Whatsapp
Cart (empty) 0
Windows 10 Pro Eğitim

Windows 10 Pro Eğitim

10WPE0
€19,90 Tax included

Ödeme alındıktan hemen sonra dijital yoluyla e-posta ile teslim edilen sevkiyat, ESD dijital lisanslarıdır, tüm ürün anahtarları orijinaldir ve hiçbir son kullanma tarihi yoktur, aktivasyon cihazında yeniden yüklenebilirler. Bu ürünü satın alarak, yazılımı sunucularımızdan indirmek için dijital bir yazılım alırsınız ve yazılımın aktivasyonu için ürün anahtarını, doğru bir kurulum için tüm talimatları içeren bir ek alırsınız.

C.E. C-128/2011 kararına göre önceki sahibi tarafından kullanılan ve terk edilen lisans (bakınız)

1 cihaz için geçerli lisans

Windows ile uyumlu

Anında Dijital Teslimat

Whatsapp üzerinden 24/7 destek

Son kullanma tarihi yok

Formatlama durumunda yeniden kullanılabilir

Sürekli güncellemeler

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to €2,99
10 10% Up to €19,90
25 15% Up to €74,63
50 20% Up to €199,00
Available
Altre 64 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

Politiche per le spedizioni

Politiche per i resi merce

Windows 10 Pro Eğitim, ticari Windows 10 Pro sürümüne dayanır ve okullarda gerekli olan önemli yönetim araçlarını sunar. Windows 10 Pro Eğitim, aslında eğitim sektörüne özel önceden belirlenmiş ayarları olan bir Windows Pro varyantıdır, bu da Cortana'nın* kaldırılmasını içerir. Bu önceden belirlenmiş ayarlar, öneriler ve ipuçlarını, Microsoft Store önerilerini devre dışı bırakmanıza izin verir.

Windows 10 pro'nun yerleşik özelliklerine rağmen, Windows 10 pro Eğitim size öğretim kurumları ve öğrenciler için yeni ve ilginç özellikler sunar. Aslında, bazı özellikler otomatik olarak devre dışı bırakılmıştır, ancak kullanıcı tarafından yeniden etkinleştirilebilir. Windows 10 pro Eğitim, okulların, üniversitelerin ve eğitim merkezlerinin öğrencilerine yöneliktir. Bu işletim sistemi, bir eğitim ortamı için gerekli olan tüm özellikleri size sunar ve günlük aktivitelerinizi kolaylaştırır. Ayrıca, Windows 10 pro Eğitim kullanıcılarının parametreleri değiştirmeye ihtiyacı yoktur çünkü bu parametreler onların ihtiyaçlarını karşılamak üzere önceden belirlenmiştir. Bu Windows 10 sürümü, Windows 10 pro Eğitim, en güvenilir, istikrarlı ve güvenli sürümdür.

Minimum Gereksinimler

RAM: 1 gigabayt (GB) 32 bit sistemler için veya 2 GB 64 bit sistemler için

Sabit Disk Alanı: 16 GB 32 bit sistemler için, 32 GB 64 bit sistemler için

Ekran Kartı: DirectX 9 veya sonrası WDDM 1.0 sürücüsü ile birlikte

Ekran: 800x600