Whatsapp
Cart (empty) 0
Microsoft Windows 10 Eğitim (STICKERS)

Microsoft Windows 10 Eğitim (STICKERS)

0CS28Z
€40,25 Tax included

Lisanslarımız, ödemenin alınmasının ardından 24/48 saat içinde gönderilir, tüm ürün anahtarları orijinaldir ve hiçbir son kullanma tarihi yoktur, aktivasyon cihazında yeniden yüklenebilirler. Bu ürünü satın alarak, Microsoft sunucularından indirilecek dijital yazılımı ve yazılımın etkinleştirilmesi için Keycard'daki ürün anahtarını, doğru bir kurulum için tüm talimatlarla birlikte alırsınız.

1 cihaz için geçerli lisans

Windows ile uyumlu

Resmi etiket

Whatsapp üzerinden 24/7 destek

Son kullanma tarihi yok

Biçimlendirme durumunda yeniden kullanılabilir

Sürekli güncellemeler

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to €6,04
10 10% Up to €40,25
25 15% Up to €150,93
50 20% Up to €402,48
Unavailable product
Altre 19 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

Politiche per le spedizioni

Politiche per i resi merce

"Windows 10 Education" Ürün Bilgisi

Windows 10 Education'ı okullara ve eğitim kurumlarına sağlama

Windows 10 Education işletim sistemi, dünyanın en önemli Microsoft işletim sistemi seçeneği olan, özellikle okullar ve eğitim kurumları için özel bir sistemdir. Yazılım, temel olarak Windows 10 Pro'nun iş versiyonunu kullanır ve genel olarak sınıf veya dersler için yararlı özellikler ekler. Bu, tüm türlerdeki dersler için güvenle etkinlikler hazırlamayı sağlayan tanıdık ve kolay yönetilebilir bir öğrenme ortamı oluşturur.

Windows 10 Education'da yeni özellikler kullanma

Windows 10'un tüm varyantları gibi, bu versiyon birçok özellik içerir. Ön planda, PC'ler ve dizüstü bilgisayarlar üzerinde daha kolay yönetim ve işletim, dokunmatik fonksiyonlu akıllı telefonlar ve tabletler gibi taşınabilir cihazlarda işlemler bulunmaktadır. Akıllı Başlat menüsü sayesinde tüm uygulamaları kişisel tercihlerinize göre düzenleyebilir ve sunabilirsiniz.

Sanal masaüstü prensibi üzerinden, Windows 10'da çalışma artık tek bir yüzeyde gerçekleştirilmiyor. Bu, bilgi materyallerini ve kendi içeriklerinizi işlevsel bir şekilde tanımlamanıza ve birkaç hareketle net bir şekilde açmanıza yardımcı olur. Windows 10'un diğer versiyonları için olduğu gibi, Cortana sesli hizmeti üzerinden fonksiyonlar ve bilgiler aranabilir.

Yazılım lisansı, genel okul için olduğu kadar tekli öğretmenler için de mümkündür. Bu durumda, işletim sistemi, öğretmen tarafından dersleri düzenlemek için tekli cihazlarda kullanılabilir. Geniş ve tam bir kullanım için, cihazdan bağımsız olarak, tam bir uzaktan masaüstü desteği sağlanır.

Güvenlik açısından, Windows 10'un Device Guard ile birlikte gelen versiyonu data güvenliği için tam bir paket sunar. BranchCache uygulaması, ders sırasında çeşitli cihazları kullanan büyük okullarda ağ trafiğini optimize etmeye yardımcı olur. Windows to go desteği ile işletim sistemini bir USB bellek çubuğuna veya başka bir depolama aygıtına taşıyabilirsiniz.

Windows 10'un diğer versiyonlarıyla olan farkı

Temel olarak, Education varyantı, Windows 10 İşletim Sistemi ile Enterprise varyantına eşdeğerdir. Bu, güvenli ve hızlı bir data alışverişi ile işlevsel bir ağ oluşturmak isteyen küçük işletmelere yöneliktir. Bu talepler okullarda, üniversitelerde ve diğer eğitim kurumlarında da ortaya çıkar.

Eğitim sektörü için belirli uygulamalar olmadan, Education ve Enterprise'ın sistem ekipmanı aynıdır. Özellikle aşağıdaki özelliklerle Pro versiyonundan ayrılır:

– BranchCache

– Gruplar için başlangıç ekranı kontrolü

– Arka planda istenmeyen işlemleri engellemek için AppLocker

– Direkt Erişim

Direkt Erişim, sahada çalışan çalışanlara akıllı telefonlar ve diğer cihazlar aracılığıyla şirket ağına güvenli ve işlevsel bir erişim sağlar. Bu, öğretmenlerin evden okul ağı araçlarının içeriğine erişmek istedikleri durumlarda okullar ve üniversiteler için de yararlıdır. Pro Versiyonu gibi, Windows 10 Education da Bitlocker özelliği ile ekstra güvenlik sunar, bu bir sabit disk şifrelemesidir.

"Windows as a Service" ile tam desteğin tadını çıkarın

Windows 10 ailesinde genel olarak yeni olan kavram "Windows as a Service"dir. Bu hizmetle, Microsoft geliştiricisi büyük güncellemeleri veya yeni versiyonlara adaptasyonları önlemek için düzenli olarak yeni özellikler sağlar. Özellikler, geniş bir işlev ve bilişim alanını kapsar ve kısmen isteğe bağlıdır. Bu şekilde, Windows 10 Education'ın öğretmenleri ve diğer kullanıcıları, organizasyon veya derslerin gerçekleştirilmesi için uygulamaları kolayca seçme konusunda özgürdür.

Özel uygulamalar aracılığıyla eğitim deneyimini iyileştirin

Microsoft'un özelliklerinden bağımsız olarak, Windows 10 Education kullanıcısı, kişiselleştirilmiş bir genişleme için uygulamaları kullanma imkanına sahiptir. Microsoft, eğitim kurumlarına yönelik belirli kullanımlar sağlamak için alışılmışın dışında Appstore'ları sunar. Özellikle dikkat çeken özelliği, tüm sınıflardaki öğrencilerde yaratıcılığı, organizasyonu ve iletişimi teşvik eden Minecraft oyununun özel varyantıdır.

Bir diğer proje, Microsoft MakeCode'un kullanılmasıdır, bu basit varyantı, alt sınıflarda bile pratik bir programlama sağlar. Saf kaynak kodu programlamasının yanı sıra, mekanik, teknik ve makine mühendisliği alanlarında gelişmeler öne çıkar. Education varyantı, özellikle bu amaçla tasarlanmıştır, birçok uyarlanmış uygulama ticari değildir.

Windows Platformu

Windows 10 İşletim Sistemi

İşlemci: En az 1,0 GHz'lik bir işlemci veya SoC

Bellek: 1,0 GB (32 bit versiyon), 2,0 GB (64 bit versiyon)

Sabit disk alanı: 16 GB (32 bit versiyon), 20 GB (64 bit versiyon)

Grafik kartı: DirectX 9 veya daha üstü (WDDM 1.0 sürücüsü ile)

Ses kartı: bilgi yok