Whatsapp

SCONTO -35% - usa il codice SUNWEEK 

00000000days
00000000hours
03030303min
51515151sec
Cart (empty) 0
-50% Microsoft Windows 10 Professional (TAM PAKET PENDRIVE İLE)

Microsoft Windows 10 Professional (TAM PAKET PENDRIVE İLE)

4IFS71
Save 50% €49,50 Tax included
€99,00

Lisanslarımız, ödemenin alınmasının ardından 24/48 saat içerisinde gönderilir, tüm ürün anahtarları orijinaldir ve hiçbir son kullanma tarihi yoktur, aktivasyon cihazında yeniden kurulabilirler. Bu ürünü satın alarak, yazılımın etkinleştirilmesi için Keycard'da eklenmiş ürün anahtarını içeren Microsoft sunucularından indirilecek dijital yazılımı da alacaksınız, doğru bir kurulum için tüm talimatlar dahildir.

1 cihaz için geçerli lisans

Windows ile uyumlu

Pendrive ile tam paket

24/7 Whatsapp destek

Hiçbir son kullanma tarihi yok

Biçimlendirmenin durumunda yeniden kullanılabilir

Sürekli güncellemeler

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to €7,43
10 10% Up to €49,50
25 15% Up to €185,63
50 20% Up to €495,00
Unavailable product
Altre 76 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

Politiche per le spedizioni

Politiche per i resi merce

"Windows 10 Pro" Ürün Bilgisi

Microsoft Windows 10 Pro, işletmeler ve profesyonellere yönelik yeni işletim sistemidir ve klasik cihazlar olan PC, masaüstü veya dizüstü bilgisayarların yanı sıra modern tabletlerle de uyumludur. Bu sayede Microsoft, profesyonel kullanıcılara en iyi çalışma koşullarını sağlamak için tüm işlevlere sahip geniş bir platform sunar.

Yeni Microsoft Windows 10 Pro, bilgisayarda çalışmak için daha deneyimli kullanıcılara ve şirketlere en iyi desteği sunar. Önceki “Pro” sürümleri gibi, kullanıcı arayüzü modern ve kullanıcı dostudur ve sistem özelliklerini herhangi bir cihaza uyarlar. Sistem gereksinimleri, 7 ve 8.1 sürümlerine neredeyse eşittir, bu da Microsoft Windows 10 Pro'nun daha eski desteklere de uygun olduğu anlamına gelir, bu durum şirketler için özellikle önemlidir.

Windows 10 Pro işletim sisteminin yeni özellikleri

Microsoft Windows 10 Pro işletim sistemi, kullanıcılarına "işlevsel iş" denilen özellikler sunar, örneğin alanlara erişim, grup politikası yönetimi, BitLocker, Internet Explorer EMIE için Enterprise modu, Remote Desktop, özel 8.1 erişimi ve Hyper-V istemcisi. Win 10 Pro ayrıca, profesyonel özelliklere ek olarak, yeni özellikler ve programlar içerir, örneğin:

Cortana: Sistem sesli asistanı

Microsoft Edge: Klasik Internet Explorer'ı değiştiren yeni tarayıcı

Yüz tanıma ve parmak izi (uyumlu cihazlar için)

Continuum: Dokunmatik Ekran cihazları için Tablet Modu

Windows Holographic: Sistemle ilişkili holografik lensler için uygulama platformu (Genişletilmiş Gerçeklik)

E-posta, takvim vb. gibi bilinen verimlilik programları ve müzik, video, fotoğraf için programlar, Microsoft Windows 10 Pro'ya dahildir, ayrıca yeni DirectX 12, işletim sistemini en iyi şekilde optimize eder. Ayrıca, Win 10 Pro, tek bir kayıtla, Dropbox, Office 365 ve Concur gibi “Cloud SaaS” uygulamalarına erişim sağlayan çevrimiçi “Cloud Azure Active” hizmetinden yararlanır.

Microsoft Windows 10 Pro'nun yeni işlevleri

Windows 10 Home'da olduğu gibi, Windows 10 Pro da Metro tarzında yenilenmiş bir Başlat Menüsü sunar. "Döşemeler" renkler ve içeriklerle kişiselleştirilebilir ve farklı kullanımlar için sanal Masaüstü oluşturulabilir. Microsoft Windows 10 Pro ile Microsoft'un İşletme Mağazasına erişim mümkündür.

Güvenlik ve gizlilik

Güvenlik konusunda Microsoft Windows 10 Home, internet kimlik doğrulamaları için FIDO-Allianz'ın 2.0 standardını destekler. Biyometrik tanıma eklendiğinde “Microsoft Hello” bulunur, bu, herhangi bir şifre kullanmadan kimlik doğrulamayı sağlar. Veri koruma konusunda, Microsoft Windows 10 Home, farklı platformlarda veri yönetimi için Enterprise Data Protection'ı içerir.

Windows 10 Pro'nun profesyonel bilgisayar desteği

Gelecekte Windows'un yeni sürümleri yayınlanmayacak. Bu nedenle Microsoft, bu son işletim sistemini optimize etmek ve olası “hataları” çözmek için, hizmetlerinde yeni özellikler ve özellikler içeren güncellemeler yayınlayacaktır. Windows 10 bu nedenle sürekli genişletilecek ve geliştirilecektir.

WINDOWS 10 PRO - SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Platform

Windows

Desteklenen işletim sistemleri

Windows 10

İşlemci

En az 1 GHz işlemci veya SoC

RAM

32-Bit için 1 Gb veya 64-Bit için 2 Gb

Sabit disk

32-Bit için 16 Gb veya 64-Bit için 20 Gb

Grafik kartı