararı gereği terk edilen lisans (bakınız)

1 cihaz için geçerli lisans

Windows ile uyumlu

Anında Dijital Teslimat

24/7 Whatsapp üzerinden destek

Son kullanma tarihi yok

Formatlama durumunda yeniden kullanılabilir

Sürekli güncellemeler

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to €10,98
10 10% Up to €73,19
25 15% Up to €274,45
50 20% Up to €731,88
Available
Altre 23 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

Politiche per le spedizioni

Politiche per i resi merce

"Windows 10 Enterprise LTSC 2019" Ürün Bilgileri

WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019 - GENİŞ FONKSİYON YELPAZESİNE SAHİP İŞLETİM SİSTEMİ

Windows 10 Enterprise LTSC 2019, büyük şirketlerin yüksek gereksinimlerini dahi karşılayan güvenli bir işletim sistemidir. Farklı cihazlar için tam bir paket sunan ve güçlü özelliklere sahip bir sistemdir. Şirketleri proaktif olarak koruyan sofistike güvenlik önlemleri ve bulut tabanlı zeka desteği sağlar. Windows 10 Pro'ya kıyasla, Enterprise sürümü Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP) güvenlik aracını içerir. İşletim sistemi, IT personelini masaüstü analiz fonksiyonları ile destekler. Microsoft Edge, Cortana, Microsoft Whiteboard veya Windows 10 için OneNote gibi önemli uygulamalar hazır halde bulunur. Ayrıca, Windows 10 Enterprise LTSC 2019'un satın alınması, bir şirketin IT departmanının bulut tabanlı yönetimine geçişini kolaylaştırır. İş akışlarının bazıları Intune'a geçirilmişken, diğerleri için Configuration Manager hala çalışıyor olabilir. Microsoft Enterprise Store'a erişim, herhangi bir şirketin doğru uygulamaları kolayca bulmasını sağlar.

Güvenlik alanında iyileştirmeler

Windows 10 Enterprise LTSC 2019, güvenlik tehditlerini analiz eden interaktif raporlama özelliklerinin bir koleksiyonunu içerir. Her şirket, ne zaman ve nasıl tehlike hakkında bilgilendirilmek istediğini bireysel olarak belirleyebilir. Bu güvenlik önlemleri Azure, Office, Microsoft Cloud ve diğer uygulamalarla ilişkilidir. Microsoft Secure Score, antivirüs yazılımı verilerini, işletim sistemi güncellemelerini, güvenlik duvarını ve diğer güvenlik yönlerini net bir şekilde gruplar. İşletim sistemi, şirket yöneticilerinin belirli URL'leri ve IP adreslerini etkinleştirmesine veya engellemesine olanak sağlar. Ayrıca, Windows 10 Enterprise LTSC 2019'un satın alınması, bir şirketin Ransomware'dan daha fazla korunması ve son nesil Windows Defender ATP'nin kullanılması anlamına gelir. Şifresiz giriş de desteklenir: çalışanlar, Windows 10 cihazlarında çok faktörlü gelişmiş kimlik doğrulamayı kullanabilirler.

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 uygulamaları ile daha verimli çalışma

Windows 10 Enterprise LTSC 2019, Azure Active Directory'yi (AAD) kullanmanıza olanak sağlar. Windows Autopilot ile cihazlar, kullanıcının doğrudan giriş yapmasına gerek kalmadan bağlanabilir. Desktop App Assure özelliği, işletim sistemiyle ilgili her türlü sorunu çözmeye yardımcı olur. Ayrıca, güvenlik güncellemelerinde aylık iyileştirmeler, özellikle daha küçük ve daha hızlı açılan paketlere ayrılma konusunda vardır. Microsoft Edge kullanıcıları, daha iyi bir kiosk modu ve basitleştirilmiş dijital imza deneyimleyecekler. Ayrıca, dil özel dosyalar artık Local Experience Pack olarak adlandırılan, daha hızlı yüklenebilen ve işletim sistemini önceki modellere kıyasla daha az kullanan paketlerin bir parçasıdır. Cross-Platform MSIX Packaging kurulum aracı, şirket yöneticilerinin uygulamaları daha kolay güncellemesine olanak sağlar. Arama yaparken, kullanıcılar şimdi yapay zekaya erişebilirler, bu da Office ve diğer uygulamalardaki verileri bulur.

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 Satın Alın LTSC, Long-Term Servicing Channel anlamına gelir. Kullanıcı, Mart ve Eylül aylarında planlanan düzenli özellik güncellemeleri alır. Her ay ek güvenlik güncellemeleri eklenir. Bu, yazılımın yayınlanma tarihinden itibaren 60 ay boyunca, Semi-Annual Channel (SAC) adı verilen güncellenmiş hizmet modeli sayesinde Windows işletim sistemleri için geçerlidir.

İşlemci:

en az 1 GHz

RAM:

32 bit için 1 GB veya 64 bit için 2 GB

Sabit disk alanı:

32 bit için 16 GB veya 64 bit için 20 GB

Grafik kartı:

DirectX 9 veya daha üstü, WDDM 1.0 sürücüsüyle

Ekran:

en az 800 x 600 piksel