Whatsapp
Cart (empty) 0
MICROSOFT OFFICE 365 BUSINESS ESSENTIALS

MICROSOFT OFFICE 365 BIZNESIN ESENCIALE

WPG483
57,22 € Tax included

Dërgesa dorëzohet digjitalisht përmes postës elektronike brenda pak minutash nga marrja e pagesës, bëhet fjalë për licenca digjitale ESD, të gjitha çelësat e produktit janë origjinalë, mund të rinstalohen në të njëjtën pajisje aktivizimi. Duke blerë këtë produkt do të merrni softuerin digjital për të shkarkuar nga serverat tanë me çelësin e produktit të bashkangjitur për aktivizimin e softuerit, përfshirë të gjitha udhëzimet për një instalim korrekt.

Licenca e përdorur dhe e lënë nga pronari i mëparshëm sipas vendimit C.E. C-128/2011 (shiko)


  Licenca e vlefshme për 5 pajisje

  Kompatibël me Windows dhe Mac

  Dorëzim Digjital i menjëhershëm

  Suport 24/7 edhe në Whatsapp

  Llogari e re me licencë të bashkangjitur

 Nuk është i përshtatshëm për rinovimin e abonimit tuaj 365

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to 8,58 €
10 10% Up to 57,22 €
25 15% Up to 214,57 €
50 20% Up to 572,18 €
Available
Altre 76 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

 

Politiche per le spedizioni

 

Politiche per i resi merce

Informacione mbi produktin "Microsoft Office 365 Biznesin Esencial"

Komunikimi i shpejtë dhe i rrjedhshëm luan një rol gjithnjë e më të rëndësishëm për bizneset e vogla dhe të mesme. Microsoft ka përgjigjur këtyre nevojave me tarifën hyrëse të Microsoft Office 365 Business Essentials, i cili i përgjigjet nevojave të bizneseve. Si rezultat, përveç aksesit të rehatshëm në internet për versionet e komponentëve OneNote, Excel, Word dhe PowerPoint, paketa përfshin shumë mjetet që e bëjnë bashkëpunimin me klientët, kolegët dhe mbikëqyrësit shumë më të rehatshëm, edhe nëse janë të shpërndarë në mbarë botën. Licenca vjetore.

Një element qendror është sistemi i postës elektronike Exchange Online, që ofron një platformë qendrore hostingu për trafikun e tërë postal të kompanisë. Përveç një kuti postare prej 50 GB për përdorues dhe mundësisë për të dërguar bashkëngjitje deri në 150 MB, Exchange Online ofron mbrojtje të plotë kundër spamit, phishing dhe virusit. Mesazhet e dërguara dhe të marrura mund të merren gjithashtu në çdo kohë dhe nga çdo pajisje mobile përmes aplikacionit të internetit të Outlook.

Mjete moderne komunikimi për biznese moderne

Me versionin profesional të mjeteve të mesazhërimi të menjëhershëm "Skype for Business", komunikimi i brendshëm dhe i jashtëm arrin në një nivel të ri, përmes chatit, audio ose video. Lidhjet personalizuar për pjesëmarrësit bëjnë më të lehtë se kurrë të ftojnë në mbledhje punonjësit dhe klientët. Microsoft Office 365 Business Essentials është veçanërisht bindëse falë video-konferencave të shpërndara, të cilat tani mund të përfshijnë 250 përdorues, që shohin bashkëbiseduesit me një cilësi deri në 1080p. 

Paketa e komunikimit plotësohet nga softueri "Yammer" i integruar në vazhdim, me të cilin punonjësit dhe partnerët e biznesit mund të lidhen me njëri-tjetrin në stilin e një rrjeti social personal i kompanisë, duke ndarë pozicionet dhe dosjet e grupit të projektit. Gjithashtu, janë të disponueshme funksione të interesante, si aplikacioni "Sway", rrjedhat e punës automatike, mjeti i menaxhimit të punës "Planner" dhe softueri "PowerApps" për krijimin e aplikacioneve të biznesit për pajisje mobile pa asnjë përpjekje programimi.

Fleksibilitet dhe kontroll i plotë i kostove

 Kompanitë që zgjedhin Microsoft Office 365 Business Essentials përfitojnë nga një model abonimi i fleksibël, me faturim mujor ose vjetor, në varësi të nevojave. Madje edhe rritja e stafit afatshkurtër në kuadër të punës së projektit mund të menaxhohet në mënyrë shumë më të rehatshme dhe ekonomike. Gjithashtu, është i disponueshëm një paketë e plotë e shërbimeve të lidhura me tarifën hyrëse të Microsoft. 

Përveç mbështetjes telefonike dhe në internet 24 orë në ditë, 7 ditë në javë, është e mundur të kalohet në çdo kohë në tarifën më të lartë për të hyrë në gamën e plotë të funksioneve, nëse është e nevojshme. Kompanitë që blenë 50 ose më shumë licenca përdoruesi marrin gjithashtu mbështetje për të kaluar në Office 365 si pjesë e shërbimit FastTrack.

MICROSOFT OFFICE 365 - KËRKIMET E SISTEMIT

Platforma

 Windows/Mac 

Sistemet operative të mbështetura

 PC: Windows 11 dhe Windows 10

 Mac: Versionet e fundit të lëshuara nga Apple (Big Sur 11.6.2, Monterey 12.1, Ventura 13).

Procesori

PC: 1 GHz ose më i lartë, x86- ose x64-Processor me Set udhëzimeve SSE2

Mac: Procesor -Intel

RAM

PC: 2 GB RAM

Mac: 4 GB RAM

Diska i ngurtë

PC: 3 GB hapësirë e lirë në disk

Mac: 6 GB disponibilitet në diskun me formatim HFS+ (i njohur edhe si Mac OS Extended ose HFS Plus)

Karta grafike

 PC: Monitor me rezolucion 1280 x 800

 Mac: Monitor me rezolucion 1280 x 800

 PC: Për akceleratorin grafik kërkon një kartë grafike me DirectX10

Karta audio

 /